Uludağ'ın Aslanları

rudi4219

Daimi Üye
Tepki
275
slm mesut abi geziniz çektiğiniz fotolar bursanın manzaraları cok cok harika olmus paylasım için tesekkeurler

Scudo

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@rudi4219

Ne dimek, görev telakki ideriz. :)
Hoşa gittiyse, aliyyül ala der,
Birdahaki sefere hep beraber gideriz. :)

hkn

Aktif Üye
Tepki
463
Mesut bey, sizi ve arkadaşlarınızı uludag turu için tebrik ederim. Genel de yayınladığınız bütün gezi, tur fotografları ve detay bilgileri sıradışı ve takdir edilecek türden.

Ayrıca "Rüya gibiydi" diye belirtiginiz yazının hemen altında bulunan 2 adet buğulu resimler oldukça etkileyici ve sanki efekt verilmiş gibi, elinize saglık.

Ankara'ya yolunuz düşerse, inşallah beraber bir gezi düzenleriz. IRON grubundaki herkese selamlar.

hakaN

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
mrb mesut abı,harıka bır gezı ve anlatım emeği gecen herkese tesekkurler,ınanın bu fotolarla bız istanbul gurubunu tekrar bır uludağ gezısı yasattınız sağolun,orayı anlatmak gercektende anlatılamaz bızler de o anları bursalı dostlarla yasadık,burdan onlara da kucak dolusu sevgı ve saygıl yolluyorum,dılerım kı böyle bır gezı ıcın ıstanbul ekıbı olarak da bır gun hepbeaber o atmosferı yasayalım,kalın sağlıcakla hoscakalın,

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
Mesut abi merhaba,

Öncelikle İdris'in de dediği gibi mahçubuz sana karşı, pek iyi ağırlayamadık kusurumuza bakma. Otellerde bir türlü haberleşemedik ve vedalaşamadık, bu durum üzdü bizleri. Yaza doğru trans-uludağ turunda seni tekrar aramızda görmek isteriz, şimdiden söyliyeyim.

Uludağı ve şehrimizi inanılmaz fotoğraflamışsın, gün ağırırken uludağ ayrı bir güzel oluyormuş.

En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle...

cardaky

Üye
Tepki
51
Bursadan her geçişimde gözüm Uludağ Çıkışına takılıyordu.Sayenizde mümkün olduğunu öğrendik.Darısı tüm IRONLARın başına.Resimler için teşekkür ederim.

mustafa-yapıcı

Aktif Üye
Tepki
83
slm mesut abi valla 10 numara bi gezi yapmışın valla paylaşım için allah razı olsun senden 10 numara devamını beklıyoruz

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Biz on numaraysak, siz izleyenlerimiz yani motivasyon hocalarımız ise yıldızlı 10 üzeri 10. :) ;)

Tepki
671
Her zaman oluğu gibi fotoğrafların harika. Fotoları görünce neler kaçırdığımı anladım ellerine ve pedallarına sağlık Allah Nazardan saklasın.
Dede

karatren

Aktif Üye
Tepki
114
gercekten keyifle takip ettim turunuzu,,cok gusel olmus,bizlerede aktardıgınız için tesekkurler.

sarrri

Üye
Tepki
4
Mesut abi merhaba,
Seni fotoğrafta da olsa görmek güzel.
Uludağ çıkartmasındaki fotoğraflar muhteşem.Sana maşallah demek gerekiyor.Ayrıca Karapınar -Meke için size yazanların ise oraları bisikletle giderek bir görmelerinin kendilerine değişik bir bakış açısı kazandıracağını düşünüyorum.
Saygı ve sevgilerimle...

Sarrri

Tepki
2
mesut hocam resimler birer doğa harikası süperle vallahi ama köpeklerde bi okadar korkutucu