Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Ve Sonunda Şaka Deil Gerçek TÜRK MALI RAM

exodos

Aktif Üye
Tepki
9
REM Elektronik tarafından üretilen RAM'ler kalitesiyle ve test sonuçlarıyla da piyasadaki en iyi RAM'lerin rakibi durumda. Kalitesiyle de göz dolduruyor.
---------------------

Türkiye'de üretilen ilk ve tek RAM olan Kingram, kalitesiyle de göz dolduruyor. Üretilmesi için en son teknoloji ve üretim sistemlerine ihtiyaç duyulan RAM'ler artık ülkemizde de üretiliyor.

Kingram 256 MB Value Ram
Tanım: 256MB DDR 400MHz DIMM 2-3-2-6
Özellikler: Standard 32M X 64 Non-ECC 400MHz 184-pin Unbuffered DIMM (SDRAM-
Garanti süresi: Ömür boyu

Kingram 512 MB 32MX8
Tanım: 512MB DDR 400MHz DIMM 2-3-2-6
Özellikler: Standard 64M X 64 Non-ECC 400MHz 184-pin Unbuffered DIMM (SDRAM-DDR, 2.6V, CL2.5, Gold)

Kingram 512 MB 64MX8
Tanım: 512MB DDR 400MHz DIMM 2-3-2-6
Özellikler: Standard 64M X 64 Non-ECC 400MHz 184-pin Unbuffered DIMM (SDRAM-DDR, 2.6V, CL3, Gold)
-----------------------
Kaynak: (link)

Scudo
hemen al zaten.. atla hemen. yaf napacan fiyatını. adamlar yapmış işte.. ömür boyu garantili bi de.. :D dvd ye benzemesin sonra...

Hojam adamlar yapmış alalım diye. Hiçbirimiz almazsak sadece bakarsak. Batarlar. Yine yabancı ram kullanırız :)

batmaz onlar batmaz merak etme. onlarda yurt dışına satacak nasılsa... bizde alalım da sen alma :D

fiyatları oldukca uygun.bir cok yerde satılıyor.
256MB DDR 400MHz ram'in fiyatı kdv dahil 20 $.. işte size üreticinin web adresi ;)
(link)

her türlü türk malını destekliyorum...üretim bir ülkenin geleceğidir... bu haberi duyunca çok mutlu oldum açıkçası... umarım istedikleri satış grafiklerini yakalarlar ve daha kaliteli ramler üretmeye devam ederler...

20 milyon dolar ciroları var. 40000 adet ddr ram üretiyorlar yıllık. 600000 adet sd, mmc kart üretiyorlar. türkiye içine mal satmıyorlar. Direkt ihracat yapıyorlar. Gittim konuştum da adamlarla... Gayet iyiler şimdilik.

sordum merak etme... almıyorlarmış bizim toptancılar ve tüketiciler.. o nedenle direkt olarak yurt dışına satış yapıyorlar..

üstad gold pc bu ramları satıyor.ama üzerlerinde gold pc etiketi vurarak :)
fakat verdiği fiyatlar üreticinin web sitesinden oldukca farklı..

üstad valla ben sahibinin yalancısıyım belki de kendini acındırmıştır orasını bilemem :D

Back