Velogames fantasy cycling giro d'italia

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
İnanır mısınız bugün sadece 2 sporcudan puan almışım; Contador ve Broeck diğer öylesine girmiş zamana karşıya :D

Scudo

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.659
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
Dünkü Modolo galibiyetiyle iyi puan topladım. 7 kişilik takımımla 5. sıraya yükselmişim. Modolo kalan 2 sprint etabında da üst sıralarda yer alacaktır. Ruffoni de ilk 10'a giriyor sürekli ama treni iyi olmayınca üst sıralara hiç çıkamadı.

Ucuncu Emre

Aktif Üye
Tepki
218
İsim
Emre U.
Bisiklet
Cannondale
@Oğuzhan Y.
bundan sonraki sprintlerde Modolo şanslı. Greipel de bıraktı diye biliyorum.

cemekan

Üye
Tepki
52
İsim
cem
Bisiklet
b'Twin
254 almısım bugun.94 teyim genelde.
takıma uran yerine albertoyu alsaydım 1.lig devam ederdi yada zorlardım ama aru baya puan kaybettireceğe benziyor.

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Contador sayesinde ilk 20 hedefime emin adımlarla ilerliyorum, bu etapla 19. olmuşum :)

• Beğen
Tepkiler: Özgür R

Ucuncu Emre

Aktif Üye
Tepki
218
İsim
Emre U.
Bisiklet
Cannondale
Merhaba arkadaşlar,

Aşağıda Giro'nun 2.haftasını bizim ligde olanlar açısından özetlemeye çalıştım. Hatam varsa affınıza sığınarak paylaşıyorum :ssrtcbya:

"2.haftasını bitirdiğimiz Giro'nun velogames bisiklet forum liginde bu hafta önemli değişiklikler oldu. cemekan istikrarlı yükselişiyle 2.dinlenme gününü pembe mayoyla kapattı ve en yakın rakibi Zissou Pro Cycling'in 228 puanla önünde pembe mayoyu taşıyor. 2.haftanın açılış etabını kaçış grubundan Nicola Boem alırken, günün en çok puan toplayanı Zoncolan oldu. Boem'in hiçbir bisiklet forum kullanıcısı tarafından tercih edilmemiş olması ilginç bir dipnottu. Salı günkü etap yine bir gün önceki gibi kaçış grubuna giderken Ilnur Zakarin, Cozenen'e gün birinciliğini getirdi. Zakarin'in gün sıralamasında ilk 5'te yeralan 4 takımın kadrosunda bulunması bisiklet forum kullanıcılarının bisiklet yarışlarını ne kadar yakından takip ettiğinin bir kanıtıdır :harika: 12.etap klasikçilere uyan yapısı ve yagmurla beraber keyifli geçerken Philippe Gilbert kendisini seçenleri yanıltmadı ve ilk altıdaki takımların 5'inde yeralarak doğru bir fantasy games oyuncusu olduğunu gösterdi. Pembe mayo Alberto Contador ve cemekanda kaldı :hhhhhh: 13.etap sprinterlere uyan yapısı ile kadrosunda iyi sprinterler bulunduran bisiklet forum kullanıcılarını heyecana sürüklerken, Sacha Modolo kadrosunda bulunduğu, Zoncolan, POZZOVIVO ve blue oyster cult takımlarını gün sıralamasında ilk 3'e taşıdı. 14.etap Uran ve Porte'cular için (benim gibi de :confused:) bir umut ışığı idi ancak hiç de beklenildiği gibi geçmedi. GC'nin en büyük adayı Contador güne damga vururken, etap Kirienka'ya, gün birinciliği de posetcay cycling'e gitti. Kirienka ilk 5'te yeralan takımların sadece ilk ikisinde yeralmakta. Demek ki biraz TT çalışmamız lazım:uzgnm: 2.haftanın son etabında herkes Aru'nun birşeyler yapmasını beklerken, yine etabı kazanamasa da Aru'ya karşı 6 sn kazanan Contador günün kazananı idi(Naçizane notum Contador'un sprint kapısında milleti uyutup 2 sn bonificasyon alması bile pelotonun en kurnaz adamı olduğunun küçük bir kanıtı değil mi?) 15.etap sonunda Contador ve cemekan pembe mayoyu korurken, Zoncolan gün sıralamasında da kadrosunda bulunan Landa ve Contador ile birinciliği kimseye bırakmadı ve 397 puan aldı."

Son hafta dağlar bizi bekler, herkese keyifli Giro'lar...

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Alt sıralarda da ilk 20 için büyük bir savaş veriliyor :D Ben 19. sıradayım ve hemen ensemizde 100-200 puan içerisinde 7-8 kişi bulunuyor, ilk 20 hedefimi gerçekleştirmem için Mezgec'in mutlaka bir sprint, Anton ve Atapuma'nın da harekete geçmesi şart :( Arkamdaki arkadaşlara bol şansızlık diliyorum, ilk 20'ye giremezsem kudururum :(

• Beğen
Tepkiler: Özgür R

cemekan

Üye
Tepki
52
İsim
cem
Bisiklet
b'Twin
1.lig gelicek gibi artık son etap anormal olmazsa

cemekan

Üye
Tepki
52
İsim
cem
Bisiklet
b'Twin
@Ucuncu Emre aynen biz de şampanyalı yapsaydıkya son etabı:))

genel klasman puanlarıda eklenince sanırım küçük farkla kaçacak gibi

cemekan

Üye
Tepki
52
İsim
cem
Bisiklet
b'Twin
pozzovivoya tebrikler son gun kaybettık pembe mayoyu:)
landa tüm planları bozdu tahmın ettiğim gibi

justbasicfacts

Aktif Üye
Tepki
240
İsim
ANIL OKAY
Bisiklet
Fuji
ilk hafta pozzovivo sakatlanınca moralim çok bozulmuştu ama aru & landa & uran kapanışı güzel yaptı.
landa'nın ilk 5 e gireceğini tahmin ediyordum zaten. bu şampiyonluğu landa'ya armağan ediyorum :)