Velespit EĞLENCE TAKIMI'nın Yıldız Teknik Üniversitesi gösterisi

Alperen

Aktif Üye
Tepki
148
21-03-07 Çarşamba günü Velespit Eylence Takımı olarak Yıldız Teknik okul Spor Kulübü ile ortaklaşa muhteşem bir etkinlik yaptık. Bisiklet sporunun tanıtımı ve bisiklet kavramının varlığının vurgulanması açısından oldukça etkili oldu. Bisiklet sporu ve bu sporun teknik detayları konusunda öğrencilere bilgiler verildi bisiklet kullanımında yapılması gerekenler birtakım teknik detaylar anlatıldı. Tabi en çok ilgiyi yaptığımız bisiklet şov çekti. Bazı anlarda izleyenlerin çığlıkları ve şaşkın bakışları bu sporun istenirse ne kadar heyecanlı ve eylenceli olduğunun göstergesi oldu :) Bize eşlik eden arkadaşlarıda unutmamak gerekir büyük bir soğuk kanlılık ile şova katkıda bulundular :) Bikaç ufak kare ile o günü kısaca özeti... Detaylı görüntüleri buraya koyamadım...

(link)

(link)

(link)

Burda aradaki kare yakalanamadığı için açıklıyayım yerdeki arkadaşın üzerinden 180 derece dönerek atlanmıştır :)

(link)

(link)

ufak bir bunny ile bank üstüne çıkmıştım ama :( Aliciğim yakalıyamamış

(link)

(link)

(link)

yine burada bankın üzerinden havada 180 derece dönerek atlamıştım ama yakalanamamış :)

(link)

Ali ciğim bazı kareleri yakalayamıyınca ondanda intikam alma vakti geldi :)

(link)

Bu etkinlikte emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum özellikle Yıldız Teknik Üniversitesi Spor Kulübü'ne
Ali Cins arkadaşıma çok ama
Müjdat arkadaşıma ona da çok :)
ve
Orada Bizimle olan tüm bisiklet sevenlere :)
hee bi de bi kaç tombik arkadaşa :)

Scudo

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Alperen geldiğin yeri şenlendiriyorsun :) Tebrikler, paylaşım için teşekkürler.

yasin cb

Forum Bağımlısı
Tepki
1.568
ah ah okulu özlemişim yafs tonozun önü şenlenmiş walla, haberim olsaydı gelirdim bende hemide boş günümdü :(

Alperen

Aktif Üye
Tepki
148
Video var ama :) 2 farklı kameradan çekim olduğu için montajlamamız gerekiyor henüz bilgisayara aktaramadık...

• Beğen
Tepkiler: Önder Özdoğan

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.166
Alperen çok güzel bir gösteri olmuş,paylaşım için teşekkürler.

Özletme kendini fazla,arada bir duyalım sesini..:);)

Ginger Fergus

Aktif Üye
Tepki
65
ya alperen ufakdan bir duyuru yapsaydınız fena mı olurdu.. şurda iki adım yerdeymişsiniz, gelir bizlerde seyrederdik sizleri...neyse bi daha ki sefere artık.. teşekkürler..

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
Gosteri cok guzel olmusa benziyor Mehmetcanda gelicek demiştin Alperen abi..Sanırım bi aksilik oldu..Ama kendi başınada döktürmüşsün :):)

Alperen

Aktif Üye
Tepki
148
Kusura bakmayın arkadaşlar haklısınız. Duyramadık.
Ama herşey çok kısa sürede gelişti... Duyuru yapamadık üstelik askerden yeni geldiğim için biraz hamlık olmasına rağmen antreman bile doğru dürüst yapamadım çok çabuk gelişti. Neyseki tecrübe vardı. Bundan sonraki aktivitelerde haber kesin vereceğim...

alicins

Aktif Üye
Tepki
151
İstanbul/Gündüz Yıldız Teknik Üniversitesi Gece Üs
Alperen ve Kamil kardeşlerim geldiler okula kadar yaptılar gösterilerini, arkadaşlarımıza verdik bisikletle ilgili bilgileri, dağıttık kataloglarımızı, aldık üyelerimizi, çektik bisiklet sporuna ilgiyi, eskiden yarışan, memleketinde bisikletin tepesinden inmeyen burada bisiklete binen mi var diyenlere ulaştık, güzel oldu güzel....

Bu ilk organizasyonumuzda foto makinana alışamadım, bide beceriksizim zaten foto çekme konusunda ondan dolayı bayağı kaçırdığım durum oldu kusuruma bakılmasın.

Siz geldiğiniz, bizimle birlikte eğlendiğiniz, öğrenci arkadaşlarımızın ağzını açık bıraktığınız için biz teşekkür ederiz.

Haberi olmayan forumdaşlar; daha kocaman kocaman organizasyonlar geliyor bekleyin.....

Ali Can ZEYFEOĞLU
Yıldız Teknik Üniversitesi
Spor Kulübü
Organizasyon Birimi Sorumlusu

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
çok güzel bir gösteri olmuş arkaaşlar sizleri canı gönülden kutluyorum çok başarılı teşekkürler

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
kızın yerinde olmak istemezdim:D :D .tırstım valla.ama yetenekli insan başka oluyo.tebrik ederim yani .teşekkürler paylaşım için...

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@Alperen

dostum hoş gösteri olmuş keşke haberimiz olsaydı da orada bızlerde olsaydık,neyse bidahakıne hoşçakalın aman ha dikkat

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
gösteri güzel olmuş paylaşım için teşekkürler

wolverinewashere

Daimi Üye
Tepki
139
bir sürü videoda var gösteriyle ilgili bir şekilde
editlenip eklenmeye çalışılacak arkadaşlar
bu arada asıl biz teşekkür ederiz alperencim
hem bize bisikletin eğlenceli bişey olduğunu
yıllar sonra tekrar hatırlattın daha önemlisi
Alican ın önünde zıplarken alican ın suratındaki
ifadeyi görmeye paha biçilemez :))
çok ama çok eğlenceliydi

Müjdat Ergüven
galiba Yıldız Teknik Üniversitesi Spor Klübü Sekreteri ama galiba :)

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
güzel günmüş, güzel fotolar çekilmiş, videoyu da kısa sürede bekliyoruz, teşekkür ederiz

alicins

Aktif Üye
Tepki
151
İstanbul/Gündüz Yıldız Teknik Üniversitesi Gece Üs
@wolverine

valla hocam kulübün sekreterisin bi ara gel defterleri yazacaksın :p

bi daha ki gösteride senin tepende zıplatalım dicektim ama sendeki göğüs kafesinin üstünden anca bunny hoopla geçilir be canımcım:D Alperen kardeşim senden hıncımı alacağım zamanı bekliyorum haberin ola!!!!

Alperen

Aktif Üye
Tepki
148
Bende Müjdatı düşündüm bi ara gösteride. Birdahaki gösteride anca rampa kurar Müjdatcığımında üstünden atlarız :)
Bisiklet eylence oyuncağı...