Türkiyede pedicab bisiklet taksi yapılıyor.

Scudo

Caner Öğülmüş

Daimi Üye
Tepki
157
edremit akçayda vardı zaten 3yıl önce kordonda gezdiriyordu insanları :) TÜrkiye'de bu tür şeylerin biran önce yaygınlaşması lazım

• Beğen
Tepkiler: semih59

Kimseyi İlgilendirmez

Forum Demirbaşı
Tepki
316
İsim
Murat Ç.
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Türkiye'de bir sürü düz şehir varken, sadece Konya ve Kayseri'de bisiklete önem verilmesi, bisikletçilerin ciddiye alınması aslında çok acı bir durum. Öncelikle o şehirleri yöneten insanları kutluyor, saygılarımı sunuyorum. Sonra Melih dayı çıkıyor, "Ankara en yaşanabilir şehir seçildi" diye sağa sola ilan veriyor. Amacım siyasi yorum yapmak değil, farkları göstermek. Belki o ana kadar fark etmemiş insanların kafasında küçük bir şimşek çaktırmak. Böyle şeylerin salgın bir hastalık gibi, önlenemez bir şekilde yayılması dileğiyle...

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.426
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
Ben geçen sene bisiklet taksiye kafayı taktım Dedim kendime semih 1 tane alsam florya,ataköy,yeşilköy,yeşilyurt, sahilde düz yerde taksicilik yaparım diye belediye v.s araştırdım.bayağı uğraş istiyor.Hatta araştırma yaptım şu an istanbulda bisiklet taksi yapan yok anca arkası yük taşıma için tapılan tipleri var konyada yapılıyor diye duydum .Vazgeçtim nedeni ise trafikte zaten 2 tekerlerle zor gidiyoruz.Bisiklet taksi ile biraz daha zor olur diye düşündüm.Ama istenirse her şey yapılır.

Kimseyi İlgilendirmez

Forum Demirbaşı
Tepki
316
İsim
Murat Ç.
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bu arada nasıl yapabileceğimi bilseydim, bisiklet konusunu gündeme getirdiği için Sn. Yavuz Donat'a da teşekkür etmek isterdim. Sanırım bu konu yorumlarda gündeme gelmemiş.

• Beğen
Tepkiler: semih59
Tepki
0
eger elinde pedicap bisikleti olan varsa yada fayton bisikleti olan satın alabilirimm