Uydu mu Digitürk mü ??

sizce uydu mu digitürk mü ?

• Toplam katılım
    34

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
Kadir Çöpdemir'in oynadığı digitürk reklamındaki anketi bizde forumumuzda yapalım.

Sizce Uydu mu Digitürk mü ??

Scudo

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
*** "LOST" *** Digitürk alma sebebimiz olacak gibi gözüküyor... Piyasadan aldıklarımızla nereye kadar... Ki başka güzel diziler de oluyormuş, olacakmış...

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Karar vermek zor uydu bağımsızlık demek ama bir çok kanal ücretli, kırma sistemleri de çok iyi çalışmıyor, kısacası; Paran varsa Dijitürk yoksa uydu :) hatta kablolu tv ve hatta kesinlikle kablolu tv...

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
digitürke rakip geliyo galiba onu beklemek lazım bence,hatta çok az araştırdım ama uydu alıcı aleti sadece 300 ytl civarında aylık ödeme yok diyolar şimdilik .tabi çok özel kanallara aylık ödeme koyabilirler.lig maçları gibi.en önemliside görüntü teknolojisi üst seviyede yani yeni nesil plasma ya da lcd tv ler uyumlu olacak hd yayında.internet üzerinden de sürekli d-smart recever'ı sürekli güncelenebilecekmiş,bilgisayar bağlantı kablosuyla.
d-smart reklamlarıda başladı ...bi araştırmak lazım tabi ki artısı eksisi ne olacak.daha fazla bilgisi olanlardan yardım alabiliriz tabi ki forumdan d-smart hakkında benim bildiklerim bu kadar...
benim oyumda kablo tv o olmazsa digitürk gibi bir sistem,eğer d-smart dedikleri gibi olursa tabi ki :d-smart
uydu kesinlikle düşünmem...

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Diğer şifreli dijital kanal açılınca , rekabetten dolayı tüketici kazanacaktır sanıyorum. Uydu işi ise bitmek üzere zaten. Şifre kırmak da sıkıcı olacak kadar çok yapılmak zorunda kalınıyor. Kablolu tv. bir devrim yapamazsa zaten silinip gidecek gibi duruyor.
Ben de alacağım , biraz daha bekliyorum.

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
Uyduda şifre kırmaktan bıktım. Multilerde bi film izliyim diyorum ne mümkün :) Digiturk daha iyi en azından her salı Lost izliyorum.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
uydu yetiyorda artıyor.zaten dogru dürüst tv izleyemiyorum

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
vallahi digiturk derim çünkü eurosport gibin güzel kanallar var:D

mutu88

Daimi Üye
Tepki
181
bizde hem digitürk hem de kablolu var
Digitürk'e verecek parası olmayanlara kabloluyu öneririm
Hem ucuz hemde görüntü çok net

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
bizim burada kablolu tv var.ben ayrıca uydu aldım ikisi bir arada geçinip gidiyorlar..:)

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
bence digitürk..
2 yıl kullandım çok memnundum ama burada kablolu tv ve apartmandada digitürk olduğu için biz üyeliği iptal ettik...Ama keşke yine olsada extreme tv gibi güzel kanallardan mahrum kalmasak...

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
eurospot discovery national extraem icin yakında dgitürke gececem
bunların hepsine değer

Tepki
73
İsim
Saygın Yılmaz
Bisiklet
Merida
Digiturk çok kazık, ayrıca görüntü kalitesi iyice berbatlaştı son zamanlarda. Kanalları güzel o ayrı mesele. Eskiden kart halinde de satıyorlardı Digiturk'ü fakat artık bitmiş.

billcycle

Üye
Tepki
27
hepsi de bir yere kadar çünkü sonuçta 15070tane kanalın olsa ne olacak ki izleyecek zamanın olmadıktan sonra.. ama bir digiturk kullanıcısı olarak şöyle diyebilirim ki hiç de fena değil. hakikaten o anda canınız ne istiyorsa onu izliyorsunuz, haberse haber, video klipse video klip, filmse film..

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
uydu kullanan biri olarak, digiturk diyorum ne yazıkki. bıktım yazılım yüklemekten,şifre kırmaktan artık hiç uğraşmıyorum..