Trek 6000 mi? Bianchi Alikut mu?

Scudo

Kadir.Celik

Forum Demirbaşı
Tepki
75
2 yıllık konuyu hortlatmışsınız, adam zaten almıştır alacağını :D

Lütfü Ekşioğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
286
Bisiklet
Salcano
Kullanım alanında profesyonel bir şekilde yarış vs. için kullanacaksanız Bianchi. Bir yarışta size SLX donanım bir TREK kadrodan daha fazla yardımcı olur.Ha derseniz amatör şekilde kullanıyorum.Bana yarış derecesinde parçalar gerekli değil dersen TREK alıp rahatına bak ki TREK'in donanımı kesinlikle sizi kesinliklede üzmez.Hatta yarışda da kullanılır.Eğer bisikleti aldıktan bir süre sonra kadroya para veririm dersen Bianchi al.

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
arkdaslar hemen önyargili bakmayin.trek bende kullniyorum ama gözüm baska bisikletlerde de oluyor.bianchi alikutta kadrosu hosuma gitti.bisiklet bizimle yasicak degil ya:D.zaten kadro eskitmek o kadar kolay degilki.bianchi cok mu kötü:D.italyan malı.bianchi alikutun harika rijit kadrosu var.tasarim cok iyi bence.trek te iyi marka ama ne biliyim kadrosu normal sıradan geldi.farkli tasarimda görmek isteriz.ayrıca 500 grlik fark icinde alinmicak degil.sedona c+50 karbon fiber sordum toplam donanım+teker hepsi 3 kg mis.6000 tl civari.peki bu bisiklete 100 kg bir insan bindigini dusunursek durum neyi degistirir:D hafif olsun 250 gr icin cok yuksek donanım para harcayanlar var.sporcu-mesleki anlamda olsa bir sey demicem ama sadece hobi icinde degermi.500 gr fazla olması bu bisikleti kotu yapmaz- üstündeki binici etkiler.ikisini vs yaptiralim.binici iyi olsun-iyi binicinin bisikleti her zaman kazanir. (link) buda herseyi acıklıyor. bence sahsi olarak hangisini begeniyorsan onu al derim.bende senin gibi bir hata yaptim.daha sonra icimdeki baskın geldi.onu aldim.ALÜMİNYUM 7005 TRIPLE BUTTED bainchi alikuttaki kadro bu kadroya kimse kötü diyemez.rigit.trekte silver gold -alpha gold aluminyum kullniyor.trekte uzun ömür kadro garantisi var.kadrosu saglam.fakat 7005 te saglam olmucak anlamina gelmiyor.saglmdir.alaşım olarak pek fark görmüyorum.