Turkiye-Gurcistan veAzerbaycan'i gectik

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
gizem&bryan ciftinin olayini okuyunca sasirdim ve dona kaldim. olacak is mi simdi bu!!! beterin beteri vardir deyip teselli buluyorum ama diger yandan kizginligimi da atamiyorum. gecmis olsun, acil sifalar dilemekten baska birsey diyemiyorum, cok uzuldum.

Scudo

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Şok yaşıyoruz.. Dün haberi okur okumaz Gizem'i cebinden aradım. Annesi çıktı. Köprücük kemiğinin çok parçalı kırıldığını, bir damarına da anjiyo yapılacağını belirtti.. (Gizem İstanbul'da) Hayati bir tehlike yok neyse ki..daha fazla bilgim yok.. Çok çok geçmiş olsun..

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Gizem ve Bryan'a cok cok gecmis olsun... Umarim en kisa surede sagliklarina kavusurlar...

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
Gizem ve Bryan haberleri şimdi okudum ve çok geçmiş olsun diliyorum inşallah ucuz atlatmışsınızdır. Durumunuz şuan nedir taburcu oldunuzmu yoksa hala hastanedemisiniz. Durumları hakkında bilenler bilgi verirse sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: isakcan

inbox

Aktif Üye
Tepki
90
Bisiklet
Scott
Buyuk Geçmiş olsun içten üzüntülerimi sunmak isterim iyi haberlerinizi bekliyoruz..

• Beğen

surfer

Aktif Üye
Tepki
62
İsim
Kerim
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
gecmis olsun, evet bir anda film kopuyor maalesef, ama cok sukur ki tekrar ayni ruh guzelligini tasiyarak yazmaya devam ediyorsun, insallah yakin zamanda da tekrar bisiklete binmeye devam edersin.
bu tip olaylar da maalesef bu guzel yasananlarin bir parcasi haline gelebiliyor bir anda ... onemli olan kalici bir hasara ugramadan bundan siyrilabilmek, sonrasinda yine aynen kaldigimiz yerdem devam :))
yolunuz acik olsun.. selamlar

Kerim BABACAN

• Beğen

Taner Yavuz

Forum Bağımlısı
Tepki
788
İnanılmaz üzüldüm,çok çok geçmiş olsun .Tabi turu yarıda bırakmakta kaza kadar üzücü olsa gerek.En kısa zamanda kaldığınız yerden devam edersiniz umarım.

• Beğen

seykem

Aktif Üye
Tepki
52
Bİskletema Gurubuna Cok Buyuk Gecmİs Olsun Basta Sana Tabİ Gİzem Ne Dİyelİm Allah Ayagi Pedaldan Cekmesİn....

coşkun ayaz

Daimi Üye
Tepki
661
Selamlar,
Gizem hanım geçmiş olsun. Çok üzücü bir kaza yaşamışsınız.
İyileşip tekrar bisikletinize kavuşmanız dileğiyle.
Tekrar geçmiş olsun ve yolunuz açık olsun...

inferno8719

Aktif Üye
Tepki
105
Çok üzüldüm, çok çok geçmiş olsun.. İnşallah en kısa zamanda sağlına kavuşursun..

KÜBİK ten Furkan Esen

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
20 Temmuz 2008 Pazar

öğrendiklerim...
nadiren de olsa, rüzgar arkadan esebiliyor... ancak rüzgarı yakalayıp bisikleti daha hızlı itmesi için arka çantalara yağmurluk bağlamak kötü bir fikir (bakınız Kızılkum Çölü'nde çamurluğa sıkışan yağmurluk, iki saniye içinde saatte 60 km hızdan duruşa geçen bisiklet)...

ayağına beş numara büyük lastik pabuç giyen, öğle yemeği olarak ekmek içine kırdan topladıkları otları katık yapan çoban çocuklar, bizim apartmandaki herşeye sahip, gameboy hastası, obez, soluk benizli çocuklardan daha mutlu galiba...

parayla bonkörlük ters orantılı... cepler dolgunlaştıkça, içler boşalıyor mu ne? tüm tur boyunca davet edildiğimiz bütün hanelerin 'fakirhane' olması tesadüf olabilir mi?

ülkelerin su fakirliği doğal kaynaklarla değil, doğal kaynakların nasıl yönetildiğiyle (veya yönetilemediğiyle) alakalı...

dünyanın başı büyük belada arkadaşlar... para yenmiyor ve içilmiyor.

gezginler, dünyanın damarlarında dolaşan oksijen gibi. taze kan götürüyorlar gittikleri yerlere...

dünya bir bisiklet selesinden bakınca çok daha güzel... iç acıtacak, kollarınızı etrafına sarıp korumak isteyeceğiniz kadar güzel...

turistler fotoğraf çeker, gezginlerse anı yaşar...

sağlık sigorta poliçesi dikkatle, çok ama çok dikkatle okunması gereken bir şey...

bisiklet ve doğa severlerden, yurt dışında bisikleti anlattığımız kuruluşlar ve edindiğimiz dostlardan, uğradığımız konsolosluklardan ve medyadan gelen 'hemen iyileş ve bisiklete hopla' mesajlarının beni ne kadar sevindirdiğini anlatamam. inanın her birini okudukça biraz daha iyileştiğimi hissediyorum. bu zor günlerde bizi yanlız bırakmadığınız için teşekkürler...

bu hafta bir ameliyat daha olacağım, sonra durumum biraz daha netlik kazanacak. yazmaya ve dırdıra devam edeceğim (radyo, blog, kitap, dergi ve gazeteler vs...). velhasıl kelam benden kurtuluş yok, nihahahahahahahaaa!!! ;))

Gizem'in bisikletemaya yazdıkları.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Farkli yönlere dogru pedal bastigimiz sevgili dostlarimizin basina gelenler karsisinda üzüntümüz sonsuz.

yarin baslayacagim prag - viyana - bratislava turunu Gizem ve Brain in yilmaz azmine ve bisiklet - doga asklarina armagan ediyorum.

tekrar gecmis olsun diyorum.

Tepki
22
[bu turu bende çok düşünmüştüm.
(gürcistan-Batum-Tiflis) fakat yolda bazı güvenlik sorunu çıkabileceğini söylediler.Ertelemek zorunda kaldım.Güvenlikle ilgili herhangi bir problem yaşadınızmı ve de Tema faliyeti olarak bu geziyi yazın yeniden organize edilebilir mi?....

Tepki
388
slm hasan, benim tecrübem gürcistan'ın güvenli, yemyeşil ve ucuz bir ülke olduğunu gösterdi, tüm turculara tavsiye ederim. tabii savaş gibi öngörülemen durumlar bunun dışında...
bu ayki geo dergisinde erim bikkul'un bisikletle gürcistan geçişi yazısını okumanı tavsiye ederim. bizim gürcistan yazılarımız da benim doğayla dost isimli blog'umda duruyor.
tüm bisiklet camiasına tema ile asla, hiçbir projeye girilmemesini tavsiye ederim.
yolun açık olsun,
gizem

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Sevgili Gizem ve Brain ,
yeni turlar için gerekli zaman geçmiş gibi görünüyor.

İyi haberlerinizi, yeni tur planlarınızı bekliyoruz.

Selamlar