windowblinds

mr.hyde

Üye
Kayıt
7 Mart 2006
Mesaj
37
Tepki
16
Şehir
ankara
(link)


pc nizin başlangıç çubuk renklerinden(mavi-gümüş-yeşil) sıkıldıysanız ve de keşke başka şeylerde olsa gibi takıntılarınız varsa bu adrese tıklayın ve windows un son sürümü olan wista xp nin bir özelliği olan programı açılan sayfada "mavi" baloncuğu tıklayarak indirin...programı kurduktan sonra ekranda bir boşluğa sağ tıklayıp "özellikler" deyin ve çıkan pencerede "görünüm" sekmesine tıklayın...ordan da istediğiniz çubuğu seçin....daha fazla çubuk isterseniz "skin" kısmına girerek arşivinizi geliştirebilirsiniz...iyi eğlenceler...
 
Scudo

obsolate

Daimi Üye
Kayıt
30 Haziran 2006
Mesaj
293
Tepki
265
Şehir
istanbul avrupa
Belli bir zaman sonra pencere açılışlarını, program başlangıçlarını yavaşlatıyor. Eğer 1 GB'tan az RAM'iniz varsa sizi deli edebilir. Ayrıca bazı programlar Windows un temasını kullanmadığı için sorun çıkartabiliyor.

Bende (link)'ı öneririm. Her görünüm için ayrı program yayınlanıyor ve ücretsiz (WindowBlinds ücretlidir). Bu linkteki Vista görünümü. Google dan farklı sürümlerini bulabilirsiniz (MacOS, Longhorn Beta vs.) Bu program sistem dosyalarını değiştiriyor. Bu yüzden daha hızlı.