Xtr v-break fren ayakları

Atagün Elma

Forum Demirbaşı
Tepki
317
Bisiklet
Diğer
XTR arka aktarıcı,temiz ve sorunsuzdur.Yay durumu neredeyse ilk gün ki sertliğindedir.Fiyat 85 TL dir ve kargo ücreti tarafımdan karşılanacaktır...

XTR V-Break fren ayakları çok kısa süre kullanılmış ve sıfıra yakındır,disc sistem frene geçiş yaptığım için ihtiyaç fazlası olarak satışa sunulmuştur.Çalışmasında hiçbir sorun yoktur ve memnuniyet garantilidir.Fiyat 150 TL dir,kargo ücreti tarafımdan karşılanacaktır...

İki ürünün birlikte alınması durumunda fiyat 220 TL olacaktır ve kargo ücreti tarafımdan karşılanacaktır...

Satın alınması durumunda özenle paketlenip elinize güvenli bir şekilde ulaştırılacaktır,herkese teşekkür ederim ve iyi forumlar dilerim...

small_downer@hotmail.com

Scudo

Atagün Elma

Forum Demirbaşı
Tepki
317
Bisiklet
Diğer
İlandaki V-Break ler satılmıştır,XTR arka aktarıcının satışı sürmektedir...

Atagün Elma

Forum Demirbaşı
Tepki
317
Bisiklet
Diğer
V-Breakler satılmıştır,arka aktarıcının satışı 85 TL olarak günceldir.Kargo tarafımca karşılanır...

Mehmet Enes Çakır

Aktif Üye
Tepki
52
arkadaşlar ben bu arka attırıcıdan kullandım alana sorun çıkarmaz ve vides geçişleri çok hızlı

Atagün Elma

Forum Demirbaşı
Tepki
317
Bisiklet
Diğer
Aktarıcı satılmaya devam ediyor,kaçırmayın artık böyle kaliteli bir aktarıcıyı...

tromus

Üye
Tepki
0
attırıcının talibiyim 05372933266 birde neden satıyorsunuz amaç ney onu merak ettim bisikletmi parçaladınız

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
@tromus

tam 8 ay olmuşş hala satılık olabile3ceğini sanmıyorum tarihlere biraz dikkat hocam