WOT Oynayan Bisikletçiler...

Kaç Yıldır WOT oynuyorsunuz?

• Toplam katılım
    28
B

BF Okuru

Misafir
Ya hocam bu oyun güzel, başlamıştım bi kere de tank alması aşırı zor.
Paralı mermi olayı da var.
Ancak görüntüler falan harika :D
Plazmada oynuyordum bir de bunu sesi de açıp of of :D
Sonra sildim.

Scudo

Işıklar Gazisi

Forum Demirbaşı
Tepki
681
Bisiklet
Mosso
Merhaba arkadaşlar. 2.5 yıldır WOT oynamaktadım bende. Seviye 9 a kadar nelerle oynamadım ki ( seviye 8 sonrasında premium hesap olmadan yeterli derece de zevk alınmadığı için çok uğraşmadım.)
Ancak ne olursa olsun kendi seviyesinde şunlar gibisi yoktur.

T34 (Rus medium olan)
T34-85
KV1
T29
M41 Bulldog

Kişisel favorilerim de şöyle tabii :D

T-37(Bu benim stress topum. Bunun kadar zevk veren tank nadirdir)
T-32 (Gövdeyi göstermezsen 298mm zırh ile yapılmayacak fantezi yok)
Elc AMX ( Lafa gerek yok bunun için :D
O-I Exp.
Tiger I (zırhı yoktur ama o top ne güzel be...)
KV-2 ( tek vuruşluk canım kaldığında dahi full canlı adamları tek vuruşta almak gibisi yok. Bu apayrı bir klasman oynayan bilir :D

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
@Ahmet Bilge Kaan AKIN haklısın çok zaman alınca silmekten çekinmemeli insan. arada aylarca oynamadığım oluyor benimde. ama stress alan nadir oyunlardan bence.

@Işıklar Gazisi t37 konusunda hemfikiriz. ne zaman canım sıkılsa ve sadece öylesine oynamak istesem t37 oynarım. çok zevlidir. en yüksek hızda giderken bile isabet oranı harikadır.

Bir ara nick paylaşan arkadaşların hepsini ekleyeceğim. kopyala yapıştır yapılamıyor oyunda biliyorsnuz tek tek yazarak bulmam gerek hafta sonu boş zamanımda eklerim mutlaka. :)

• Beğen
Tepkiler: uguryilmaz144

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.015
Bisiklet
Giant
murettebatı kışlaya gönderdık gerı alamıyoruz:)nasıl ıstır bu

• Beğen
Tepkiler: CyclistAntalya

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
@muhiddin ya şu müretebat olayı da karışık yani. ben bazen değiştirmek istiyorum bu kez yüzde 70 den falan başlatıyor. açıkcası işin mürettebat kısmına hiç hakim değilim. hiç mürettebat değiştirmem o yüzden. ama bir arıza var ise sanıyorum şikayet bölümüne başlık açmak gerekiyor. telefon numaramı değiştirmek bir ayımı almıştı benim.

• Beğen
Tepkiler: muhiddin

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.015
Bisiklet
Giant
@rknsycck çok saçma bence

yok boyle bısey yaa..kafamızı cıkarmamızla adamların bızı pert etmesı bır oldu..adamlardakı tanklar cok ıyı.para kasılmıyo.ve verılen tanklar cok ıslevlı degıl..hemen pert oluyo:)şimdiden can sıkmaya başladı.hadi bakalım hayırlısı.

• Beğen

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
@muhiddin şu bir gerçek wot git gide premium tank olayına dönüştü. parası olan kazanıyor biz gibi fakirler kaybediyor :) ama serbest savaşlarda geri planda duruyorum genelde. premiumlar önden gitsin diyorum. arkadan atış yapıp skor yapıyorum.

• Beğen
Tepkiler: muhiddin

Işıklar Gazisi

Forum Demirbaşı
Tepki
681
Bisiklet
Mosso
@rknsycck hocam bu oyunda öyle değil.

Her tankın çok iyi yanları olduğu gibi çok kötü çok saçma yönleri de var.
KV1 aldım diye sevinirsiniz sonra en dandik bi Light tank sizi kolaylıkla alt eder.

İyi oynayabilmek için tankınızın üzerinde tam bir hakimiyet sahibi olup ona göre strateji yapmanız lazım. Yoksa istediğiniz tanka sahip olun hiçbir önemi yok.

• Beğen

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
@Işıklar Gazisi haklısın dostum tankını tanıyacaksın. tanımazsan şoka girersin. t37 yada cromwell ile ne IX-X tier tanklar yok ettim. ama yinede premium tankların üstünlüğünü klan larda dünya savaşlarında görüyorsun. adamlar paraya kıymış her biri premium almış takım kurmuşlar dünya haritasında mücadele ediyorlar. yani sende is3 le karşı koymaya çalışıyorsunuz. taktik olarak iyi bir komutanınız yoksa iki dakikada pert oluyorsunuz. premiumların zırhları kesinlikle çok çok daha iyi çünkü. işlemiyor. arkadan vurman lazım. şansa oyun kazanıyoruz dünya haritasında. amma bir t37 ile IX seviye bir tankı yok ettiğinizde etrafında döne döne zevkten dört köşe oluyorsunuz. :)

Birde rakip takımla sohbet modu hala kapalı mı?

• Beğen
Tepkiler: Işıklar Gazisi

Işıklar Gazisi

Forum Demirbaşı
Tepki
681
Bisiklet
Mosso
@rknsycck hocam haklısınız. Da premium da olsa tank bir yere kadar. Gerisini tanka taktığınız ekipmanlar ve mürettebata öğrettiğiniz özellikler sağlıyor.
Kendimden örnek vereyim. T37im ile oynarken eğer mürettebatımda 6. His varsa çok çok daha iyi sonuçlar alıyorum. Gibi....

• Beğen

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
@Işıklar Gazisi 6. his t37 de çok önemli biliyorum :) can simidi... ilk tankım cromwell di, o zamanlar 6. hissin ne oludğunu bilmiyordum. mürettebatımın eğitimleri neredeyse bitti. ikişer özellik kaldı ve ben nedense 6. hissi yeni almaya çalışıyorum. toplam 5000 savaş yapmışım cromwell de ve hala 6. hissim yok :) ama yeni tank aldığımda ilk önce 6. hissi açıyorum artık. Tankını tanıyacaksın :)

• Beğen
Tepkiler: Işıklar Gazisi

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
Ya arkadaşlar sizdede oyun ortasında donmalar oluyor mu? yani tam saldırıya geçiyorum ping in oludğu yerde yeşil ışık kırmızı oluyor, bağlantı kopuoyr sanki beş saniye sonra düzeldiğinde çoktan yok edilmiş oluyor tankım.

Umtdgny

Daimi Üye
Tepki
436
İsim
Ümit D.
Bisiklet
Diğer
Bende geçen yıl başlamıştım. Bir hafta önce oyuna geri döndüm :) Şuan Tiger 1 tankım var inceden oynuyorum.. Nick: RaasielX22

• Beğen

Gixxer

Forum Demirbaşı
Tepki
399
İsim
Yiğit Tabas
Bisiklet
Focus
War Thunder dururken WoT çocuk oyunu gibi geliyor. Aşırı derecede pay & win oyunu bu arada.

• Beğen