TREK (FX Series - DS Series) Kullanıcılar Kulübü

Tepki
8
Bisiklet
Trek
Herkese merhaba... Forumda ve yollarda gördüğüm kadarıyla ülkemizde bilinen ve sevilen bir bisiklet markası Trek. Salcano, Sedona, Carraro, Merida kullanıcılarının açtığı konularda, faydalı bilgiler, güzel fotoğraflar paylaşıldığını gördüm ve ben de kullandığım markanın kullanıcı kulübünü açayım dedim ;)
Bu başlık altında FX ve DS serisi bisikletlerinizin; fotoğraflarını, yaşadığınız sorunları, yaptığınız modifikasyonları, tavsiyelerinizi, yaptığınız gezi ve tur anılarınızı paylaşabilirsiniz.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ben de severek kullanıyorum bisikletimi.
Bir ara yol bisikleti mi alsam diye ciddi olarak düşünmeye başlamıştım ama ona vereceğim paraya bisikletim için bagaj-sele vb. malzemeler aldım. Böylece hem uzun turlar için ideal bir bisiklet haline geldi, hem de günde 150 km sürdükten sonra bile hiçbir ağrıya neden olmayan konforlu bir bisiklet oldu.

IMG_20150316_150105.jpg

B.Konak

Üye
Tepki
94
Bisiklet
Trek
Trek Fx 7.3 bisikletimle 1 yıldır birlikteyiz. 5.000 km boyunca bana yaptığı yol arkadaşlığında hiçbir sorun çıkarmadan, yormadan, usandırmadan taşıdı beni. Yokuşlarda bende onu :) Grupça yaptığımız günlük turlarda 200 km - 300 km gibi mesafelerde dahi hiçbir olumsuzlukla karşılaşmadım. Yorgunluğumu en alt seviyelerde tutmayı hep başardı. Ben ondan çok mutluyum. Umarım aynı hisleri yol arkadaşımda taşıyordur.
DSCN4112.JPG

FReeDoMSpY

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Adar Çetin
Bende fx 7.2 ya da 7.3 dusunmeye basladim son zamanlarda merida dusunuyordum onceden . Ama hem uzun tur hem ulasim araci olarak cok iyi bir bisiklet . Siz olsaniz hangisi ne icin alirdiniz? 7.2 mi? 7.3 mu?

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
@FReeDoMSpY
Fiyat farkına göre 7.2 alırdım arada set ve alaşım farkı var.

(link)

mazaderin

Üye
Tepki
0
İsim
Mazlum azad erin
Arkadaşlar merhaba. Aranıza yeni katıldım . Hem şehir içinde hemde şehirler arası turlarda çadırımı ve kamp malzemelerim dahil hepsiyle seyahat edebileceğim trek fx modeli uygunmudur sizce ?

Murattam35

Üye
Tepki
4
İsim
Murat
Bisiklet
Trek
Fx serisi tur bisikleti diye de geçer kendim fx7.3 kullanıyorum ama gidonu aşagıda olduğundan boyun ağrısı yapıyor biraz ve kollara yükte biniyor, Kelebek gidon takılır ise sorun kalmaz ya da gidon boğazını açı ayarlı ile değiştirmek lazım uzun tura çıkmadım kısa turlarda kullandım.

Trek kadrolarıda ömür boyu kadro garantili o konuda da sıkıntı yaşıcanızı sanmıyorum.

olricom

Üye
Tepki
21
Bisiklet
Trek
Şu an trek fx 7.2 model bisikletimle Malezya'da turdayım yakında bu konu hakkında bir yazıda paylaşacağım sizede fikir vermesi açısından bir fotoğraf göndermek istedim.Trek candır!

17522265_1395057553885254_565047150_o.jpg

Arkadaki yeşil oluyor kendileri tekrar boyandı.Dün ciddi yağmurdan dayanamayıp aldığım sks çamurluklar ile daha bir başka oldu.

• Beğen
Tepkiler: Altan Yılmaz