WOT Oynayan Bisikletçiler...

Kaç Yıldır WOT oynuyorsunuz?

• Toplam katılım
    28
Scudo

Kadir KARADEMİR

Forum Demirbaşı
Tepki
952
İsim
Kadir KARADEMİR
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@DOKTORBEY
Geçmiş olsun dostum hakkımızda hayırlısı [emoji23] oyunları bırakınca boşluğa düşmemek için Bisiklet ve spora yöneldim.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: CyclistAntalya

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.471
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ne elektrikli bisiklete binerim, ne karda yağmurda çamurda bisiklet sürmemezlik yaparım, ne aldığım bisikleti sonuna kadar kullanmadan bırakırım, nede sanal alemde bisikletçilik oynarım. Benim işim sele üzerinde bisikletle ve doğa içindedir. Mottom budur.

Kadir KARADEMİR

Forum Demirbaşı
Tepki
952
İsim
Kadir KARADEMİR
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@DOKTORBEY
Sakıncası yok dostum. Muhasebe ve Finansman Öğretmeniyim. Ayrıca bulunduğum okulda alan şefliği yapıyorum :)

Kara Kartal

Daimi Üye
Tepki
276
İsim
Mehmet
Bisiklet
Merida
Seneler önce ilk çıktığında oynamaya başlamıştım (O zamanlar böyle tv de yoktu reklamları falan :) ) sonra 3 sene ara verdim şimdi son 6 aydır haftasonları ve bazı haftaiçi akşamları oynuyorum tamamen amatörce :) Klansız takılmaca

• Beğen

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
@kadir karademir vallahi çok acıklı hikaye sen oynama bence de :)) şaka bir yana zamanımızın çoğunu wot a harcamamalıyız. bu yüzden gereksiz klanlara girmiyorum.oyun oynama dayatması ve artı olarak klan kurucularının egolarının yüksekliği, gereksiz işler. oyun bir amaç değil bir araç olmalı stress atmanın aracı olabilir mesela. esenlikler.

@Arranger güzel skorlar...ama birde öyle coşturup M yapıp sonra oyunu kaybetmek var işte :) takım zayıf olunca ...

• Beğen
Tepkiler: Kadir KARADEMİR

Kara Kartal

Daimi Üye
Tepki
276
İsim
Mehmet
Bisiklet
Merida
Garajım oldukça küçük, amerikan sınıfı tanklar hoşuma gidiyor; T34 , T110E5, T25/2 (Büyüyünce T110E4 olacak) fransızlardan Topçu olarak lor.151 , b.ç. (9ncu seviye) ve olmazsa olmazım stres topum oyun hamurum amx ELC :)

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.640
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Ultima Online, Knight Online, Age of Empires, Cossacks, Doom, Diablo, Quake, Dota 2, vs aklıma gelen gelmeyen ne varsa oynadım. Bana göre Knight ve Ultima 90'ların gençliğini sömüren eden oyunlardır. Ben de dahil olmak üzere birçok arkadaşlarım lise yıllarındaki değerli zamanlarımızı ders çalışman spor yapmak yerine bu oyunlara harcadık. Ultima'da SW, Knight'da warrior ve battle priest oynamayı çok severdim. Bu oyunlar içinde benim için en özel olanı Cossacks'tır. Çünkü bu oyunu babamla birlikte oynarız :)

Bu günlerde aktif olarak oynadığım oyunlar ise Mount and Blade, Diablo 2 Median XL, WOT ve Dota2. Knight ve Ultima'yla ilgili düşüncelerim kısa tutmaya çalıştım fakat bu oyunu oynayan herkesin bir hikayesi, anısı vardır...

Kaang96

Aktif Üye
Tepki
233
İsim
Kaan
Bisiklet
b'Twin
Nick: gularslankaan
Yalnız bayadır oynamıyorum ama yakın zamanda tekrar başlayacak gibiyim :) @alihank

• Beğen

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.640
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Oyunda olan var mı?

Kara Kartal

Daimi Üye
Tepki
276
İsim
Mehmet
Bisiklet
Merida
Beşiktaşın maçı var :)

Kadir KARADEMİR

Forum Demirbaşı
Tepki
952
İsim
Kadir KARADEMİR
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@uguryilmaz144
Selam dostum, Dota 2 de Rank kaçtı acaba [emoji3] cossacks güzeldi. Hele rakibin toplarının yanına asker yolladığında toplar taraf değiştirip bizim oluyurdu [emoji23]

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Baya eskiden başlamıştım. Hoşuma gitmeyen bazı modların yasal olması nedeniyle bırakmıştım. Bir kişi sizi gördü mü minimapten kalıcı oluyorsun. KTM lerde işini bitiriyordu. Sinir olup bırakmıştım. Geçenlerde tekrar yükledim ama pek aktif değilim. WoW, Starcraft 2, Diablo 3 oynamayı tercih ediyorum. Bazende steam hesabım da da oyunlar var. O şekilde takılmayı tercih ediyorum.

Steam Hesabım : (link)

• Beğen

Aytoldi

Üye
Tepki
11
İsim
Burak
Bisiklet
Bianchi
2011'den beri oynarım 2011'den önce bir yıl kapalı betasını oynadım. Az önce premium tank görevini bitirip çıktım arkadaşlarla çok sarıyor ama arada kanser savaşlara atınca çileden çıkıyorum :)

• Beğen