Whistle bisiklet tavsiyeleri

soydan13

Üye
Tepki
2
Selamlar,

Whistle Miwork 610 u tavsiye edermisiniz.Kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.

Gövde :ALU. W8900 Custom Tubing
Ön süspansiyon :Rock Shox Judy 3 100mm con PopLoc Remote Control
Furç takimi :TH NO.11 1”1/8
Aynakol :FSA 1150C 44/32/22
Gidon boynu :Byte Nevada
Gidon :Byte Riser OS
Arka aktarici :Shimano LX
Ön aktarici :Shimano Deore
Frenler :Shimano Deore
Fren kollar :Shimano Deore Dual Control
Sele :Selle Royal Viper
Göbekler :Byte Turn 27,2x350mm
Sele borusu :Shimano Deore
Lastikler :Ritchey Rock Comp 32F
Ruble :Byte Braies 26x2,00
Pedallar :Shimano Deore 9V 11/34
Xerama SP-322A
Ölçü :16” - 18” - 20”
Renk :Siyah/Gri

Teşekkürler,

Scudo

assad

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar merhaba,

Yakın zamanda hocamız bir whistle tatanka aldı. Çok ihtişamlı bir bisiklet. Ancak benim özellikle byte marka olan gidonu hoşuma gitti tasarım olarak. 3 kısa ve öz sorum olacak.

1. Byte kadrolar iyi midir?
2. Türkiyede satılıyorlar mı, evet ise nerede bulunur?
3. Bulunmuyorsa piyasada aynen bu yada buna yakın şekilde sahip gidon modelleri var mı?

altanandic

Üye
Tepki
0
arkadaşlar bir şehir bisikleti istiyorum.Whistle guipago 900 ytl gibi scott p3 700ytl gibi.Ancak fiyattan önemlisi %20 toprak, %80 asfalt kullanımda hangisi iyi ve tabii standart ekipmanları karşılaştırma bilgim yok.lütfen yardımcı olur musunuz. selamlar

Çağrı Ç.

Aktif Üye
Tepki
76
whistle'm olmasına rağmen.. scott u tavsiye ederim.. whistle in üzerindeki vites takımı daha iyi ama scott ın kalitesi başkadır.. hem dış görünüş scott da daha iyi kanımca.. whistle ın amortisöründe kilitleme sistemi göremedim ayrıca yanlışım varsa düzeltsin birisi.. ama scott da var bu da asfaltta işine yarar.. ii pedallar

çağdaş

Daimi Üye
Tepki
174
Pek whistle nin özelliklerini bilmiyorum ama SCOTT bir başka onu biliyorum. Harika bir bisiklet vites aksamı ve sürüş keyfi muhteşem bir bisiklet.Tavsiye ederim.Şimdiden hayırlı olsun kazasız sürüşler.:)

altanandic

Üye
Tepki
0
çağdaş bu verdiğiniz fikir ve yorumlar benim gibi arkadaşlara çok yardımcı oluyor.gerçekten teşekkürler

altanandic

Üye
Tepki
0
arkadaşlar bisikletlerin fiyatları kullanılmamış, özelden, yani dükkandan değil sıfır fiyatlar.Herhalde scott daha mantıklı geliyor.Tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Teknik anlamda zor bir karardı.

altanandic

Üye
Tepki
0
arkadaşlar scott p5 yerine yanlışlıkla p3 yazmışım özür dilerim sizleri yanılttım.scotta karar kılıp eşime rent için alınıp kullanılmamış, etiketi üzerinde olan bir p5 aldım, iki adet kask ve seat jel ile 600ytl.çok güzel bir bisiklet darısı başıma

altanandic

Üye
Tepki
0
arkadaşlar konya'dan az kullanılmış tertemiz bir Scott P5 aldım sonunda.Orijinal çamurlukları,arka selesi,teleskobik pompası ile beraber kargo dahil 470ytl ye aldım.Whistle mı scott mu... SCOTT.. Tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Darısı diğer arkadaşların başına.Konu kapanmıştır.

sevims

Aktif Üye
Tepki
159
@altanandic

Hayırlı olsun dostum. Fotoğraflarını da bizimle paylaşırsan mutlu oluruz...

• Beğen
Tepkiler: altanandic

cem8888

Üye
Tepki
0
Ürün Kodu : 1026312
Marka : Whistle
Model : MIVOK 942 D
Detay : Whistle 26' Mivok 24V,8900 Alu.Kadro,Ön ve Arka Hidrolik Disc Fren,Vites Gurubu Shimano Alivio,Ön Amortösör SR XCM Gidondan kilitli.Jantlar Whistle Alu.Çift Katlı.42H,46H.
Fiyat : 969 TL
Üretici Sitesi : (link)
Fotoğraf :
arkadaşlar bu bisikleti 1 ay önce aldım ve incelemenizi tavsiye ederim bu özelliklerdeki scoott marka bisikleti bu fiyata bulamazsınız ayrıca amartisörü gidomdan kilitli.

ByAtilla

Aktif Üye
Tepki
78
Bence whistle ark lar nedenini sorarsanız vites takımı daha iyi whistle nin ayrıca whistle de kötü bi marka değil yne . ama yinede karar size kalmış .