Ümit Evulation Dağ Bisikleti - Tertemiz-Uygun fiyat

Dinçer ÜNSAL

Forum Bağımlısı
Tepki
466
Çok temiz Ümit evulation bisiklet.
Alü kadrolu zoom maşalı shimano tourney vites sistemli.Bisiklet 600 km yapmadı.Üzerinde çizik olarak sadece sökme takma yerlerinde anahtar izleri var.Göbeklerin akıcılığı mükemmel, jantların akordu yapılı, lastikler iyi durumda.
Bir tek orta göbekte boşluk var.10tllik bir kaset göbekle değişiminde sorunsuz bir bisiklet olur.(Eğer istenirse göbek de tamir edilip sorunsuz bir şekilde gönderilir.)

Kısaca derli toplu işinizi fazlasıyla görecek bir bisiklet.Parça toplamayla uğraşmazsınız.
bu bisiklet bursa-iznik gölü(200km) eskişehir kütahya(140km) birde bursa-uludağ turu(100km) yapılmıştır.bunun dışında okula gidip gelmede kullanılmıştır.
Ağırlığı tahminen 13-13.5 kilo civarıdır.
Orta göbek sorunu dışında gerçekten sıfır ayarında bir bisiklettir.
Fiyat olarak 220 lira istiyorum.Fiyatı mümkün olduğunca düşük tuttum.Bu fiyata böylesine hafif ve akıcı bi bisiklet bulmak imkansız.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Dinçer ÜNSAL

Forum Bağımlısı
Tepki
466
Yeni başlayanlar için birebirdir. Uygun fiyatlı. Kaçırmayın.

arter

Üye
Tepki
39
şuan nerdesiniz ayrıca kadro ölçüsü nedir yol bisikletimi sattım böle günlük bi bisiklet almak istiyorumda

Dinçer ÜNSAL

Forum Bağımlısı
Tepki
466
@arter77

Bisikletin kadro boyu 16 inç.Ben şu an izmirdeyim. Ancak bisiklet eskişehirde. Bisiklet bana aittir.Bisikletin eskişehirde olmasının nedeni, geçen sene orada oturmamdır. Ancak izmire gelirken 2 bisikleti aynı anda getiremedim. O yüzden eski bisikletimi eskişehirde bıraktım. Beğendiyseniz getirtebilirim. Aklınıza takılan başka şeyleri veya ayrıntıları özelden sorabilirsiniz.

Görüşmek üzere.

Dinçer ÜNSAL

Forum Bağımlısı
Tepki
466
İlan günceldir.Bu kadar uygun fiyata kaçırmayın arkadaşlar.