Teşekkürler MARINTEK...

İlyas ŞANLI

Forum Bağımlısı
Tepki
961
Selamlar,

Amatör bir yol bisikleti kullanıcısıydım ve bisikletimde,Mavic Ksyrium Equipe model jant setim vardı.Çok memnundum jant setimden ve tavsiye ediyordum jant setini...Nedense bir gün normal bir hızda seyrederken arka göbekten gelen sesle durdum ve gördüğüm manzara berbattı :( Arka jantımın göbeği,ruble tarafında,telin bağlandığı kısımdan kırılmıştı.

26 Kasım 2010 günü,Marintek firmasına detaylı resimleri ve ürünün barkodunu gönderdim.Sağolsun Hasan Çağrı Terzioğlu Bey ilgilendi ve bugün,geri bildirim mailini aldım... Maili aynen buraya ekliyorum :)

Kimden: Çağrı TERZİOĞLU (cagri.terzioglu@marintek.com.tr)
Gönderme tarihi: 20 Aralık 2010 Pazartesi 07:41:34
Kime: 'ilyas şanlı' (sanli_1@hotmail.com)
İlyas Bey Selamlar,

Bildirmiş olduğumuz sorunlu Mavic Jant setinizin garanti kapsamında değişimi onaylanmıştır. Jantınız Mavic tarafından bize ulaştırılacaktır. Teslim tarihi hakkında bilgiyi en kısa sürede size ulaştıracağız.

Saygılar.

H. Çağrı Terzioğlu
Asistan,
Bisiklet

Marintek Doga Sporlari Malz. Tic. A.S.
Bagdat Cd. 33 Kiziltoprak
34724 Istanbul - Turkey

Tel :+90 (0) 216 450 14 60

1 ay bile olmadan,kırılan jantın yenisi ile değiştirileceği cevabını aldım...

MARINTEK Firmasına,özellikle ilgisi için Hasan Çağrı TERZİOĞLU'na çok teşekkür ederim.Kısaca MARINTEK firmasının,Türkiye distribütörü olduğu bütün markaları,gönül rahatlığı ile alabilirsiniz...

Kazasız günler dilerim...

Scudo

İlyas ŞANLI

Forum Bağımlısı
Tepki
961
Jant seti bugün elime ulaştı.2011 model ve çok güzel...Tekrar teşekkürler MARINTEK...

Ne yazık ki,bu güzelim seti satmak zorundayım,çünkü artık bir yol bisikletim yok :(

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
Tebrikler. malın arkasında durmak budur.