Ttubr02

TTUBR02'nin başlangıç yeri sizce neresi olsun?

• Diyarbakır

• Gaziantep

• Şanlıurfa

• Toplam katılım
    74
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Türkiye'nin En Uzun Soluklu Bisiklet Yarışı
Trans Türkiye Ultra Bike Race
"TTUBR"​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Scudo

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Tepki
2.470
İsim
Burak
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
Katılım daha fazla olacaktır. tebrikler.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin

ali önder

Forum Demirbaşı
Tepki
1.242
İsim
ali önder büyüksünetçi
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Basar Giderim 3000 km geçecek ve 12 gün sınırı ? Sitede 12gun yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Günde 250km minimum bisiklet üstünde kalmak. Ve 12 gün boyunca. Bu kadar şartları zorlamaya gerek yok varm? Amaç sadece yarış mi? Yoksa bize yariscilar mi gelsin diyorsunuz? Zamanı fazla tutup daha fazla katılımcı elde edilemez mi? Koşu ultra maraton larinda bile belirli sürelerde geçmen gereken kapılar vardır ve daha yapilabilir

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ayrılığa üzüldüm. İkinizin de yolu açık olsun. Aynı kategoride iki organizasyon arasında katılımcıların tercihlerini belirleyecek bazı niteliksel ve niceliksel farklar olması önemli. Örneğin anladığım kadarıyla sizin organizasyonda mesafe daha uzun ve süre daha kısa olacak, zorluk derecesi artacak. Başka farklılar da ortaya çıkar, umarım. Ne kadar farklılaşırsanız o kadar iyi olacağı kanısındayım. Birbirinin kopyası iki organizasyonun hem algı hem de icra anlamında sıkıntılar doğuracağını düşünüyorum. İkinize de kolay gelsin.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Geçen günlerde Elazığ'a gittim. Malatyayı da gezme şansım oldu. Büyük şehir olması sebebiyle %90 Malatya'dan start alacağız. Tren bir çok doğu ilinde olduğu gibi İstanbul' dan Malatya'yada direk yok. Telefonla görüşmedim ancak bilet satışını göremedim. Ankara üzerinden aktarmalı gidilebilir. Uçak Otobüs seçenekleri de var. :)

Rotaya Adıyaman'ı eklemeyi düşündük İsteyen Nemrut Heykellerini gezip gece gün batımını gündüz gün doğumunu izleyip yoluna koyulabilir. :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ttubr02 cp.jpg
Evet arkadaşlar Rotayı hazırladık.

21 Haziran 2020 (21) Diyarbakır'da Sabah saat 07:00 start alacak
6 Temmuz 2020 (22) Edirne'de Finish saat 12:00 kapanacak

Bu tahmini rotadır. İsterseniz sizde kontrol noktalarından geçmek kaydıyla kendi rotanızı oluşturabilirsiniz.ttubr02.png

Bu rota sizde değişebilir önemli olan kontrol noktaları. Tercihlerinize göre 3.100 km ve 3.000 km arasında
ve 19.000m ila 22.000m yükseklikte olacak.

Mesafe kisaldikca yükseklik artıyor

Dosyalar

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tepki
14
İsim
Celal Genç
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@undefined Neden önce Ankara sonra Silifke'ye gidiyorsunuz ki?
Yolu çok uzatıyorsunuz...

• Beğen
Tepki
14
İsim
Celal Genç
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Basar Giderim Ankara'ya gitmeyipte güneyden yani Adana ve Osmaniye taraflarından gidilse olmazmı?
Saygılarla...

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Basar Giderim elinize sağlık, hayırlı olsun. irtifa hesabından fena hâlde şüphelendim, rotayı bir de rwgps ve komoot üzerinde çizsek mi acaba? strava'nın irtifa hesabında bir ara tartışmalar yaşanmıştı.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Basar Giderim elinize sağlık, hayırlı olsun. irtifa hesabından fena hâlde şüphelendim, rotayı bir de rwgps ve komoot üzerinde çizsek mi acaba? strava'nın irtifa hesabında bir ara tartışmalar yaşanmıştı.
Teşekkür ediyorum.
Kesin rotayı sürücüler kendileri belirleyecekler. Kontrol noktalarına ulaşmak için seçecekleri rotalar gerçek irtifayı gösterecektir.
Strava değerleri yarışın yaklaşık mesafe ve irtifa değerlerini göstermesi için yeterlidir.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Birol abeeeey öncelikle emeğinize sağlık. Harika olmuş. Avrupa yarışlarından önce tam bir hazırlık niteliğinde ve fakat tarihler netmi? Temmuzda başlama gibi bir ihtimal yokmu ?

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.