Wiggle

Scudo

Aykuttasdelen

Forum Demirbaşı
Tepki
364
İsim
Aykut TAŞDELEN
Bisiklet
Cube
@Serkancycling yani kapıya geldiğinde mi yoksa şubeye mi gidiyoruz şirketin adresini vercem de :)) ben olmasam bile alırlar :D

yihehe

Üye
Tepki
169
İsim
emre
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
b'Twin
Dağıtımı yapan ptt çalışanı, paketi teslim ederken vergiyi nakit olarak tahsil ediyor.

Tepki
52
İsim
Serkan
Bisiklet
Cube
Ben bulunduğım mahalleye gelince siparişim dağıtım 1-2 gün geçikir diye kendim gittim elimle aldım ama tabikide beklerseniz evinize şirketinizi gelir ptt kapıda ödeme yapılır.

Tepki
19
Bisiklet
Mosso
Bende bir yiğitlik yapıp 30 Mart tarihinde takipsiz olarak kilometre saati siparişi verdim.Hala gelmedi.Açıkcası ümidimi kestim gibi :)

brkykrc

Üye
Tepki
21
İsim
berkay
Bisiklet
Sedona
@AhmetArslan gelmediğini belirtin hemen size bir son gün belirtecekler o tarihe kadar da gelmez ise dersiniz komşularımı yerel posta ofisini falan araştırdım yok vs diye o zaman size seçenekler sunacaklar ve isterseniz ürün iptali aynısını gönderme ya da aynı değerde hediye çeki tekrardan göndermeyi isterseniz bu sefer lütfen takipli olsun gerekirse aradaki takip fiyat farkını karşılayabileceğinizi iletin sonrasında takipli olarak gönderiyorlar ve sizden bir ücret de istemiyorlar ayrıca öncelikli şekilde gönderdikleri için 3 iş gününde elinizde oluyor

• Beğen
Tepkiler: AhmetArslan

brkykrc

Üye
Tepki
21
İsim
berkay
Bisiklet
Sedona
@Erdal Yılmaz merhaba az önce elite trainer ön teker desteğini aldığım Erdal yılmaz sizmisiniz yoksa? :D

bibisiklet

Daimi Üye
Tepki
402
Bisiklet
b'Twin
Sabah 2 tane iç lastik 2 tane de Schwalbe Durano Plus lastik aldım takipsiz daha doğrusu 60 euro üzeri ücretsiz kargo oldu ama takipsiz olanı ama şimdi gönderilmiş EK ile başlayıp GB ile biten kod vermişler sipariş detayında, ilk alışverişim oluyor kendileri acaba şansıma takipli mi göndermişler demek oluyor bu?

yihehe

Üye
Tepki
169
İsim
emre
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
b'Twin
@bibisiklet evet takipli göndermişler :harika: ama hemen gözükmüyor 2 gün içinde gözükmeye başlar hareketleri

• Beğen
Tepkiler: bibisiklet

turac000

Daimi Üye
Tepki
144
1 gün arayla aldığım ürünlerden ilki (takipli olan) ayın 14'ünde kapıma geldi ama ikinci üründen hala ses seda yok.

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.710
Bisiklet
Cervélo
13 nisan'da verdiğim sipariş 19 nisan'da elime ulaştı. Hızlı oldu bu kez :harika:

B

BF Okuru

Misafir
@Serkan Mıstınoğlu
Hocam takipli miydi, takipsiz mi? Bunu dediniz ben de erken bekler oldum simdi :D :D

B

BF Okuru

Misafir
@AhmetArslan

Gelmek üzeredir. 28 Martta verdiğim siparişim bugün (20 Nisan) geldi.