Timex Ironman Cycle Trainer 2.0 Bike Computer

Max Torque

Forum Bağımlısı
Tepki
800
İsim
Hüseyin Gündoğdu
Bisiklet
Kron
ateş olsa iyi. Lava olmuş resmen :) %100 pahalı.
Şimdi ebay'e bakacağım :)

Scudo

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
@Murat B.

sağolun ant denilen şey ürünlerin uyumluluk frekansı gibi birşey oluyor anladığım kadarıyla, bende ant denileni watt ölçen aparat sanıyorum, ona power meter deniyormuş sanırım bi tanede ondan önermeniz gerekecek, aynakolunda power meter uyumlu olmasımı gerekiyor? benimki 3x10 sram X5 bağlamak için yuvarlak geniş vida deliği gibi birşeymi oluyor yoksa ordaki boşluğamı sıkılıyor

@evrenozbilen

bencede bizde fikir ediniriz, bende almayı düşünüyorumda ebaydaki indirimin belirli bir süresimi var yoksa ürün adedi bitene kadarmı, birde bu ürüne fiyatından dolayı vergi ödemek zorunda kalmayız inşallah

@Hüseyin Gündoğdu

cevabınızı bekliyorum, bende bu üründen almayı düşünüyorum ant'nin daha ucuzuda olsa olabilir garmininki ürünün parasına yakın, malum birde powermeter alacağız

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
@emrah9700

Güç ölçerler oldukça pahalı ürünler;
(link)

Bunların da en ucuzu sanırsam Stages markasınınki :),
(link)

GSC-10 için de şunu buldum;
(link)

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
Bu ürünler uyarmı
(link)

yada alttaki

(link)

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
@emrah9700

Üstteki sadece kutu :) Ürün yok yani.
Kalp ritminden ölçülen güç değerleri de yaklaşık değerler verecektir, onunla ilgili DC Rain Maker'ın bir incelemesi vardı, bulayım hemen.
Aha; (link)

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
@Edip Dinçer

evet bayağı pahalıymış o güç işinden vazgeçiceğiz anlaşılan belki bi 10 sene sonra ele ayağa düşerse bizde kalırsak o zaman alırız, bari ortalama bi değer gösterse şu stravanın sitesindeki gibi

(link) gsc-10 için Bu amazonda satılan daha ucuz ve ücretsiz kargo değilmi 6dolar 15tl daha hesaplı

@Edip Dinçer

kalp ritminden ölçülen içinde nabız saatiyle birliktemi oluyor, bunlar alınılabilecek fiyatlardamı ki

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Denemek lazım. Amazon, kitap dışındaki ürünleri, çoğunlukla Türkiye'ye yollamaz.
Strava'daki güç değerlerini zaten verecek, onun için güç ölçere ihtiyacınız yok. Benim de yok güç ölçerim ama Strava "Est. Power" olarak veriyor bir güç değeri yaklaşık olarak ;).

Denedim. Maalesef Amazon yollamıyor Türkiye'ye;
Sorry, this item can't be shipped to your selected address. Learn more. You may either change the shipping address or delete the item from your order.

• Beğen
Tepkiler: Emrah Demirci

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
@Edip Dinçer

o halde bu timex ürününü aldıkmıydı kullanabilmek için 89+45=135dolar=300tl vererek hız kadans sensörü almadan kullanmaya başlıyamıyacağız anlaşılan

keşke yanında ant hız kadans sensörünü verselerdide en azından ürünü kullanırdık, ant nabız sensörünüde başka bir süreçde alırdık

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
@emrah9700

Ürünün GPS'i olduğu için hızınızı her halükarda verecektir. Ama hız/kadans vericisi olması, GPS bağlantısının zayıf olduğu anlarda işe yarayacaktır. Hem de daha kesin ve tutarlı sonuçlar verecektir. Kadans için ise bir vericiye ihtiyacınız var tabi ki.
Yalnız bir yanlış anlaşılma olmaması için belirteyim, GSC-10 dediğimiz verici, hem hız hem de kadans vericisini içinde barındırıyor. Ayrı ayrı almanıza gerek yok ;).

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
@Edip Dinçer

hımm gpsyi hiç düşünmemişdim, sensörün ikili olduğunu biliyorum, o zaman önce ürün kampanyadayken alınıp kullanılıp bu aradada sıfır yada ikinci el hesaplı bir ant h/k sensörü bulana kadar o şekilde düşük verimle kullanılabilir bu iyiymiş, aliexpressden bu ay 200 dolar alışveriş yaptım ürün ve sensörüde üstüne eklemek bi anda zorlayabilirdi :) , ürünüde kampanyalı olduğunu gördüğüm için kaçırmak istemedim
sağolun yardımlarınız için

Max Torque

Forum Bağımlısı
Tepki
800
İsim
Hüseyin Gündoğdu
Bisiklet
Kron
El mahkum alacağız sensör :)

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
@Hüseyin Gündoğdu

ürüne bi bakabilirmisiniz 10 adetmi kaldı diyor birde kargo ücreti 16.75 dolar mı yazıyor

Max Torque

Forum Bağımlısı
Tepki
800
İsim
Hüseyin Gündoğdu
Bisiklet
Kron
@emrah9700

10 taneden fazla var diyor.
evet kargo 16.75 :)

Toplam 106 dolar oluyor.

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Şu anda çok Fransız kaldım ama hala vericileri konuşuyorsak şu ürün gayet uygun;
(link)

:)

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
@Edip Dinçer

Sağolun öneriniz mantıklı, değerlendirmeye alınmışdır ;)

aynı zamanda ücretsiz kargo heralde

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar bende aranıza katıldım artık :) bir tanede ben aldım.
İlk alan arkadaşın yorumlarını beklemeyi düşünüyordum ama kalan ürün adedi 10 olunca dedim şimdi 200 tane satılmış sonunculara birden herkes yüklenir kalmaz, baktığımda piyasa değerininde fazla olduğunu gördüm aldım, umarım birde buna vergi ödemek zorunda kalmayız

evrenozbilen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.141
İsim
Evren
Bisiklet
Scott
@Edip Dinçer

Edip Bey, bu üründe ant+ yazmıyor. Senkronize çalışır mı acaba?

Gerçi halihazırda telefonumla kullandığım bluetooth 4.0 2,4ghz hız&kadans sensörünün bu km sayacı ile çalışıp/çalışmayacağını merak ediyorum. :rolleyes: Yoksa km sayacına bir 80-90 tl daha sıkışacak. :agla:

@emrah9700

Hayırlı olsun. Bugüne kadar toplamda 4000 tl üstünde bir rakamla yurtdışı alışverişi tecrübeme dayanarak; %99 ödemezsiniz. :in:

• Beğen
Tepkiler: Emrah Demirci

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
@evrenozbilen

Evet evet. GSC10'da sadece ANT+ protokolü var zaten.
Eğer kullanacağınız KM saati Bluetooth desteklemiyorsa maalesef araya sıkışacak o 80-90TL :).

Max Torque

Forum Bağımlısı
Tepki
800
İsim
Hüseyin Gündoğdu
Bisiklet
Kron
Rainmaker, Garmin sensörleri ile çalıştığını söylemiş :)
problem yaşamayacağız yani :)

Tunç Tuncay

Forum Bağımlısı
Tepki
828
İsim
Tunç Tuncay
Bisiklet
Canyon
(link)

bu linkteki daha uygun fiyat ayrıca yeni bir marka power meter buldum. Kanada malı ve TR ye yolluyorlar. (link)

• Beğen
Tepkiler: Max Torque