Üsküdar

Tepki
9
Bisiklet
Kron
ben de genelde kadıköy moda fenerbahçe bostancı taraflarında turluyorum yeni sayılırım

Scudo

Sinan Ş

Forum Bağımlısı
Tepki
451
Bisiklet
b'Twin
@Harun Şahin

grup yalan oldu galiba :)
Havalar serinlemee başladı,artık haftalık düzenli turlara mı başlasak,gerçi trafikten de hiç çekilmiyor o rota yaw,sabah erken gidip dönmek lazım..

Can_517

Aktif Üye
Tepki
59
Bisiklet
Diğer
Sinan aslında konuyu inceden inceye takip ediyorum. iş güç zaman sorunu girişken mesajlarda bulunamadım. bölgedeki arkadaşlarla özellikle tanışmak isterim. Adını sen koy belli bir tarihte toplanalım gerisi gelir. Trafik konusuna gelince severim : ))) hafta içi gün doğumu veya akşam saat 21:00 sonra bana çok uyar. gerisi iş. pazar günleri ise sürpriz.

alper okumuş

Aktif Üye
Tepki
34
+1 benıde yazın lısteye :)
camlıcada otuyurum, düzenli o taraflarda turluyorum

cezmi özdemir

Aktif Üye
Tepki
113
Bisiklet
Merida
merhabalar yasım 15 zeynepkamılde oturuyorum yanlız turlamayı pek sevmedımı ıcın bır tur arkadası arıyorum turlarda max gıdıs donus 20 km yapabılıyorum eger yakınlardaysanız okullar yogunlasmadan bır tur yapabılırız

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
arkadaşlar yeni taşındım balıkesirden hiç yer bilmiyorum nerde sürülür nerelere gidilir grup varmıdır bu konu hakkında o civarda oturanlar yardımcı olurmu ?

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
merhaba üsküdar şile yolu civarlarındayım müsait olduğunuz zaman bişeyler yapabiliriz

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Genelde pro adamlar sürüyor oralarda.

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
bandrıma balıkesirin ilçesi ayrıca üsküdar şile yolu yazdım olduğu yer o taraflar istanbulu bilmiyorum yanlışmı yazmışım

Can_517

Aktif Üye
Tepki
59
Bisiklet
Diğer
Alışana güzel alışmayana çok sorunlu şehirdir İstanbul. Hoş geldin Mehmet. Bende Üsküdar da oturuyorum capitol avm nin arka taraflarında. Kendi parkurlarım şu şekilde. Altunizade den beylerbeyi kırılımından beykoz sahil hattı, Kısa tur için hemen yakınımızda validebağ korusu var küçük ama keyiflidir. Geçe korkuyucu olsada net 24 saat güvenli köpekleri zararsız. veya koşuyolu nu bitirip fenerbaçe stadı üzerinden pendik civarları. Şile yoluna gelince o yol bana üsküdar dan gitmek için çok tehlikeli geliyor. O parkur için ömerliye kadar arabamla gidip ömerliden sonra bisikletle devam ediyorum.

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.204
Bisiklet
Specialized
@Berke K.

Bu aralar kimse sürmüyor aslında oralarda. Çok fazla hafriyat kamyonu var, üstüne bir de yol inşaatı var (yolun bir bölümü tek şeride düşüyor). Boğaz trafiğine rağmen Riva tarafı çok daha cazip.

• Beğen
Tepkiler: Berke

Can_517

Aktif Üye
Tepki
59
Bisiklet
Diğer
Konuyu yaptıracak yapılacak iş değil ancak anlatmadan duramayacağım. en son riva deresine balık tutmaya gittiğimizde beceremedik su net çok kötü. balçık. Mangal yaptığımız işletmeciye sorduk. şu cevabı verdi. Riva merkeze marina yapılacak. 2. genişlikten sonraki yere de çok büyük çok lüx villa site inşattı başlamak üzere. Şuan marina site arası yatların geçebilmesi için uygun derinlik ve genişlik çalışmaları var dedi. Anlattığı doğrumu kafasından hayalmi yazdı net bilmiyoruz. bize vay bee dedirtti. Çok eleştirdik ama süper param olsa bende aynı haltı yerdim.

Tepki
9
Bisiklet
Whistle
Merhaba ben de Üsküdar merkezde oturuyorum. Turlarımı Moda caddebostan ve öncelikli olarak Kuzguncuk Çengelköy tarafına yapıyorum. İsteyen olursa turlamak isterim:)

Can_517

Aktif Üye
Tepki
59
Bisiklet
Diğer
İlk fırsatta tanışalım turlayalım.

Can_517

Aktif Üye
Tepki
59
Bisiklet
Diğer
Unutuldu gitti konu. Bu gün pazar akşamı günü bitirmeden önce dayanamadım. saat 19:00 de atladım bisiklete çubukluya kadar gittim geldim. Parkurun en güzel kısmı kuleliden neredeyse beylerbeyine kadar trafikte duran arabaların arasından rüzgar gibi süzülmek çok büyük keyif. mutluluk verdi. Nakkaştepede ki yaşam mücadelemde beni mu mutluluk ayakta tutuyordu derken o trafikte gözüme kestirdiğim bir çok lüx araç turbonun güzel sesi ile yokuş yukarı tam yol geçti. Bisiklet de bir yere kadarmış. : ))))

asirakgul

Üye
Tepki
95
Bisiklet
Carraro
Ben de Beylerbeyinde oturuyorum fırsat buldukça kanlıcaya kadar gidip geliyorum. Bir grup olursa düzen olursa bende katılırım.

Sinan Ş

Forum Bağımlısı
Tepki
451
Bisiklet
b'Twin
yahu bugün geberdim akşama kadar kadro kapladım(konu aşağıda),mecalim kalmadı pisklet sürmeye,yoksa bu pazar için yazacaktım sayfaya bi tur atalım diye.
Haftaya artık beyler;

(link)

Sinan Ş

Forum Bağımlısı
Tepki
451
Bisiklet
b'Twin
beyler,bugün yarın pedallaması gelen varmı?
hava sağanak diyor ama burdan gördüğüm kadarıyla gayet açık ancak zemin ıslak,bugün öğleden sonra pedallayan?

A. Harun

Aktif Üye
Tepki
9
İsim
Harun
Bisiklet
Giant
abi gelebilirim bugun ama simdi gördüm ya saat 3

Can_517

Aktif Üye
Tepki
59
Bisiklet
Diğer
Ben pazar günü için teklifte bulunacaktım ancak hava durumu çok ürkütücü.