Whistle bayileri ve internet alışverişi

Tepki
27
Ben bisikleti alırken gidip seçip almıştım ondan sonra bana kargoyla geldi sadece ön tekeri çıkık gidonu gevşekti bende taktım gevşek yerlerini sıktım kullandım bi sıkıntı yok ama 14-15 anahtar ve alyan takımın olsa iyi olur

Scudo

Selim Üsel

Forum Bağımlısı
Tepki
1.464
Whistle markayı bilmiyorum ancak genelde ön jant kadronun ortasına bağlı şekilde, gidon gidon boğazından sökülmüş ve sele borusu, pedal ayrı şekilde kutulanıyor. Yani amaç yerden kazanmak. Haliyle bunları takabilmek için alyen takımı, pedallar için anahtar gerekecektir. Hidrolik frenler genelde ayarlı oluyor. Ancak ilk binişte ufak ayarlar yapılması (pad ayarı gibi) gerekebilir. Ayrıca viteslerde de ayarlama yapmanız olası bir durum. Bunların yanı sıra bu işlerden anlamakta gerekiyor tabiki.

Burhan Özyılmaz

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Carraro
Ben alyen takımı olduğu sürece teknik bilgilerinin o ufak tefek parçaları takabilmeye yeteceğini düşünüyorum...

Tepki
21
atila arkadaşıma katılıyorum bendede whistle 1162D marka var süper bi bisiklet çok memnunum yeni almama rağmen 400 km yaptım sorun yok tavsiye ederim alacaklara.duyrulur

Tepki
21
kardeş whistle marka bisikleti nerede bulacağını yazmışsın nerede oturduğunu bilmiyorum izmirde seda bisiklette bulabilirsin orada bol miktarda var ayrıca asvalt için ise uyumlu olanı trek tir bilgine bende whistle var ben çok memnunum hem asvaltta hem toprak yolda iyi gidiyo

Cem AKINCIOGLU

Daimi Üye
Tepki
37
kutudan bütün halinde cıkıyor bir tek gidonu yan vaziyette ve cıkık gidonu takıyorsun ve tekerlere hava vuruyorsun kitleme yi takıyorsun selesini yerlestiriyorsun o kadar

hyigitguney

Aktif Üye
Tepki
9
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar İstanbulda Whistle nerden alabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim...

Atilla.C

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Carraro
İstanbul anadolu yakası mı avrupa yakası mı yada en iyisi link atayım (link) bu arada hangi modeli düşünüyorsun ?

gokhanpala

Aktif Üye
Tepki
60
Bisiklet
Scott
İstanbul Kartal Şirin Bisiklet de modelleri mevcut.
Tel: 216 4882868

Tepki
1
Bisiklet
Geotech
arkadaşlar whistle 1163 v almayı düşünüyorum ankarada nerede bulabilirim ?

Serbay Akar

Forum Demirbaşı
Tepki
209
Bisiklet
KTM
Ulus Yiba çarşısında bulabilirsiniz diye düşünüyorum

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Oooo Serbayım sen forumlara düşermiydin ya? :D Orkuna iyi davran senden eskidir ha :D ayık ol :D kırarım bacağını :D Orkun hacı sende benimle irtibata geç. Sen çaldır kapat ben ararım :D