Tüketici Web TV Yayına başladı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında eYa tarafından paylaşıldı.

1. eYa

eYa Bisikletkolik

Seviye:
    e-Tüketici ve e-dilekçe projelerinden sonra ''tüketici web-tv'' de hizmete girdi. Tüketici Hakları Merkezi (TÜ-MER) Genel Başkanı Ömer Keskin
    yaptığı yazılı açıklamada, yapımcılığından-sunuculuğuna, çekimlerinden-montajına kadar derneğin üye ve gönüllüleri tarafından hazırlanan ''tüketici web-tv'''nin www.tumer.org sitesinde yayın hayatına başladığını duyurdu.
    TÜ-MER Genel Başkanı KESER, mağdur olan tüketicilerin haklarını
    öğrenerek sorunlarının çözümünde yardımcı olmak, tüketicilerden gelen
    soru ve şikayetleri hızlı, pratik ve ücretsiz bir şekilde çözümlemek
    amacıyla başlatılan ''e-tüketici'' ve ''e-dilekçe'' Projeleri ile, on
    binlerce tüketiciye sorunlarını daha çabuk giderme hususunda yardımcı
    olunduğunu kaydetti.

Keser'in verdiği bilgiye göre, yapımcılığını ve sunuculuğunu
    TÜ-MER Genel Sekreteri Emel ÖZTÜRK'ün yaptığı ''tüketici web-tv''
    haftada bir güncellenerek 7 gün 24 saat boyunca internet kullanıcıları
    tarafından izlenebilecek. Tüketicilerin hak arama yolları, başvuru yerleri ve süreleri, örnek şikayetler gibi bireysel hak arama yollarının işleneceği
    ''tüketici web-tv'' de ayrıca Türkiye ve dünyada yaşanan tüketicileri
    ilgilendiren konu ve gelişmeler de ele alınacak.

İlginizi Çekebilir

1.jpg
Bisiklet sürerken beni son derece rahatsız eden ve bir türlü çaresini bulamadığım hadiselerden biri de sürekli burnumun akması. Mevsim dinlemiyor, yaz-kış bisiklet üzerinde olduğum sürece burnum...
IMG_20160426_171815.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
upload_2016-10-25_19-42-19.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...