Whistle Miwok 1054 V - Benim Canavar'ım ;)

Scudo

Kadir Özen

Daimi Üye
Tepki
104
sorması ayıp ne kadara aldınız? bende performans bisiketi aradım ellerinde sadece 20" ler kalmış benimde boy 167 civarında. çok büyük gelicek diye almaktan vazgeçtim ama gördükçede içim içimi yiyor. ne yapıcam bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen
Tepki
18
evet 20" büyük olur. inan ne diyeyim bilmiyorum kardeşim.

fiyat aşağıdaki linkte, ben kargo ile birlikte 510 tl'ye aldım. performans elimizde kalmadı dedi, sonuncusunu aldığımı biliyordum ama nasıl oldu anlamadım. 24 saat dolmadan nasıl temin edebildiler çözemedim açıkçası.

(link)

• Beğen
Tepki
24
Abicim hayırlı olsun bisikletin. konu biraz geçmiş ama olsun. 2 hafta içinde bende bisiklet alıcağım fakat ne alacağıma karar veremedim çift amotisörmü tekmi derken hız bisikleti alıcam tek amotisör uygundur heralde. Senin bisikletin çok hoşuma gitti fiyatını öğrenebilirmiyim acaba?

• Beğen

Hato

Daimi Üye
Tepki
294
Aynı CANAVAR ı kullanıyoruz dostum güle güle kullan :D Fakat bende direksiyonu sağa ya da sola çevirince sağ taraftan çıtçıtçıt diye bir ses geliyor sende de oldu mu öyle bir sorun ?

Tepki
0
Ben bianchi star almayı düşünüyodum ve burda whistle 1054v yi gördükten sonra fikrimi değiştirdm. Hafta sonları 60km lik yol gidip gelcem bisikletle ve fazla yormicak bişey olması lazım. Whsitle'ın kullanımı konusunda fikirlerini söyleyebilirsen sevinirm

ömürcan güler

Aktif Üye
Tepki
25
Gayet güzel bisiklet ben de bundan almaya karara vermiştim. Özellikle kadrodaki albenisi etkiledi beni Yeşil-Beyaz :D

EN BÜYÜK BURSASPOR!..

Tepki
26
@hasim yuce

siz ne kadar dikkatli olursanız olun gözünüz gibi baktığınız alete birisi bir dokanıyor,deviriyor .bu sefer daha fazla çizik oluyor ..buyuk çızık rıskındense bence kucuk görunmeyen çizik daha iyi olmalı :)

• Beğen