Varmı bisiklet dükkanı açma fikri olan

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben bisiklet hayrati acicam birgun :)
Kendime ait bir yerim olunca bir kosesine alet edavati koyacagim, yazacagim kenara "self service bike pit stop - kendin yap bisiklet bakım noktası".
Ihtiyaci olan gelsin kullansin, bilmedigi kismi icin yardim istesin, musaitsem el atayim yoksa tarif edeyim bildigim kadari ile. Anlamadigim kismina "burasi hayrat ben bu kadarini anliyorum o kismina karismam dogru olmaz" diyeyim. Icinden gelen bahsis atsin, anahtari-takimi kullanici hatasi ile kiran yenisinin bedelini versin baska bisey istemem ;)

Scudo
Tepki
115
Bisiklet
Sedona
bisiklet dükkanı açıcam diye istifa ettim tazminatımı bile alacaktım :). yazın iyide kışın için yapacak bişey bulamayınca vazgeçtim :(..

• Beğen
Tepkiler: mehmetsunu

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.534
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.277
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Sinan Coşaran
Kisin da is yapiyorlar, merak etme. Hem yaza hazirlik olmus olur iste, daha iyi.

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Benim bisiklet cafe acma hayalim var hem bisikletliler gelecek toplanacak oturacak yiyecek icecek sohbet edecek bakimini tamirini yapip aksesuarini alacak satilik bisikletlere bakacak vs ne guzel olurdu dimi bole bir cafe olsa herkes is cikisi ugrasa sohbetler edilse

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Akord ayarını hakkı ile yapan usta oldugunda o verilen 40 tl inan hiçbir şey.Bisikletim üzerinde gelen bilye yataklı jantları akorda verdim,bir kere yapıldı.Sonrasında da satana kadar bir kez olsun sorun çıkarmadı ki çok hunharca kullanırım şehir şartlarında.Su an rulmanlı aksium kullanıyorum,bildigin taş gibi jantlar.Henüz ne akordu kactı ne catladı ne de göbek sorunu cıkardı.
Dükkan konusuna gelirsek her şehirde forumdan bir kişinin müsait yeri olsa ve ihtiyaç halinde forum üyeleri kullanabilse başlıklı ütopik hayalim halen devam ediyor.