Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

tiyatro sporu

Scudo
sevgili mr.hyde actığınız uygun bir bölüme taşıdım..
umarım arkadaşlarınız başarılı olurlar.
sevgiler

• Beğen
Tepkiler: mr.hyde
Tiyatro sporu gerçekten güzel olmuş. İzlemek için bir ara program yapacağım.
Biraz zaman sorunumu diyelim yoksa alışkanlık değişikliğimi diyelim artık tiyatro yerine sinemaları doldurmaya alıştık.

Aslında ne güzeldi ankarada öğrenciyken her hafta tiyatroya giderdik akun sinemasının arkasındakı tiyatroya. Hatırlarım o kadar cok gider ve takip ederdikki, bir gün 5 arkadas gidiyoruz. Biletçiye biletleri verirken bir türlü cüzdandan hangisi oldugunu bulamadık ve yanlışlıkla 1 ay sonranın başka oyunun biletlerini uzatmıştık. Cüzdandaki önceden alınmış tiyatro biletlerini görünce adam çok şaşırmıştı. Düşünün o kadar cok giderdik.

Benki üniversite ye girmeden önce Taksim aksanat tiyatro karede 4 ay özel seçilen grupla haldun dormen zuhal olcay ve nedim sabanla çalışmış, 4 ay sonunda özel programlara kamera şakaları ve çocuk tiyatrosu için türkiye turnesine teklif almışken ankara için üniversiteye gidince hayat yolum değişmişti.

Böyle geçmişi olan kişiler bile istanbul karmakaşasından eski içgüdüleri unutup tiyatro yerine sinemaya gidiyor başkalarına ne denebilirki.

Ama biliyorum her tiyatroya gittiğimde "Ah ya şu canlılığa şu enerjiye bak her hafta geleceğim" dediğim kulaklarımda...

Tiyatroya gidelim, tiyatroculara destek verelim..

Sevgiler.
Barb.

form acemiliği diyelim....yanlış yere açmışım konuyu...düzelttiğiniz için tekrar teşekkürler...

Back