Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Turkcell'in Yeni Uygulamaları

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Merhaba turkcell yeni bir iki uygulama başlatmış. Ben yaşayarak gördüm işinize yarayabilir :

1) Doğum günü olan kişiye doğum gününüz kutlu olsun diye mesaj atıyor ve o gün boyunca 50 mesaj bedava. (Anneme oldu dün kıskandım valla)

2) Turkcell ile yıldönümü olanlara "Bu yıl turkcell ile 6 ıncı yılınızın yıldönümü bu gün 15 dakika konuşma bedava" (Demin ortağıma oldu)

Scudo
valla çok iyi bu tür incelikler gerçekten hoş..trcell abonesi olarak ta sevindim tabii;)

İlginç aklımızda bulunsun !...

AVEA'ya geçtikten sonra Turkcell hattımı unuttum vallahi. benim de 6 yıl olmuş faturada yazıyordu ancak telefonu açmadığım için (Turkcell'i) sanırım geçmiştir :)

Merak etme Barboros Turkcell bu hediyelerinin bedelini kat ve kat abonelerinden cikariyor.
Artik turkcellin diger operatörlerin yanindan fazla bir sansinin kaldigini düsünmüyorum...
Eskiden herkes benim bütün tanidiklarimda turkcell var diyerek turkcell kullaniyordu ama artik buna gerek kalmayacak cünkü öyle güzel kampayanlar var ki turkcell abonesi olani da olmayani da daha ucuza arayabiliyorsunuz :)
bence ucuza konusmak daha güzel...
ayrica turkcell neden böyle kampanyalara basladi dersiniz ?
cünkü hizla abone kaybediyor...

operatörünüz ne olursa olsun her arandiginizda ve birileri sizi aradiginde yüzünüzün gülmesi dilegiyle ...

Yok yok turkcell bu. 532 ıle baslayan telefon sahıbı olmak ayrıcalıktır. O bir stil... :)

Hemen kimin ne telefonu var bir anket acayım bakalıms :D

Anketler kısmında...

Back