UNION SP 5600 MTB PEDAL nasıldır?

ömer yayla

Daimi Üye
Tepki
75
(link) arkadaşlar bu linkteki pedallar nasıldır kullanan varmı xtr kalitesinde rulmanlı diyor ve hafifligide iyi pedalların kullanım kolaylıgı falan nasıldır kullanan varsa yorum yazarsa sevinirim

Scudo

ömer yayla

Daimi Üye
Tepki
75
arkadaşlar bu konu hakkında bir bilgisi olan yokmu acaba en azından markayla ilgili yorum yaparsanız sevinirim

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
ben 3 aydır kullanıyorum mehmet12345 dostum sayesınde cok ucuza aldım cok memnunum. dıkkat edersen butun rulmanlı pedallardan daha hafıf.Araziye gırmıyorum ama ıslakta kuruda su an o pedallar ıle 1500 km den fazla yaptım bır sıkıntısı yok.merak ettıgın ozel bırsey varsa sorarsan acıklamaya calısırım.daha once 505 ve 520 kullandım onlar ıle kıyaslanamıyacak sevıyede o kadarını soylıyebılırım.birde o fıyata cok ıyı dıyebılırım 540 fıyatından daha asagıda.

• Beğen
Tepkiler: Göker Gülay

Göker Gülay

Daimi Üye
Tepki
83
@ferhat köse

520'den nasıl bir farkı var örneğin? Kilitlenme daha mı rahat?

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
520 kac arkadasımda varsa ılk once ayar cıvatası hemen yalama oluyor ayar" yapamıyorsun şanslı isen sert ayarda yalama olursa kullanırsın gevşekte kalırsa öyle gidiyor sonra 520 nın ağırlığı cok fazla bu pedala göre ve en onemlısı kılıtlenme kısmı da 520 ye gore daha yumuşak ve çıkışları daha rahat.

• Beğen
Tepkiler: ömer yayla

ömer yayla

Daimi Üye
Tepki
75
öncelikli olarak yazmış oldugunuz yorumlar çok işime yaradı ferhat bey benim için önemli olan kullanım rahatlıgı kullanırken tak çıkar kolay olması birde kilitleme mekanizmasının saglam olması zaten hafifligi bayagı iyi birde rulmanlı yazmışlar gerçekten rulman varmı göbeklerde acaba birde bozuldugu zaman rulmanlar degişebiliniyormu acaba pel açılıyomu kiti felan varmı almayı düşünüyorum saolun yorumlarıınz için

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@ömer yayla

bende ılk aldıgımda meraktan yandaki kapağı actım rulmanı gördüm geri kapattım.ufacık rulman duruyor içinde gözümle gördüm yani :) değiştirilmesi kolay ama satılıyormu bilmem.rulmancılarda o boy rulman satılıyordur diye düşünüyorum.yada istetirsin gelir.ama o boydaki bir rulmanın pedalda bozulup parçalanacağınıda zannetmem.en fazla 2-3 senede bir sökülüp iyice bir temizlenip yeniden greslenmesi yeterlidir bana göre.