Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

yakın zamanda a.b.d.'den türkiye'ye

tito

Aktif Üye
Tepki
47
gelecek olan arkadas(lar) var mi?

varsa ve tasima olanagi / olanaklari olursa, aldigim kadroları -ucak ek bagaj ucretini (ve simdilik aklima gelmeyen olasi masraflarini) odemek kaydiyla- getirebilecek bu arkadastan / arkadaslardan böyle bir iyilik rica edecegim.

boyle bir arkadasin olmasi durumunda, bisikletten anlayacagini dusunerek paketi kendisinin daha da kucultmesinin de olasi oldugunu belirtmek isterim.

ups ile 800 kusur usd'yi bulacagindan ve ups'yle n.y.'a teslim etmesi gereken bu paketlerim yuzunden sorun yasadigimdan boyle birilerine, yardim etmeleri durumunda cok mutesekkir kalacagim.

benimle ozel olarak mesaj alis-verisi yaparsaniz sevinirim.
(bu kadrolarin buyuklukleri hakkinda bilgiyi merak eden arkadaslarla paylasacagim, goz korkutacak o denli buyuklukleri yok.)

son olarak; yakin zaman derken, 2-3 ay gibi surelerden bahsediyorum. zira aralik ayindan beri sabrettim bir tanidigim gelir diye, ama gelecek yıla geleceklermis. bu yuzden, bir 2-3 ay daha bekleyebilirim gocunmadan.

saygilar.

Scudo
hocam bende gelecek sene geliscem ama mesaji sadece gecen cuma atsaydin bi arkadasim geri dondu ve donerklen herkese gidecek bi sey varmi diye sordu.onun disinda bu yakinlarda gidecek donecek biri olursa ozel mesaj atarim.

ups nasi 800 doalr oluyo onu anlamadim biraz fazla deilmi.kac tane kadro yolluyosun. ne kadar agirlar?

• Beğen
Tepkiler: tito
Merhabalar,

Ben 1 agustosta NYC den donuyorum. Sana kadrolari getirmeyi isterdim (Kac tane oldugunu yazmamissin??)ancak kendim bir bisiklet getirecegim icin biraz zor. Sen yinede bana bir mesaj gonder belki baska bir gelen arkadas olabilir.
Selamlar

• Beğen
Tepkiler: tito
merhaba ahmet,

mesajda sozunu ettigim gibi, resimler.

(link)
(link)

twist of faith'in aydınlatıcı yazısına ben de teşekkür ederim:

(link)

(link)

o kadrolar biraz ağır gibiler hani bir tane olsa bisiklet kolisinin içine diğer bisikletin yanına sığar ama bilemicem...

sevgili çağrı,

kadrolar, kilo olarak fazla çekmiyor (örneğin f4000, 3.4 lbs -o da yaklaşık 1,55 kg) ancak kolinin boyutları (142 cm x 70 cm x 20 cm) kargo firmasının yaptığı desi hesabı sonucu bilmem kaç kilograma karşılık geliyor. e, bu da fiyata yansıyınca...

bunları, senin de dediğin gibi paketleyebilecek (bisikletle ilgilenen) bir arkadaşım da olmadığından...

ilgin için teşekkür ederim.

Back