Yalova

Hayaksisheytan

Aktif Üye
Tepki
231
İsim
Sinan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Olabilir hocam da isterseniz siz de yalova sahile gelirsiniz ordan devam ederdik yenimahalleden katılacaksanız çok az mesafe olur size çok kısa olur bence
Geri dönüşte eşlik ederim hocam size. Perşembe yağış gösteriyor ama bilginiz olsun cumartesi 4 ten sonra bana uyar. iletişim bilgilerimi özelden atıyorum.

Scudo

Hayaksisheytan

Aktif Üye
Tepki
231
İsim
Sinan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Şehir - Tur
F7F7B970-502B-4E5A-882F-16BDCA7D0C26.jpeg
19564E5D-303D-431C-A62F-9E0A100087E7.jpeg
Yalovadan gelen İsa kardeşimize yenimahallede eşlik etmeye başladık. Gökçedere ardından ortaburun köyü üzerinden Çınarcık sahil turu akabinde koru ve Yalovada turumuzu bitirdik. Kondisyon kazanmak amaçlı destek kullanmamaya özen gösterdim koru rampasındada artık dermanım kalmadı açayım dedim oradada pil bitti 😄.

Son düzenleme:

Hayaksisheytan

Aktif Üye
Tepki
231
İsim
Sinan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Gizem Bisikletin büyük Engin ve küçük Engin abileri :) ikisi de iyi insanlar. Aynı zamanda orada ara sıra duran yaşlı bir amca var büyük Engin abinin babası. Çok güzel yürekli bir adam. Benim ve babamın gittiğimiz bisikletçidir ve tavsiye ederim kesinlikle. temiz iş yaparlar...
İzlenimlerimi yazacağım gittikten sonra demişsiniz, gidebildiniz mi?
O derenin altından çok sular geçti. Küçük engin yurtdışına iltica etmiş. Büyük enginde tam kaşarlanmış esnaf gir içeri yüzüne bakar senden para çıkarsa bakar çıkmaz ise sallar. Mart ayında Bisan marka bisiklet aldım. Kitapçıkta 50 km bakımı var ücretsiz sonraki 6 ay 12. Ay 18. Ay ve 24. Aylar ücretli yazıyor. Ben Hepsiburada dan aldım ve kitapçıkta yazanlara uydum. Bisanla iletişime geçtim ve Gizem bisiklete yönlendirdiler, aradım randevu alayım dedim bana bisikleti nereden aldıysan oraya götür personelim yurtdışına çıktı yoğunum dedi bende yapacak birşey yok abi beklerim Bisan servisi olarak sana yönlendiriyor dedim. Bakamam bisikletini nereden aldıysan oraya götür dedi. 50 km ufak bakım için Hepsiburada istanbul bisikletten alındı orayamı götüreyim nasıl götüreceğim dedim benden alsaydın bakardım benden almamışsın dedi kapadı geçti telefonu. Arka aktarıcım bariz yamuk Bisanla iletişime geçtim. Gene gizem bisiklette ürün incelenmesi lazım dendi. Bende ürünü götürdüm. Bu sefer yüz yüze görüştüm. Tek kusurum aktarıcıyı söküp getirdim. Sen neden söktün ben yamuk olduğunu nereden bilecem abi elinde bunu ölçen bir alet vardır usta sensin tek kusurum söküp getirmiş olmamsa takar getiririm. Faturam Garanti belgem her şeyim tam. Adam suratıma baka baka biri geldi dükkana bakmaya ben gidiyorum bakmam dedi çekti gitti. Ya ürün kusurlumu değil mi senden para istemedim parça istemedim al bunu Bisana yolla demedim. Bisana yazdım tekrardan. Termal küçük biryer bakayım çok zahmetli olmaz ise tüketici hakem heyetine başvuracağım.
7EF5361A-538C-4A00-AD39-CA570F6703BA.png
CF8E8E95-2499-4148-A025-83963478BF6E.png
E1B0137E-13A5-42F6-9600-AE7A27A37939.jpeg
F783A06C-C4D7-4678-8EB5-08B4E2C886CC.png

Son düzenleme:

Noldor

Herr Bockolog
Tepki
2.032
İsim
Caner Kocaman
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Altınova’da her eve bisiklet, her yerde hareket başlıyor

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Harekete geçmeye hazır mısınız?” Diyerek duyurduğu bisiklet kampanyası kapsamında yaklaşık 3 bin haneye bisiklet dağıtımı başlıyor.

(link)

Rovou

Üye
Tepki
3
İsim
Alperen Karaoğlu
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Selamlar herkese, buralarda yeniyim. Bu taraflarda eşlik edebilecek arkadaşlar varsa kontak kurmayı isterim.