Van

Erhan 67

Daimi Üye
Tepki
268
Bisiklet
Giant
bugün bisiklet sever arkadaşlarımızla ilk buluşmamızı hayyam cafede gerçekleştirdik çok güzel ve sıcak bir ortam yarattık. davetime icap eden cengizhan, fırat, özgür, mehmet, akın ve selam hocamlar hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. savaş bey ufak bir problem sonucu katılamasabile aramızdaymış gibi kendisinin kulaklarını çınlattık savaş beyede ayriyetten teşekkürü borç biliyorum çok güzel bir grup olduğunun kanaatindeyim inşallah yaza organizasyon resimlerimizide paylaşacağız :D

Scudo

savaş kahraman

Aktif Üye
Tepki
67
Bisiklet
Specialized
o gün aranızda olmayı çook isterdim ama kısmet inş. bir sonraki buluşma veya ilk gezide aranızda olacağım bizde size böyle bir buluşmayı tertiplediğiniz için teşekkür ederiz...

• Beğen
Tepkiler: Erhan 67

Erhan 67

Daimi Üye
Tepki
268
Bisiklet
Giant
arkadaşlar havalar iyi olursa haftaya yani ayın 17 yada 18 gibi edremit van arası kaynaşma turu düzenlemeyi düşünüyorum. mesafe yaklaşık gidiş dönüş 40 km bu konuda düşüncelerinizi bekliyorum düşüncelerinizi öğrenip cevaplamak için her gün siteyi takip edeceğim isterseniz cep tende ulaşabilirsiniz :)

savaş kahraman

Aktif Üye
Tepki
67
Bisiklet
Specialized
17 Mart'ta 18 Mart çanakkale şehitlerini anma programında görevliyim 18 mart pazar bana uyar tabi sizlerede uyarsa ben pazara varım :D

Erhan 67

Daimi Üye
Tepki
268
Bisiklet
Giant
o zaman diğer arkadaşlarada uyarsa 18 mart olarak belirleyebiliriz arkadaşlar sizler içinde uyar mı farklı teklifleriniz var mı

savaş kahraman

Aktif Üye
Tepki
67
Bisiklet
Specialized
Hocam facedende van bisiklet sporcuları grubunda da paylaştım inş. güzel bir katılım olur... 17 veya 18 Mart edremit - van bisiklet turuna tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz diye...

savaş kahraman

Aktif Üye
Tepki
67
Bisiklet
Specialized
pazar günü saat 10:30'da Cumhuriyt cad. Ziraat Bankasının önünde toplanıyoruz bekleriz fırsat bulursan...

Erhan 67

Daimi Üye
Tepki
268
Bisiklet
Giant
inşallah fırsatınız olur çünkü eksiksiz toplanmak çok güzel olur

savaş kahraman

Aktif Üye
Tepki
67
Bisiklet
Specialized
ewet arkadaşlar 18 Mart günü Ziraat bankasının önünde toplanıyoruz ve hedef Edremit. herkes sıkı giyinsin soğuk bir gün bizi bekl,yor olacak :D

savaş kahraman

Aktif Üye
Tepki
67
Bisiklet
Specialized
bu arada saat 10:00'da toplanıyoruz eğer beklerken üşüyen arkadaş olursa hayam cafe'ye çıkabilirler yarın mutlaka görüşelim :D

Tepki
1
ya Allah aşkına kimse gidip görmediği bir yer hakkında önyargıda bulunmasın.ulaşımın bu kadar kolay olduğu günümüzde ya giderek ya da sağlıklı bir araştırmaya dayalı yargılarda bulunalım.
Vanda ikamet eden arkadaşlara gelince VANBİSİKLETSPORCULARI/facebook.grubunu takip edin biz hep Vandaydık ve olacağız.Pedalciler buraya

• Beğen
Tepkiler: özgür tunçer
Tepki
0
arkadaşlar siz hangi dünyada yaşıyosunuz bilmiyorum ama ben van'da yaşıyorum
biz burada bisikletimize biniyoruz. kaskımızı tkıyoruz vb ve kimse taşlamıyor çok çok turist sanıp hello diyorlar. hatta bu hafta sonu 50 kmlik bir tur düzenliycez katılımcı sayısı 20.. oralardan pek bi öcü görünüyor memleket ama öyle değil. sevgili abdusselam hocam bu pazar sizi bekliyorum umarım ağrılarınız geçmiştir:))

Ömer Bingöl

Aktif Üye
Tepki
189
Bisiklet
Merida
Selam Van'daki bisiklet dostlarım!

Ben de kısa bir süredir Van'dayım. 15 haziran itibariyle -maaşımı alır almaz- bir bisiklet almayı düşünüyorum. Whistle, Kron ve Salcano marka bisikletlerin olduğu bir bisikletçiye rastladım. Başka tavsiyesi olan var mı? Ya da ikinci el alabileceğim birini tanıyan??

En kısa zamanda beraber pedallamak ümidiyle!!!

denizcinesim

Aktif Üye
Tepki
102
Bisiklet
Trek
Tatvan'dan selamlar. arkadaşlar yazılanlar için bi yorum yapmayacam. sadece gelip buralarda bi kaç gün pedallamınızı istiyorum. bu sene 3.sünü düzenlemeyi düşündüğümüz pedal pedal vangölü turu, 2.si yapılan triatlon yarışması, hergün yaptığımız günübirlik turlar, sahilde turlayan onlarca insan gibi gibi... bisiklet adına güzel şeyler var burda. spora dair güzel şeyler... inşallah dahada güzel olacak. temmuzda yapmayı düşündüğümüz Rize-İstanbul bisiklet turunu untmamak gerekir heralde :)

savaş kahraman

Aktif Üye
Tepki
67
Bisiklet
Specialized
@Ömer Bingöl
ben bisikletimi satmayı düşünüyorum ancak sayfanıza baktım boyunuz 1,89 herhalde benim bisiklet biraz küçük kalır size 17,5inc trek fx 7.0 neyse en kısa zamanda pedallamak dileğiyle. bu arada faceden takip edebilirsin (link) sürekli arkadaşlar turlara çıkıyor

• Beğen
Tepkiler: Ömer Bingöl