Uzun tur

Konu, Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları kategorisinde ozkan uzun tarafından 7 Nisan 2015 tarihinde paylaşıldı.

1. ozkan uzun

ozkan uzun Üye

Adı:
    ozkan
    Bisiklet:
    Carraro
    Sponsorlu On üç temmuzda istanbul pendikden zonguldak merkeze bisikletle uzun tura cikmayi planliyorum son bir ay kala biraz sıkı kondusyon yuklemesi yapicam aksamlari ve hafta sonlari mutlaka 35 .59 km arasi sahilde bisiklet surerim benim icin cok farkli 4 gun olacak tadini cikartip bol bol fotoğraf cekip rahatlamaknistiyorum bu arada ilk uzun yolculuğum olacak bisikletim 225 cararo şimdiden heybe uyku tulumu cadir ve aparatlarin araştirmasina girdim ..insallah kazaziz belasiz bir yilculuk olucak

Ekli Dosyalar:

2. cembarlasic

cembarlasic Daimi Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    İyi yolculuklar dilerim. Daha zamanınız var. Hangi yoldan gideceksiniz? Gün gün planınız var mı? Birazda yokuşta sürün.
    Sadece sahilde sürmek yetersiz gelebilir. Başarılar...

ozkan uzun

ozkan uzun Üye

Adı:
    ozkan
    Bisiklet:
    Carraro
    Teşekur ederim pazar gunu deneme amacli sile yolu uzerindeki ömerli barajina kadar gittim once akfirat donüşde ballica yonu sayaca bakdiğimda 104 km yol gitmisdim tabi heybesiz malzemelerimi tamamlayinca sileye gidip gelmeyi duşunuyorum en azindan kendimi tartmiş olurum guzergah olarak e beşden gitmeyi planliyorum belki sile yolu uzerinden sahil boyuda gidebilirim teşekurler

4. Sey_Yeah

Sey_Yeah Daimi Üye

Bisiklet:
    Specialized
    iyi yolculuklar

ozkan uzun

ozkan uzun Üye

Adı:
    ozkan
    Bisiklet:
    Carraro
    Teşekürler sey yeah.

6. edemirdag

edemirdag Üye

Adı:
    Emre D.
    Bisiklet:
    Carraro
    Arkadaslar uzun tur sonunda neden otobüsle dönmeyi tercih ediyorsunuz?

1. Daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedeflediğimizden dolayı, bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Bu sebeple çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.
    Duyuruyu Kapat