Tüm tembellere ithaf olunur..

Scudo

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Ben antalya şehir içinde
Seferoğlu Pastanesinin önünde sabah 7 civarı ya bu bisiklet yada başkası bilmiyorum

Gördüm uykumdan uyanamamıştım ki seslenemedim ve neden seslenemedim bilemiyorum

yaş itibarı ile 30 un üzerinde bir abim kullanıyordu

acaba sizmisiniz???
merak ettim

Antalyaya gelirseniz tanışmak isterim biz de arkadaş çevremizle geziler düzenliyoruz (max 10-20 kişi)
şehir içinde de 3-4 kişi sürekli gezeriz ;)

katılmanızı isteriz ;)

Ercan BAYRAM

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
muhtemelen kendisidir ;) yani sozdem ile sizin gordugunuz kisi ayni kisidir.

elinize saglik sozdem...

• Beğen
Tepkiler: sozdem

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Ben o resmin çekildiği saatte fosur fosur uyuyodum :)
Ama çıksamda istanbulda gezmek bi mesele...

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
of of of o saatte hava ne kadar temiz ve güzeldir ya arkadaşlar böyle fotolar koymayın lütfen iş yerinde iken hiç koymayın işten çıkıp bisikletime binmek istiyorum.:):D

sozdem

Üye
Tepki
27
@çağatay_çankaya

İki saat sonrasında cennet cehennet'e dönüşüyo, benim burda ne işim var, allahım nefes alamıyorum falan demeye başlıyosunuz.
:)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
@sozdem

kesinlikle çok sıcak olur zaten aşırı sıcakta spor yapmakta tehlikeli olur.;)

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
Sabah,serinlik ve tertemiz bir hava...Fotoğraf doktor reçetesi gibi duruyor..
Valla sıcak kelimesi bile insanı bunaltıyor...Denizli'de çok sıcak olduğu için biz de ya sabah 6.30 da yada akşam 6.30 da yola çıkıyoruz...
Bu gibi yerlerde bisiklete binmek için en iyi zaman bahar ayları..(ilk ve sonbahar)

Kese

Üye
Tepki
2
ben ne yazık ki işe gitmek üzere yolldaydım...:( ah ah...uyanabilirsem ve oğlum izin verirse yarın sabah bende biraz bisiklete bineceğim...:)

slm

Hakan

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@sozdem

Sadi bey merhaba

Forumun gücü işte sabah ,'' tembel arkadaşlara ithaf ediyorum ''
demişsiniz sizi akşamüstü 7.30 da Antalya müzesinin önünde bulduk. Bizler artık bu forumun herkesi birbiriyle buluşturduğuna , kaynaştırdığına ve de arkadaş yaptığına tam olarak inandık.
Sizle pedallamak ve tanışmak çok güzeldi. İnşallah sizde bizim aldığımız zevki almışsınızdır.
Siz eğer Avatarınıza yaşadığınız yeri yazmış olsaydınız sizi daha önce bulurduk. Çünkü sizin bisikletinizin resmini forumda daha önce görmüştüm. Avatarınıza yaş ve Yaşadığınız yeri de koyarsanız birbirimizi daha çabuk bulabilirdik.

Sizle her zaman pedallamak isteriz.

Size neşeli,mutlu,bol pedallı günler dilerim.
Hoşçakalın.

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Açıkçası ben çok memnun oldum tanıştığıma Sadi abimle
Forum gerçekten çok iyi bir aracı buna her zaman şahit oluyorum...

artık Sadi abim de yalnız değil bizimle hepberaber akşam turlarımıza katılıcak inşallah...
bugün ilk turumuzu yaptık :)

yalnız gezmesi hem sıkıcı hemde bunaltıcıdır bilirim...

Her zaman söylerim
Antalya da olanlar bir şekilde ulaşsın tanışalım görüşelim
beraber pedallayalım...

• Beğen
Tepkiler: sozdem

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@bberksan

Bu cevabımı , aynı zamanda İda Değirmenciye de yazıyorum

Ya arkadaşlar yapmayın. Biriniz çok zayıfım demişsiniz, diğeriniz de pedal çevirmek çok zor geliyor demişsiniz. Dediklerinize katılmıyorum.
Bisiklete binmek insanın her uzvunu geliştirir. Sizler madem pedal çevirmekten hoşlanmıyorsunuz. Hergün kısa kısa mesafeler yapın bakalım. Gün gelir pedal çevirmek, sizlere peynir elmek yemek gibi gelmeye başlar.

Zayıf bir kimse bile bisiklete binerek kilosunu artırabilir. Bisiklete binince vucuttaki bütün hormonlar çalışmaya başlar. Bisiklet biniş sonunda da genelde bir açlık ve susuzluk hissi oluşur. Bunun sonunda da yemek yemek insanı güçlendirir.

Siz anladığım kadarıyla çok sıcakta ve uzun mesafelerde bisiklet kullanıyorsunuz ki , birden bu işten soğumuşsunuz. Her işi kuralına uygun yaparsanız, bu işten zevk ve mutluluk almaya başlarsınız.

Bi de böyle deneyin bakalım. Akşam üstü veya sabah erkendan kalkıp bisikletinize atlayın , kendinizi yormadan dolaşmayı deneyin. Daha da doğrusu bu işten zevk almayı isteyin. Bunların sonunda bisiklet ve siz ayrılmaz birer ikili olduğunuzu göreceksiniz.

Sizlere iyi, neşeli, ve yorulmadan bol pedallı günler dilerim.
Hoşçakalın.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@nisan baklası

Valla Ender bey sizi canı gönülden tebrik ediyorum...
Bisikleti seven ama pedal çevirmekten pek haz etmeyen arkadaşıma da önce sevgilerimi sunuyor sonra rabbimden moral ve motivasyon diliyorum.

Bu söz bana şunu hatırlattı..
"yemek yemeyi çok seviyorum ama bir de çiğnemek olmasa" (nasrettin hoca fıkrası gibi) :D :D :D

Ender Bey siz bir tanesiniz. Moral deposusunuz.. Helal olsun size.. Yaklaşım tarzınız hep pozitif elektrik veriyor..

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197
@sozdem
:D :D :D
belki tarih tam uyuşmayacaktır ama bende bisiklet sürmeye 5.30(sabah 5.30)gibi çıkıyorum..
"Tüm tembel arkadaşlara ithaf ediyorum." sözünüzü yineliyorum...

sozdem

Üye
Tepki
27
@nisan baklası

Ender abi merhaba,
Çok naziksiniz. Sizleri tanımak da benim için büyük keyf oldu gerçekten. İnşallah sizin gibi hayat dolu, pozitif ve kibar bisikletseverlerle bol bol pedal çeviriririz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum

bberksan

Üye
Tepki
0
Yaw arkadaslar
Etmeyin eylemeyin saka yaw , sonunda :) gormedinizmi? Demirden korksak trene binmezdik'in pisikletli versiyonu. :)

okan_ergun

Daimi Üye
Tepki
40
tembellık guzeldır vucutlarımısı erken kalkıp yıpratmayalım...o saatte ben duşumu almış yatağıma yenı yatmış oluyorum

mazhar

Daimi Üye
Tepki
323
@okan_ergun

Okan,tekrar gibi olucak ama...diyorum kafa yapımız aynı...