Yardım Lütfen*

necati_123

Üye
Tepki
0
Bisikletimi modifiye edeceğim
en başta bir çamurlukla başlıcam sonra yavaş yavaş ilerleyeceğim

çamurluk fiyatlar 7,5 ytl peki sizin önerdiğiniz renkin fiyatı nekadar

teşekkürler

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Piyasada çok fazla seçenek yok Necati. Bir senin söylediğin 7,5-10 YTL arası satılan çamurluklar var. Bir de Zefal'in veya Polisport'un takımı 20-25 YTL'yi bulan çamurlukları var. Yeşil Bisiklet, Metin Bisiklet veya Velespit'te olması gerekiyor. İrtibata geçersen kesin fiyat vereceklerdir ;).

necati_123

Üye
Tepki
0
teşekkürler abi 7,5-10 arası gayet ucuz herhalde dime 20-25 vermem çamurluğa ;)

alicins

Aktif Üye
Tepki
151
İstanbul/Gündüz Yıldız Teknik Üniversitesi Gece Üs
bir kere almak istiyorsan eğer iyi olanını al, mümkünse bir bisikletçi önersin, önersin ki aldığın parçanın başına kullanım hatası dışında bişey olursa kafalarında boza pişirirsin :D :D
ortalamanın üstünde al ki canın sıkılmasın....

Orkun Oskay

Aktif Üye
Tepki
165
Zefalin Ön arka güzel setleri var. Ayrıca bunların çok fazla çeşitleri var. Mesela tek arka veya tek ön var. Veya ön arka çıkarılabilir setler var. Ne tarz istiyorsun? Ne kadara kadar istiyorsun. Biraz daha bilgilendirirsen daha fazla yardımcı olurum.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Konunun üzerinden yaklaşık 5 ay geçmiş :). Sanırım arkadaş çoktan satın almıştır çamurluklarını, zira bu kadar süre karar veremediyse gerçekten işi zor demektir ;).

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
bende polisport var gayet memnunum.20ytl civarına almıştım diye hatırlıyorum

necati_123

Üye
Tepki
0
hepinize teşekkürler sınava girdiğim için sitemizle ilgilenemedim ve tabii bisikletlede bunlaırı göz önünde bulundurup alacağım eskişehirde yaşıyorum. nerden alınır fazla bi bilgimde yok açıkcası

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Kaliteli bisiklet malzemesi satan herhangi bir bisikletçiden temin edebilirsiniz.

Bende bahsi geçen Polisport çamurlukları kullandım ama daha sonra vazgeçtim. Çamurluk kullanmıyorum artık. Çünkü hem gereksiz ağırlık yapıyor hemde yüksek hızda hele birde ters rüzgar alıyorsanız bisikletin dengesini bozuyor ve düşme tehlikesi yaşıyabiliyorsunuz.

Çamurluğun tek faydası ön tekerin fırlattığı pisliklerin ve çamur damlalarının yüzünüze gelmesini önemli ölçüde engellemesi. Onun dışında çamurlu ortamda gezindiğiniz sürece elbiseleriniz çamaşır makinesine girmekten kurtulamaz.

Bisikletinizi modifiye edecekseniz mümkünse daha önemli parçalarında değişiklikler yapmanızı öneririm.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@necati_123

Verme sonra benim gibi ol Kaldırımdan öl kaldırarak bi inim Paramparça oldu...

sarıyerlibisikletçi

Forum Demirbaşı
Tepki
142
İsim
Cengiz
Bisiklet
Diğer
çamurluktan soora bi neon tak en fazla 30 ytl ii ışık veriyo pill

(link)

bunlar motorsiklet için motorsikletçiye ilk gittiğinde pilli ama

sarıyerlibisikletçi

Forum Demirbaşı
Tepki
142
İsim
Cengiz
Bisiklet
Diğer
@sarıyerlibisikletçi

bide çamurluğun bisikletle uyması gerekli mesela bisikletin mavi ise siyah yada sarı ii gidiyo