Trakya'dan sözünün eri olmayan bir arkadaş

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
kargo yola çıkmış bakalım ürünler sorunsuz mu geliyor merak içerisindeyim

Scudo

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
inşallah sorunsuz gelir de hakim abi rahat eder

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
Güvenli e-Ticaret nedir ?

Alıcı, Sahibinden.com üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirirken ödemesini kredi kartı, havale ya da EFT yoluyla gerçekleştirebilir.
Para Sahibinden.com'a ulaşır.
Sahibinden.com ücretin kendisine teslim edildiğini satıcıya bildirdikten sonra, satıcı ürününü alıcıya ulaştırılmak üzere kargoya verir.
Kargo fiş numarası ya da referans numarası satıcı tarafından Sahibinden.com üzerinden Güvenli e-Ticaret sistemine girilir.
Alıcı, ürünün kendisine ulaşmasının ardından 2 gün içinde ürünü onaylar.
Ücret Sahibinden.com tarafından satıcının hesabına aktarılır.

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
@Furkan Çınar

adamın ne kartı nede parası olmadığı için zaten bunları yapmadık ;) (sahibinden %7 sanal pazar %5 keser)

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
@Hakim Arslan

Abi işte asıl sorun böyle birine ürün satmak...
Umarım ürünler sağlam gelir de konu kapanır senin için.

Bu konunun da burada durması önemli bence, bu tür bir liste gelecek alışverişler için iyi oluyor.

• Beğen
Tepkiler: Kerem Kekeç

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
bende ne şekilde geleceklerini merak ediyorum

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
selamlar iyi forumlar;

hakim öncelikle geçmiş olsun diyorum...

unutmaman gereken bir şey var büyüklerimizinde dediği gibi ETME BULMA DÜNYASI DİYE.... HATTA VE HATTA NE EKERSEN ONU BİÇERSİN....

benimle yapmış olduğun alışverişte dahil yapmaya çalıştığın namert ticaretinin meyvelerını bu şekilde alıyorsun...facebook ta günlerce yurtdışından alıp üstüne anlamsızca fark koyup satmaya çalıştığını 2.el saysafında neredeyse herkes gördü..hatırlarsan banada başında ödeyecegım dedıgın kargo ucretını odemeyerek ..30 40 lira için lafını yedinn sesimi çıkarmadım kımseyede birsey demedım....BAŞIMIN GÖZÜMÜN SADAKASI OLSUN DEDİM..elbet birgun bır kayaya tosluyacaktır. dedim görünen oki baya sağlam bir kayaya toslamışsın...yinede temennim ADALETLİ TİCARET NEDİR ÖGRENMENDİR.. önce sen sözünün eri olmayı bir öğren allahta karsına senin sözünün eri kişiler cıkartıcaktır....GEÇMİŞ OLSUN

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@serdar canıbeyaz

Serdar Bey, böyle bir şey olmuşsa, foruma 4 senedir üye olan biri olarak bir konu da sizin açmanız gerekirdi. Bunu buraya yazarak konunun birbirine girmesine neden olacaksınız.

Alperen ERTEN

Forum Bağımlısı
Tepki
255
Bisiklet
Geotech
Karşı taraf haksiz ancak burasa Ömer Hayta abinin karalanmaya çalışılması, ruble konusunda aldatmaya niyetlenme ve en son da serdar abinin yazdigi olay. Her şey birer birer dökülüyor. Hadi hayırlısı.

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
"İnsanların Güvenini Kaybetmektense, Para Kaybetmeyi Tercih Ederim" St by. Robert Bosch

Aynı şekilde insanların güvenini kaybetmemek gerekir,sonuçta insanız her zaman birbirimize işimiz düşebilir ve aynı zamanda tekrar alışveriş yapabiliriz,

Bunu unutmamalıyız,buradan alışveriş yaptığım insanlar oldu ve hiç sorun yaşamadım,karşılıklı güven duygusu bu olsa gerek.

Erkin k.

Üye
Tepki
26
Bisiklet
Bianchi
Şimdi bakın bu forumda herkes güzel bir şekilde alışverişini yapıp iyi dileklerde tavsiyelerde bulunuyor ama şurada birkaç kişinin yaptığı pislikler güzelim forumun içine ed,yor.Etme bulma dünyası eğer böyle kötü niyetli düşünen varsa ama bugün ama yarın o para fazlasıyla çıkar mağdur arkadaşlar içinse merak etmeyin elbet bir zaman paranız öyle böyle size ulaşacaktır .İyi bayramlar..

• Beğen
Tepkiler: Hakim Arslan

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
Arkadaşlar konu farklı noktalara taşınmış ve saygısız mesajlar başlamış o yüzden kilitlendi ve bahse konu mesajlar silindi.

Bahse konu mesajlarda şahsıma da birşeyler yazılmış mecburiyetten cevap vermek durumundayım.

Hakim ben konuya mesaj yazarken ilk başta belirttim yönetici kimliğim ile değil behse konu adı geçen Ömer Haytayı çok iyi tanıdığım ve ticaret ahlakına çok güvendiğim bir kardeşim olduğu için yazdığımı belirtmiştim. yöneticiler bile böyle böyle yazıyor demene gerek yoktu çünkü yazan yönetici değil Ömer Haytayı iyi tanıyan Ferhat Köse idi.Kaç defa yazdım hatırlamıyorum seni dolandıran Mustafa Anber onun hakkında yazacaksan yaz habire Ömerin delikanlılığından ahlakından bahsediyorsun Mustafa Anber hakkında yazdığın 2 cümle varsa Ömer hakkında beş cümlen var.

Ömer Hayta, Facebookdan ağzını bozdu demişsin.Aynı senin forumdan 130 liraya aldığın seti ertesi gün 250 liraya facebookda satışa çıkardığında, ilanının altına etik mi diye yazan gençlere ağıza alınmayacak küfürleri yazdığın gibi olabiliyormuş demek ki.O konuşmaların hepsinin fotoğrafı o dönem gönderildi konu açılmak istendi senin hakkında bende hem bu işin ticaretini yaptığın için zarar görmeni istemediğimden hemde olay forumda geçmediği için konuyu açtırmamıştım.Demek ki insanların bazı ahlaki değerleri sorgulanınca ağzı bozulabiliyor sinirlenebiliyor.bunu sende yapıyorsun Ömer de yapmış.Kimse kimsenin etiğini sorgulamasın küfür de yemesin.Beğenmediğiniz insandan alışveriş yapmazsınız, muhattap olmazsınız olur biter.

Konu nereden nereye geldi.Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil hepimizin hataları günahları vardır.Olumsuz yorum yapan herkese bir şekilde saldırıyorsun tamam dolandırılmışsın sinirlisin ama seni dolandıran buraya yorum yazanlar değil.Ana konuda haklı olduğunu zaten hepimiz kabul ettik asıl suçluyu da hepimiz tanıdık Mustafa Anber amaç bu ise amacına kavuştun.Hepimiz senin sayende o adamı tanıdık.

herkese iyi forumlar.....