Wiggle

maradon_17

Üye
Tepki
0
İsim
Oğuz BAYDAN
Bisiklet
Sedona
@hayriünal
Onlar göndermeden o zaman mail atayım hediye paketi istemiyorum faturamı birlikte yollayın diye. İnşallah böyle bir imkan vardır. Ptt ile uğraşmak istemiyorum uzun zaman alır.

Scudo

Ali.K

Forum Bağımlısı
Tepki
488
@dodulan Wiggle CRC'yi satın aldı. O yüzden Wiggle şeklinde gözüküyodur. Şu sıralar CRC'den alınan ürünlerin gümrük işlerini v.s SKYNET yapıyor. Sonra da Sürat Kargo dağıtımını yapıyor. Ptt'nin konuyla ilgisi yok. Ödemeyi yapabilirsiniz, problem olmaz.

thieft3000

Forum Demirbaşı
Tepki
439
İsim
tolga
Bisiklet
Mosso
@Ali.K sürat kargo dağıtımını yapıyorsa birde kapıda kargo bedeli talep edecek o zaman, neden böle bir sisteme dönülmüş ki 1 ay kadar önce wiggle'dan ürün satın aldım PTT ile geldi (22 EURO altıydı ürünler), yeni bir olaymı ki bu.

ErHan72

Daimi Üye
Tepki
422
İsim
Erhan
Bisiklet
Carraro
@thieft3000 Muhtemelen Aliexpress-Aras anlaşması gibi bir durum var. Kapıda kargo parası almayabilirler

thieft3000

Forum Demirbaşı
Tepki
439
İsim
tolga
Bisiklet
Mosso
PTT den memnundum oysa ki, özel kargo firmaları ile işlerim hiç doğru düzgün yürümedi bu güne kadar.:kötü:

okka

Üye
Tepki
1
3 mayısta siparişi verdim, 7 mayısta kargolandı. 16 mayıs teslim diyordu halan gelmedi ürün. Belirtilen tarihten sonra geldiği oldu mu size yoksa beklemeyip direk refund mı isteyeyim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Valla bende 5 Mayısta sipariş verdim 17 Mayıs ta teslim yazıyordu ama gelen giden bir şey yok ! 30 gün sanırım bekleme süresi varmış
geri iade için.30 günde gelmezse o zaman geri iade talebinde bulunuluyor diye biliyorum.Yanlışım varsa düzeltsinler.

Tepki
18
İsim
Fatih
Bisiklet
Merida
@okka siparis uzerinden 1 ay gecmeden kargo durumunu arastirmiyor wiggle. Ayni olayi ben de yasadim ve 30 gun dolmadan 2 defa wiggle a yazmama ragmen 30 gun dolmadan kargonun durumunu arastirmadiklarini soylediler. 30 gun sonunda tekrar yazdim ve bir saat icinde kargonun kayboldugunu bildirdiler ve 3 secenek sundular. Siparis ederi degerinde hediye ceki, para iadesi ve ayni siparisin tekrar gonderilmesi seceneklerinden bir tanesini seciyorsunuz. Ben ayni siparisi tekrar istedim ve bu defa takipli gonderdiler. Siparis bedeli de 75 dolardı. Bir hafta dolmadan elime gecti siparisim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@hayriünal

Faturasız o kadar çok ürün aldım ki sayısını hatırlamıyorum. Şansımdan belki de, faturasız gelen ürünlerde hiç bir zaman vergi ödemedim. Hatta en son bike24 üzerinden Reynolds marka karbon jant almıştım. Yaklaşık değeri de o zamanlar 4000 TL civarıydı. Fatura koymadıkları için vergisiz teslim etmişlerdi. Tabi bu her zaman olacak diye kesin bir şey söylemek doğru olmaz. Sadece paylaşmak istedim.

Kerim BEŞER

Forum Demirbaşı
Tepki
414
@Erdal Yılmaz bike24 ve bike-comp fatura konularında çok hassastır hatta 2 fatura olur biri gümrük için biride bizde kalır size iyi denk gelmiş.

okka

Üye
Tepki
1
@fatihalilerdem
anladım teşekkür ederim. inşallah bir şekilde hallolur.

danceros

Forum Demirbaşı
Tepki
1.009
İsim
Mehmet
Bisiklet
Cube
(link) adresinden wiggle order no ile kargo takibi yapılabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: BerkEvren

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.988
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@danceros
9 unda takipsiz sipariş verdim. Linkte 9' unda sipariş verildi, 10' unda kargolandı diyor. Şimdilik bilmediğim bir şey söylemedi :D

dodulan

Üye
Tepki
92
İsim
Dorukhan Doruk
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar benim ürün geldi. Korkum yersizmiş. Skynet ile gönderim yaptılar. Chainreaction dan aldığım ürün wiggle dan tedarik edilerek gönderildi. Bir arkadaşım wiggle ın chain reaction ı satın aldığını söyledi. Araştırmadım. Ürünün türkiyede solmaz nakliyat tarafından gümrük işlemleri halledildikten sonra sürat kargo ile yollandı. Benzer durum yaşayacak olanlar İçin paylaşıyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Merhaba arkadaşlar wiggle dan ürünlerimden biri dün gelmiş , biraz önce PTT den gidip aldım.29 TL vergi çıkmış.Glen ürün Tork aleti.
Diğer ürünler forma ve karbon gres yağı gelmemiş.Bu geleni tek olarak kargolandığı kutunun üzerinde yazıyor.Şimdi diğer ürünleri beklemek
mi gerekir.Yani 30 günlük toplam süre bittiğinde mi wiggle ile iletişime geçmek gerek ?Yoksa bugün wiggle 'a bir mail mi atmalıyım ?