TREK - 4300 Disk 19.5'' - !!! döndü ???

tito

Aktif Üye
Tepki
47
Biraz önce, saat 6'ya çeyrek kala, erken kalktığımı a bildiğinden apartman görevlimiz kapıyı çaldı ve benim bisikletin aşağıda apartman girişinde olduğunu söyledi. Koşturup baktım, geçekten de cihaz benimki ve aynı yerde! Ayrıntıları gündüz yazacağım sanırım. Haber vermek istedim.

Scudo

tito

Aktif Üye
Tepki
47

merhaba bally ve tayfur,
şu anda dükkandayım ve durumu hala anlamıyorum.

bally, sağol, gerçekten de gözüm aydın aslında ama bir tuhaf durum bu!
senin dediğin gibi eğer biri şaka(!) yaptıysa, zamanlaması pek hoş olmadı diyebilirim! :boese157:

ve tayfur, sen de sağol, hayırlı olur dilerim.

sabah, yine evdekiler uyanmasın diye sessizce içeri aldım cihazı, pek becerememekle beraber sadece inik tekerlekleri çıkardım... hani motordan anlamayıp da ,araba arızalanınca doğrudan kaputu açan şoförler gibi, sorun aradım... zincire filan baktım... anlamadım.

sanırım cumartesi sabahı erbaplarına götüreceğim kontrole...

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Ahada :D Yuppiii :) En çok ben sevindim hayırlı olsun abi... Yahu her işte bir hayır vardır... Bak bize almak nasip değilmişti demek :eek:

Yaw ne çok sevindim... Yahu adamın vicdanı sızlamıştır... Ya da apartmandan biri kıl olduğu için almış da olabilir !!! Neyse geri gelmiş ya ne mutlu... Çok şükür :dua:

Tekrar hayırlı olsun abim... ;)

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.166
öncelikle geçmiş olsun...
Geri gelmesi gercekten sevındırıcı eya ya kısmet olmadı ama hayırlısı dıyelımm..
bundan sonra dıkkat edınn satarken problem yasamayalım.... :D :D

saygılar...

tito

Aktif Üye
Tepki
47
sağolun önder, ve eya.

eya senle konuştuktan sonra (kaç saat geçti) ve daha yeni bağlanabiliyorum buraya...
önder, sanırım satmadan önce, 'verilmemiş', yeniden kavuştuğum için de 'verilmiş' sadakam varmış!
herhalde bu 10 gün içinde bir şekilde verdim sadakayı! :)

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
Sizle biri ya maytap geciyo. Yada siz bu alemi evrenin diger ucundan seyrediyosunuz.
Bence sizin Apartman gorevliside bu foruma uye...
Saka bi yana gecmis olsun iyi gunlerde kullan bisikletini....

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
ya da iyi günlerde sat tito, cannondale f4000 kadrosunun yanında esamesi okunmaz trek 4300'ün :)

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

aman yaa..üzülmüştüm çalındığını okuyunca...günün belki de tek iyi haberi...
gözün aydın...

bu arada ev nerdeydi?
ben de lazım oldukça alırım senden bisikleti :p

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Ohh çok sevindim.. Ama hayret bişey bu yahu!! Biri seninle kafa mı buluyor acaba? Senin komşulardan biri falan? Nasıl iştir anlamadım.. Önce de öyle olmuş diyordun ya..

Neyse geri gelmiş ya.. Çocukken bir laf vardı: "Şeytan aldı götürdü, satamadan getirdi" aynı hesap işte:)

tito

Aktif Üye
Tepki
47

gürsel bey ve murat,
iyi dilekleriniz için teşekkürler.
ben de çok mutluyum.
ve fakat şaşkınlığım da hâlâ sürüyor. insana şaka gibi geliyor.
cumartesi günü de arabanın arka camını kırmışlar garajda.

komşularımın günahını almayayım, hepsi doğru düzgün insanlardır, eksik olmasınlar.
zaten, önceden 'götürülen' bisikleti komşular götürmemişti:
bulunduğu akşam bana sadece 'aşağı mahallelerde bulunmuş, falanca da bana getirdi,' diye getirdiler, ben de fazla durmadım üzerinde, kim bulmuş? ner'den bulmuş? vb. gibi.

ama bizim sokakta yakın zamanda 4-5 kere arabadan kaset/cd çalar çalmalar olmuştu, belki biraz daha fazla ve hep erken saatlerde.
sonra kesildi. sanki dönemsel bir şey gibi.

ben bu tip bir şeyi düşünüyorum.
çözüm olarak da garaja, apartman içerisine kamera sistemi gibi şeyler kurdurmak için ilk toplantıda öneri getirmeyi...

hayırlısı artık.
geldi ya!

herkese, düşünceli mesajları için bir kere daha teşekkür!

Altu

Üye
Tepki
11
abi Allahın sevgili kuluymuşun, hani derler ya, önce kaybettirip ondan sonra buldururmuş sevdiği kuluna.. :)