Yakında carraro 062 sizlerle!

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
Değerli forumdaşlarım bugün kadıköy pozitif spordan sipariş ettirdim , kendileri sağolsun indirim konusunda baba indirimi yaptılar buradan onlara teşekkür ediyorum eğer okuyorsalar. Malumunuz öğrenciyiz biriktirmelerimiz harcamalarımızda ona göre o yüzden indirim durumlarında çok rahatlıyoruz. Uzun zamandır biriktirdiğim paraylan alacağım fabrikadan 1 haftaya gelecek yalnız ben haziranın ortaları gibi alacağım kapora verdim. 7-8 Haziran gibi inceleme yazımı okuyacaksınız inşAllah hepinize teşekkür ederim şimdiden iyi pedallar.

Scudo

MurathanKaratmanlı

Aktif Üye
Tepki
101
İsim
Murathan Karatmanlı
Hayırlı olsun :ssrtcbya: bende merak ettim tutarını:srnsml: kazasız Sürüşler

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
@Yiğit Alp Okyaylı şimdiden hayırlı olsun bende lapierimi oradan %20 indirimle aldım siz ne kadara aldınız bilmiyorum , hatta bugün oradaydım güneş gözlüğü aldım :) aksesuar konusunda da fiyatlarda yardımcı oluyorlar.

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
@mehmet ulaş @MurathanKaratmanlı @ertanmrtz Sağolun arkadaşlar. Fiyatı tam söylemeyeyim ayıp olmasın ama murathanın dediği civarda peşine indirim oldu işte anlayın artık ;) Gerçekten çok bisikletçi gezdim sağolsunlar bukadar indirim yapmadıkları için almadım ama burası salcanonun carraronun ve bazı markaların ana bayisi onun için aldım. Yakında resim sizlerle internette ve forumlarda hiç biryerde bisikletim hakkında bilgi yoktur. Berke beyin 052 paylaşımına kardeş bir inceleme yapacağım aldığımda :) Ufuk beye şöyle bir şikayette de bulundum önceki internetten aldığım salcanonun kendi jantları akortsuz ve diğer parçaları bozuktu. Akort bozukluğu durumuyla karşılaşmak istemediğimi söyşedim oda bana carraroda böyle bir sıkıntı olmayacağını her bisikletin fabrikada akort ayarı yapıldığını ve gönderildiğini ve onların yapmak zorunda kalmadıklarını söyledi bu durumada sevindim. Dediğim gibi arkadaşlar bu ürünün hiç bir bilgisi yok internette umarım iyi bir şekilde sizlere açıklayabilirim yakında.

@ertanmrtz Hocam iyi güzelde euro tavanken lapiere bizlere hayal gibi. Euronun bukadar çıkmasıylan aynı setli trek yerine benim bisikletten 3 tane alınıyor :s baksanıza 8000 lira . Tabiki bu bisikletlen eşdeğer tutulamayacak kadronun olduğu kesin ama gözümü dolduracak özelliklerdeki madone 8000 tl sitesinde. Haliylen bizde carraro aldık bakalım nasıl hep beraber tanışacağız daha memnun olmayan yok :)

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
@Yiğit Alp Okyaylı hocam ithal bisiklet olunca yabancı dövize bağlıyız. Ben 1 ay önce almıştım o zaman euro 2.70 civarlardaydı hatta erteleyecektim ama nedense kaporo verip aldım.Sizin aldığınız bisiklette güzel bisiklet detaylı incelemenizi bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Chucky-1

ilker21

Daimi Üye
Tepki
118
Bisiklet
Fuji
hayırlı olsun güle güle kullanın

Silmarillia

Daimi Üye
Tepki
256
İsim
Aykut Aydoğmuş
Bisiklet
Look
Bisikletçiyi az önce aradım, Yiğit arkadaşı baya bir met etti. :) Bende carraro 052yi sordum indirim yapmadılar gibi bir şey. İyi bir indirim olsaydı almayı düşünüyordum. %20 indirim yapılan arkadaş baya bir şanslıymış :)

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
@Silmarillia
Carraro'ya bana da %10 indirim yaparız demişlerdi yerli statüsünde diye yabancı markalara %20 yapıyorlar. ben 250 tl farkla lapierre aldım carraro yerine :)

Silmarillia

Daimi Üye
Tepki
256
İsim
Aykut Aydoğmuş
Bisiklet
Look
@ertanmrtz Bana 2000 dediler 052 yi :) %5 indirim. %20 ile lapierre almak müthiş. Carraro alacağıma 2bine 2500-2600 arasına lapierre alırım :/ Bu fiyatı verecek olsam.

• Beğen
Tepkiler: Ertan M.