TurİST Bisiklet - Anadolu Yakası

Scudo

telmas52

Üye
Tepki
74
Grubunuzda btwin triban kullanan arkadaş var acaba bi yorum yapar mı tavsiye der mi ben de Anadolu yakasındayım geuba kalılmak için sabırsızlanıyorum 520 triban alma arifesindeyim kararsızım biraZ.

Literary

Daimi Üye
Tepki
342
Bisiklet
Carraro
@telmas52 güzel bisiklet ben tavsiye ederim benimde almak istediğim bir bisiklet

ahmet_ozge

Üye
Tepki
77
@telmas52 grubumuzda triban 520 kullanan arkadaslarımız var benim bildiğim kadarıyla gayet memnunlar. Giriş seviyesinde fiyat/performans kıyaslamasında başarılı sayılabilcek bir model tabiki bu birazda sizin bisikletten beklentileriniz ve onu zorlama derecenizle alakalı. Bisiklet işinin sonu yok ve her şey maddiya dayalı. Bütçenizi bilmiyorum ama aha önceden edinmediyseniz bisiklet yanında hatrı sayılır rakamlar tutacak ekipmanlara ihtiyacınız olacağınıda gözönünde bulundurmalısınız. Genel olarak başarılı sayılabilecek 520 modelini tercih edip etmemek size kalmış.

• Beğen
Tepkiler: Bozkırlı

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
Bisiklet
b'Twin
@telmas52 Kullanım amacınıza bağlı olmakla birlikte, kesinlikle öneririm. "Az yakar, çok kaçar" diye bir başlığım var. Bulursanız bakmanızı öneririm.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

SEYYAH OZİ

Daimi Üye
Tepki
654
İsim
Özkan
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti

telmas52

Üye
Tepki
74
172 boyum var s beden 167 kadar diyor katalog malum sitede uyun bi s beden buldum alınabilir mi çok mu küçük gelir.

• Beğen
Tepkiler: Literary

telmas52

Üye
Tepki
74
Arkadaşlar çok aktif katılamam yoğun mesaili bi iş 5 3 yaşlarında iki çocuk çalışan bi eşim var. Bütün bunlara inat bisiklete binmeye çalışacağım yaş.

ahmet_ozge

Üye
Tepki
77
@telmas52 tavsiyem beden tablosuna uyman yönünde internet stoklarında yoksa magaza stoklarına baktır olmadı bekle. Küçük bisiklet ileride diz bel rahatsızlığı seleyi fazla yükseltmekten ötürü kadro kırılması gıcırtı seslerine sebep olabilir.

• Beğen

ahmet_ozge

Üye
Tepki
77
Bu arada benimde 8 ve 2 yaşında iki çocuğum var. eşim çalışıyor ve her ikimizde nöbetli mesleklerdeyiz. Arada binmeye çalışıyorum birşey zor ulaşılır oldumu daha kıymetli ve güzel oluyor.

ahmet_ozge

Üye
Tepki
77
Teşekkür ederim kudret abi. Zaten bir grup vardı biliyorsun biraz sosyal medyaya açıldık
@Kudet Kurtcebe

Literary

Daimi Üye
Tepki
342
Bisiklet
Carraro
@telmas52 hayırlı olsun güle güle kullanın bisikletinizi turlarmıza bekleriz

telmas52

Üye
Tepki
74
Buradan paylaşırsanız etkinlikleri müsaitlik durumuma göre katılmak istiyorum. Facem instagram tok kullanmıyorum.