windows yardım

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
http://img274.imageshack.us/img274/623/adszgd0.png

resimde gordugunu sekılı duzeltmek ıstıyorum yanı beyaz uzerıne yazılmıs yazıları dıyorum onlar oradan kalsın istiyorum nasıl olcak microsoft offıce word belgesinden resim atmam sonucu oldu bu olay 1 ay gectı hala duzeltemedım yaw yardımı sızden beklıyorum:eek:

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Diyor ki; Masa üstü simgelerinin altındaki yazıların arka fonu Beyaz zemin üzerinde çıkıyor. Fonu nasıl kalırabiliriz...??

T

Tuğrul

Misafir
@ncok

Masa üstünde "sağ click" Özellikler bölümünü seç ,ondan sonra görünüm sekmesindeki ayarları deneyerek yapabilirsin.

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
Masa üstünde "sağ click" Özellikler bölümünü seç ,ondan sonra görünüm sekmesindeki ayarları deneyerek yapabilirsin.

inan bulamadım aradım cok aradım ama bulamadım

obsolate

Daimi Üye
Tepki
265
Bilgisayarım'a Sağ Tıkla > Özellikler > Gelişmiş > Performans Ayarlar > Görsel Efektler > Özel > Masaüstündeki simge etiketlerinde bırakma gölgesi kullan seçili olmalı

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
Bilgisayarım'a Sağ Tıkla > Özellikler > Gelişmiş > Performans Ayarlar > Görsel Efektler > Özel > Masaüstündeki simge etiketlerinde bırakma gölgesi kullan seçili olmalı

dogrusun abi olemiş walla ama duzelttım yıne olmadı yada ben yapamadım reset atsam olurmu acaba?

obsolate

Daimi Üye
Tepki
265
bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra yine olmuyorsa, masaüstü temanı geçici olarak değiştir, yine olmazsa aşağıdaki register adresinin değerini kontrol et. aşağıdaki gibi olmalı

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\Advanced]
"ListviewShadow"=dword:00000001

registere giriş : Başlat > Çalıştır > regedit

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
@obsolate

kardes yapmasi gereken herseyi soylemissin :)
son care yeni bi tema yukle alangirli biseyler :D hehe

obsolate

Daimi Üye
Tepki
265
Sistemini o durumun oluşmadığı zamana geri al,
Başlat > Donatılar > Sistem Araçları > Sistem Geri Yükleme

bu arada yüklediğin programlar geri kalkar ve klasörleri durur, yapılan register ayarları geri döner, varolan programların ayarları silinir ve varoluşları tehlikeye girer. kısacak bilgisayarında kaos ortamı oluşur.:) buda olmuyorsa TweakXP yi kur, bununla ilgili ayarlar olması gerekiyor. olmazsa msconfig in dediği gibi başka bir tema yükle (StyleXP programı ile).
Yine olmazsa Format C: /s yine yine yine olmazsa kasanın kablolarını söküyosun kasayı yere yatırıyorsun ve üzerinde bunnyhop yapıyorsun. Benden bu kadar başka aklıma birşey gelmiyor.

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
bana da oldu aynısı. arka planı değiştirince düzelmişti bende