Whistle 1163 V

Scudo

Fatih Şengöz

Aktif Üye
Tepki
100
Bisiklet
Merida
@mehmetboyaci

Öncelikle herkese teşekkür ediyorum. İkincisi fotoğrafları koyunca biraz nazar değdi galiba öndeki dişlilerden pedallamanın bir bölümünde ses geliyor. Maşşallah demek lazım :D

V fren sebebim ise ilk başlayanlar için disk frenin bakımının zor olduğunu okumuştum forumdan. Sebebi sadece budur. Biraz bakım, onarım öğrendikten sonra disk frene geçmeyi planlıyorum.

Fatih Şengöz

Aktif Üye
Tepki
100
Bisiklet
Merida
@FarukDemir

Birde mekanik-hidrolik farkı varmış :) o modeldeki diskin mekanik olduğunu bilmiyordum. almadığım iyi olmuş :)

Fatih Şengöz

Aktif Üye
Tepki
100
Bisiklet
Merida
@KAAN SEVER

Fiyatı 780 TL 355€ üzerinden o günkü kura göre hesaplıyorlar. Fiyatlar markanın sitesinde mevcut.

FarukDemir

Forum Bağımlısı
Tepki
397
Bir de nereden aldığınızı da öğrenebilir miyim? Arkadaşım için bu modeli birçok yere sorduk,fakat ellerinde yokmuş. Heryerde 1163D modeli var..

Fatih Şengöz

Aktif Üye
Tepki
100
Bisiklet
Merida
@FarukDemir

Sirkeci'den İleri Bisiklet. İsim vermemde sakınca yok değil mi? Her model her renk her boy mevcut olduğunu söylediler ben bu bisikleti alırken.

• Beğen
Tepkiler: FarukDemir

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Siz de yeni almışsınız bisikleti hayırlı olsun Adil bey, kazasız belasız ve nazarsız bol pedallamalar :)

Fatih Şengöz

Aktif Üye
Tepki
100
Bisiklet
Merida
:) teşekkürler Eser bey, biraz öyle oldu ama aksesuar takamadım daha :) km saatiniz kablosuz mu acaba?