underground 2'mi carbon'mu

ghost43

Üye
Tepki
7
carbon yeni bi oyun olmasına rağmen ben hiç beğenmedim underground 2 gerek grafikleri ile gerek arabaları ile daha ii bi oyun tabiki underground 2'ninde sewmediim yönleri war mesela 350Z yerin dibine batırılmış tt kalkışta uçup giderken 350Z yerinde sayıyo aslında öyle diil discovey channelde izlediim bi testte 350 Z kalkışta tt yi yiyodu bee we tur zamanlarındada tt ye 1,2 sn fak atıyodu EA games'in nissanlara bi garezimi war diyecem ama nissan skylıne ile nos basarak 382 gördum we bu hızı aynı pistte hiç bi araba yapamadı yani garezide yok ama bazı yerleri gerçekçi diil ama carbon'daki driftinde hakkını wermek lazım şimdi arabayı tutamıyosun kardeşim drift yapa yapa dünyayı turlayacak bıraksan yani carbon'un drifti hiç gerçekçi diil şehri hiç güzel diil yani sizin anlayacağınız hiç bi yeri güzel diil
abi bi oyun biraz gerçekçi olmalı GERÇEKÇİİİİİİİİ

• Beğen
Tepkiler: CROSSCU31
Scudo

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Bence U2 fazla sıkıcı bir oyundu, carbon ile oyunun kısaltılması, görüntü özelliklerinin daha oynanabilir hale getirilmesi, kısa zamanda oyunu bitirmek, sonuç olarak güzel vakit geçirmek benim için yeterliydi.

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
NFS karbon oynamadim ancak ben 2'den ziyade 1'i tercih ediyorum.Bunuda kimseye kabul ettirebilmis degilim.Neyse benim icin en guzeli NFS 1 sanki:rolleyes:

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Bence Underground2
ne most wantedda ne de carbonda ug2nin tadını alamadım ug2 de arabaların tepkileri gerçeğe inanılmaz yakın yani bence öyle tabiki kişisel zevkleri tartışamayız burda ama ben drift yaparken arabayı istediğim gibi kontrol edebilmeliyim bu nu ne MW nede carbon veremedi bana:)
Aslında ben simülasyonları daha çok seviyorum mesela LFS(live for speed) oyunu gerçekçilik konusunda hepsinden çok daha iyi...

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Carbon bence su nedenlerden dolayı daha guzel ; ben goruntu ve efektleri begendim özellikle vadide drift yaparken cok cok zevk aldım .. Bariz U2 ye gore zor bi oyundu .. U2 ise su nedenden dolayı güzel benim icin aracın modifiyesini daha rahat ve kolay bir sekilde yapıyorduk .. Ve alternatif daha coktu ..

Sorarsanız hangisi diye ben Carbon derim cıktıgı ilk hafta alıp bitirmistim .. NFS ye karsı asırı hassasımdır :) Bu arada oyun grafiklerini anlamak için min 1 GB ram ve 6000 sersisi ekran kartı lazım sanırım .. Biz 6700 geforce la oynamıstık .. Detaylarr süperdi Carbon ' da ...

Multiplayerda ise NFS U2 nin yerini hicbiri tutamaz ..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Hiçbiri bence 3 tane adam gibi bilgisayar oyunu var
1)colin mcrally 2
2)fifa 99^
3)age of empires
Bunlerın dışında oyun oynamam

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@bisikletci

Detaylar konusunda çok haklısınız güzel parçalarla oluşturulmuş bir bilgiayarda carbonun detaylarının verdiği zevk gerçekten inanılmaz grafik motoru çok iyi çalışıyo o kadar detaya rağmen hiç kasma yapmadı bende...(ati X800GT,1 gb ram ,P4 3.0 HT(şimdi core2duo:)))

Ben bütün NFS serilerini oynadım NFS5'ten sonra hepsini nerdeyse 1 er haftada bitirdim(tabi daha sonraları tekrar tekrar bitirdim o ayrı:)) Nfs 5(porsche unleashed)teki simülasyon tadı çok güzeldi xpde sorun çıkarmasa yine oynamak isterim:)
underground 2nin yeri benim için çok ayrı canım sıkıldığında Ug2 oynuyorum ama carbon veya MW hiç oynamadım canım sıkıldığı için:)

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
Gerçekçilik arıyorsanız Gran Turismo oynayın. Şu ana kadar hiç bir araba yarışında, Gran Turismo serilerinde ki gerçekçiliği göremedim. Bazı yarışları gerçeketn insanın sınırlarını zorlamak ve sabrını sınamak için yapılmış :D

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Simülasyon yarış oyunları var, nfs bunlardan değil, nfs arcade. GTR 1&2, LFS, SCAR gibi oyunlar simülasyon yarış oyunu oluyor ve üstüne simülasyon yarışı olmayan oyunlar..

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
Bana göre hepsi araba yarışı :D Daha çok Fps, Rpg, Similasyonlarla ilgileniyorum.

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@wagnar

%1000 katılıyorum:D granturismo üstünede başka araba yarışı tanımıyorum :)