Wiggle

Atacan

Daimi Üye
Tepki
385
Bisiklet
Giant
@Erdal Yılmaz

evet indirimli ürünlerde ekstra indirim yapmıyorlar. yeni sezon ve hiç indirim olmayan ürünlerde gold-platinium indirim oluyor

• Beğen
Tepkiler: Pureal
Scudo
B

BF Okuru

Misafir
Arkadaşlar wiggle dan yaptığınız siparişleri takipli mi takipsiz mi alıyorsunuz ? Takipsiz alıp problem yaşayan oldu mu ? 22$ kargo parası vermek istemiyorum.

Okaancet

Üye
Tepki
11
Bisiklet
Cannondale
Gümrük hesaplarken toplam fiyata mı bakıyorlar, mesela ürün 30 dolar altı fakat 2 tane aldın 30 dolaro geçiyor

Kadir KARADEMİR

Forum Demirbaşı
Tepki
952
İsim
Kadir KARADEMİR
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Okaancet

Kargo hariç toplam fiyata bakılıyor. 30 Euro altı vergisiz şekilde gelir.

@mubeac

Kasım ayında ayakkabı ve pedal siparişi verdim. Takipsiz gönderdiler ve kayboldu kargo. Ücret iadesi yaptılar.

Saikou

Forum Demirbaşı
Tepki
336
İsim
Ali B
Bisiklet
Scott
Ben de 60 Euroluk son alışverişimde takipsiz seçmiştim ücretsiz olunca. Takipli göndermişler. Çok hızlı geldi.

B

BF Okuru

Misafir
@Saikou işi şansa bırakmak ne kadar doğru olur, kumar gibi. 130 $ lık malzeme alacağım şimdi bütün herşey sarpa sardı :acpsnr:

yusufgs36

Aktif Üye
Tepki
238
İsim
isa
Bisiklet
KTM
@mubeac hocam yanlis hatirlamiyorsam siz wiggle’dan elite’in trainer’ini almistiniz. kac gune geldi, saglam geldi mi bir de trainerin isinma ve ses duzeyi ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim

B

BF Okuru

Misafir
@mubeac ben ayakkabi aldim 95 dolara. Takipsiz. Ama takipli geldi sanırım. Londra hava alanina kadar takip edebildim kargoyu.sonra orda takılı kaldı. Aha dedim hapi yuttuk. Daha sonralari da kontrol ettim aynen londra havaalinda bekliyor yazıyordu. Yaklasik bir hafta boyle yokladim bir gun ansızın geldi :). Toplamda 6 günde geldi kargo. Su an hala londra havaalinda gözüküyor:).

B

BF Okuru

Misafir
@yusufgs36 Hocam merhaba, ben Crc sen aldım wiggle poşetiyle gelmişti. Yaklaşık iki haftada gelmiş oldu. Sağlam geldi fakat PTT kutuyu açmış bakmış. Trainer dan çok memnunun gayet güzel, sessiz ve ısınma sorunu yok. Kafamda deli sorular , alsam mı almasam mı bilemedim

Bizimki sahiden havaalanında kalırsa :D çok komik olur.

green59

Üye
Tepki
1
İsim
Hamdi
@mubeac hangi trainerı aldınız bende wiggledan Elite Qubo Digital Smart B+ FE-C Trainer almayı düşünüyorum ama güvenemediğimden daha almaya cesaret edemedim

yusufgs36

Aktif Üye
Tepki
238
İsim
isa
Bisiklet
KTM
@mubeac hocam gümrük dahil toplam kaça mal olmuş oldu?

Saikou

Forum Demirbaşı
Tepki
336
İsim
Ali B
Bisiklet
Scott
@enes_vl

Paket londra havalimanından çıktıktan sonra takibi ptt üzerinden yapıyorsunuz aynı takip numarası ile. Şu anda bakarsanız bile görürsünüz teslim bilgilerinizi.

B

BF Okuru

Misafir
Vallahi güvenemeyecek bir şey yok, bizim firmalardan daha ciddiler. Fiyat konusunda yardımcı olamayacağım maalesef çünkü hatırlamıyorum.

SerdarK.

Daimi Üye
Tepki
162
İsim
serdar
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar bu kargom kayboldu diyenler hiç şehirlerindeki Ptt P.İ.M e bakmıyor mu ? Ben yurtdısından alışveriş yapınca 2 hafta sonra Pim e gidip kendim alıyorum . Hiç de sorun yaşamadım .

Okaancet

Üye
Tepki
11
Bisiklet
Cannondale
@serdarkoc takipsizkargolar sıkıntılı , gearbest ten yaptığım son üç alışveriş gelmedi pim gittim elinizdeki takip no bize uygun değil dediler, şuan istanbulda gümrükte diyorum bu numaradan bakamam dediler, istanbulu aradım aynı cevap bende dispute açtim

SerdarK.

Daimi Üye
Tepki
162
İsim
serdar
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ptt Pim e gittiğinizde yurtdısı gönderim var dediğiniz zaman büyük ihtimal sizi gümrüğe takılmıs olan kargoların bulundugu odaya yönlendiriyorlar .Oradaki calısan takip numarası olmadıgı icin bulamıyor gönderiyi ki zaten kargonuz orada değil . Aynı durum benimde basıma geldi . Beni oradan büyük bir odaya yönlendirdiler .Böyle kargoların mahalle mahalle ayrıldıgı alana . Oradan bir görevliye mahallenizi söyleyip kargonuzu isiminizden rahatıkla bulabilirsiniz . Dediğim gibi siparişi verdikten 2 hafta sonra coğunlukla kargo Pime gelmiş oluyor . Görevli onu orada 2 hafta bekletip sonra dağıtıma cıkarıyor . Bu yöntemi kullanarak hem sorunsuz hemde kısa sürede kargonuza ulaşmış olursunuz .

Tepki
191
İsim
Behçet
Bisiklet
Specialized
05.01.2018 tarihinde dhb den takım sipariş verdim. Takipsiz kargo ile.

Sipariş verirken yanlışlıkla bina numarasını 20 yerine 21 girdim.

Bu durumda ürünü nereden almam lazım? Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

Ev Üsküdar Altunizade

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
770
Bisiklet
Focus
@Bisiklet Muptelasi Benim son kargolarım PTT Aypim 'den dağıtıma çıkarıldı ama oradan bizzat kargo teslim alınabiliyor mu bilmiyorum, eğer sizi adreste bulamazlarsa kapınıza kağıt bırakıp kargoyu da en yakın ptt şubesine bırakabilirler, ben evde yokken bu şekilde işliyor süreç.

Punctum

Forum Demirbaşı
Tepki
1.309
İsim
Mehmet O.
Wiggle üzerinden en son 2 adet Camelbak matara aldım takipsiz olarak. Ancak ilginç şekilde takipli olarak gönderilmiş. Şu anda Heathrow havaalanından Türkiye'ye gönderilmiş olduğu görünüyor. Bakalım sonuç ne olacak? Ürünler elime geçince burada süreci yazarım.

@Punctum

Güncelleme:

Mesajı yazdıktan sonra bir de PTT sayfasından bakayım dedim. Bu sabah itibari ile "Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi" bilgisi var :)

Sandığımdan hızlı bunlar yav :)

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek
Tepki
191
İsim
Behçet
Bisiklet
Specialized
@akgulcemal Peki hocam orada bir takip numarası olmadığına göre adımı soyadımı mı söylüyorum