Yapabildiğiniz en güzel hareket

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
bu son resimde ki Doğukan mı ender mi?,single speed e geçmiş hayırlı olsun:),ses derdi yok ta büyük dişli de mi bıraktın?

• Beğen
Tepkiler: kalkmazdüşmez

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
paylaşmak güzeldir:)ne alacaksınız,bu arada sen de cannondale diyosun ama henüz almadın sanırım,ben de satabilirsem Gt bmx e geçmeyi düşünüyorum

• Beğen

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@burnout_54
abi ben hayal gücümü genişletiyorum ondan yazdım cannondale :p sende sakın bmx e falan geçme herkes yavaş yavaş dökülüyo :(

• Beğen

jimi1984

Daimi Üye
Tepki
99
Heyyyyt artık pedalların üzerinde dizlerimi kırıyorum ardından gidonu kendime çekiyorum ve zıplıyorum :) Bunny Hoop a giriş tamam ama arkayı çekemiyorum :(

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
endy eğer ucuz bi gyro bulabilirsen tak derim,ben de var ama henüz yeteri kadar çalışamadığım için hala yapamıyorum barspin'i ama sen trial le uğraşıyon,bilmiyorum severmisin bu tarz hareketleri:)

sinto ya satamıycam bisikleti galiba,konuştuğum adam parayı toparlıycam dedi,heralde biraz daha kullanıcam.yeni kadro alıp devam edicem.
Amoeba hussar 14inç ile Kron xc50013.5 inç arasında kaldım,amoeba 70ytl kadar daha pahalı,sizce değermi?haftaya almayı düşünüyorum

• Beğen

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
arkadaşlar sohbet bölümü açalım isterseniz orda konuşun konun başlığına bakınız lütfen artık resim video gibi şeyler bekliyoruz

• Beğen

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
sanırım endy in yapabildiği en ii hareket gergiyi kırarcasına yamultmak :p

(link)
Shot with (link) at 2007-08-01

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Doğukan ın resim çok güzel çıkmış:D,bi de videosunu görseydik aynı hareketin keşke:D:D:D

benim zincir gergisinin alttaki makarasını kırdım,tek makarayla idare ediyorum:D

• Beğen

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sinto
sinan tekerleğin havası biraz fazla inik galiba. Yanlış görmediysem tabiki. Birde o demiri bu hareketi yapa yapamı eğdiniz. :D Maşallah, hepinizi başarılarılarınızın daim olmasını dilerim.

• Beğen