Trek Madone Karbon Kadro İmalatı

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.667
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
@can_celik
@Spartiat
Dikkatli olun, size "Fin Karbonu" nun ne olduğunu göstereceğim. Aşağıya link bırakıyorum. Yolun bundan sonraki kısmını bensiz devam etmelisiniz. Sizinle gelemem, sinirlerim dayanmaz.Bilgi uğruna yaptığınız gazanız mübarek olsun.
Not:İkinizi de severdim, sayardım; özür dilerim.
(link)
Devam filmini de okumalısınız.
(link)
İkisi de ayrı ayrı konudur. Ama anafikri aynıdır:Bir başkadır Fin karbonu
Fin karbonunu merak ederken forumun en renkli karakterini tanıma imkanı buldum.
Bir de ilk konu varmış, o da dursaymış iyiymiş. Son bölümün (link) itibaren aksiyon filmine döndü, daha bir heyecanlı olmaya başladı. Lakin kısa sürdü, bir sayfa sonra başrol filmden ayrıldı. Sonrasında 10 sayfa boyunca yeni başrol ve birçok kişinin birbirine girmesini izliyoruz.
Ana karakter son sayfada başka bir silüette tekrar görününce heyecanlandım ama çabucak gitti. Devam filmi gelmeli.

Son düzenleme:
Scudo

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.077
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Fin karbonunu merak ederken forumun en renkli karakterini tanıma imkanı buldum.
Bir de ilk konu varmış, o da dursaymış iyiymiş. Son bölümün (link) itibaren aksiyon filmine döndü, daha bir heyecanlı olmaya başladı. Lakin kısa sürdü, bir sayfa sonra başrol filmden ayrıldı. Sonrasında 10 sayfa boyunca yeni başrol ve birçok kişinin birbirine girmesini izliyoruz.
Ana karakter son sayfada başka bir süluette tekrar görününce heyecanlandım ama çabucak gitti. Devam filmi gelmeli.
Devamı için dövme ile ilgili forumlara bakmak lazım, Eray ağanın bisiklet sevdası geçiciymiş .