The End *KRON EVO/4000*

bisikletletçi52

Forum Demirbaşı
Tepki
157
abi süper bi bisikletin war ne denir bilmiyorum zaten diyecekte bişey yok:D allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

• Beğen
Tepkiler: yasinymn
Scudo

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Kazasız belasız kullanın inş.
Gerçekten harika olmuş.. Ben fren sistemini ilk gördüğümde XT sandım ama kaliperler xtrmış :) Dehşet kombinasyon olmuş..
Hayırlı olsun..

• Beğen

jankat

Aktif Üye
Tepki
46
yeni parçaların hayırlı olsun yasin abi. zaten güzeldi sram larla daha da güzel olmuş. hakkını veriyosun zaten o yüzden sende evo lakabını hakediyorsun yasinevo abi

• Beğen

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Selamlar kazasız belasız sürüşler ve yarışlar dilerim ;) Cidden parmakla gösterilebilecek kadar güzel ve uygun seçimli parçalar olmuş. Ama küçük bir yorumda eklemek isterim kendimce :) Sram x-9 arka attırıcı yerine artık xt shadow kullanmayı tercih ederdim ben.Tabiki bu sram-shimano olayı tamamen kişisel beğeniyle alakalı ama teknoloji olarak shimano sram arka attırıcıları yakalıdı ve hakkat bir kaç adım öne geçti diyebiliriz.Özellikle kasanın 12 mm içeriye taşınmış olması çok iyi olmuş.Tabiki diyebilirsinki ''gripshiftlerimden vazgeçmem'' :) Shimanoyla uyumlu sram attack gripshift kullanabilirsin.(Fakat uyumlu olmasına karşın performansı konusunda bir bilgim yok)

Neyse bisikletin tekrardan hayırlı olsun.Gözüm kaldı vallahi. :D Buradaki yorumum tabiki o attırıcı ve vites kolunu sök anlamında değil fotoğraflara bakıp kendi kuracakları bisiklet hakkında fikir alan arkadaşlara yöneliktir :rolleyes:

• Beğen

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
@bisikletcanavari

Yorumunuz için çok teşekkün ederim.
evet vites sisteminde bende ikilim içindeydim ne yapalım şöylemi böylemi derken vites sistemini sram freni sistemini shimano yapmayı karar kıldık. x-0 kolların hafiflik ve çalışma performansınıda göz önüne alırsak x-9 arka artırcınında performansı yeni xt den düşük olabilir belki ama uyumsuz.. set olarak bakarsak bence daha iyi bir sistem :)

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
@jankat

Jankat çok t. ederim ama ben evo lakabını bisiklete uygun görmüştüm sen bana yakıştırdığın için ayrıca t. ederim :D

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Hoş bir bisiklet olmuş, tam yarışlık.Powered by Me! yazısı da ilginç olmuş :)
Güle güle kullan.

• Beğen

cannn3715

Forum Demirbaşı
Tepki
192
Bisiklet
Cube
resimlerbilboardlık olmuş:Dama güzel bisiklet allak kaza bela vermesin;)

• Beğen

samsung

Daimi Üye
Tepki
194
bir arkadaş getirmişti beyaz vites kabloları..senin bisikletinde süper durur herhalde...iyi günlerde kullanın..

• Beğen

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Çok çok güzel bir bisiklet toplamışsın kardeşim güle güle kullan sınıfının en çok tutulan parçalarını bisikletinde görüyoruz.
Allah Kaza bela vermesin...

• Beğen