Tern Kullanıcıları Kulübü

Scudo

Dağhan

Aktif Üye
Tepki
213
Bisiklet
Tern
@Aazam
Vallahi hocam,osistemleri hiç beceremem öyle olsa bile katlanırın amacından sapmış oluyor,bisikleti satılığa çıkardım,ilan verdim foruma daha onaylanmadı,zararına satıp ,20' inç bakacağım birtane :(

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Dağhan tam hayırlı olsun diyecektim son mesajını okuyunca satışına hayırlı olsun diyeyim bari.
Şunu belirtmeden edemeyeceğim inan geçenlerde bu modeli alacağından bahsettiğinde 24" alma diyecektim lakin hevesin kırılmasın diye dememiştim.
Neden mi? biz de Dahonun ios 9 modelini (24") bir arkadaşa almıştık hem de piyasada bir tane bile yokken İstanbul'dan fuardan getirtmiştik. Kurduk 30 metre denedik ve aynı gün geri gonderip visc d18 siparişi vermiştik. Hatta forumda da paylaşmıştım bu durumu.
Bisiklet çok güzeldi ama büyük abi hem de çok büyük neredeyse 26" mtb gibi duruyordu ve şuna kanaat getirdik 20" den büyük katlanıra katlanılmaz.
Bence de değiştirme imkânın var ise durma değiştir. Hangi marka model olursa olsun gönlüne göre bir bisiklete binmek bana gore önemlidir ve beni bu spor&hobiye bağlayan ilk etken bisikletin kendisidir. Bilmem katılır mısın?
Bir de bu Vybe modelini satanlarda hep bir pişmanlık oluyor misal @Yusufclp :)

Dağhan

Aktif Üye
Tepki
213
Bisiklet
Tern
@Yusuf'san
Vallahi hocam çok haklısın,keşke deseydin,inan çok moralim bozuk,eşimde dedi alma diye,ama akılsızlığımızın cezasını çekeceğiz,maalesef kargoya almaya gittiğimde arabaya kutuyu sığdaramadığımdan atmıştım vede bindim o yüzden iade edemedim,bisiklet çok güzel ama arabaya sığmaması mide bulandırdı,vybe güzeldi ama 7 vitesle 8 vitesin farkı çok vybede 7.viteste boşa çeviriyordum,bunda 8.viteste boşa çevirmiyorsun,velakin,bunu zararına satarsam,20 inç bakacağım

nonsteril

Forum Demirbaşı
Tepki
786
Bisiklet
Tern
@Dağhan 15 gün içinde hiçbir sebep gostermeden iade edebiliyorsunuz. Aldiginiz yerle irtibata gecin bence. Belki 20inc ile takasa sıcak bakarlar.Yeni aldiginiz urunden zarar etmeyin.

hsngrms

Aktif Üye
Tepki
155
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Tern Joe P24'de kullanılan ekipmanların kalitesi fiyatına göre normal midir?
SRAM ve Shimano OK de Microshift için pek iyi şeyler okumadım burada...

hsngrms

Aktif Üye
Tepki
155
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
@Dağhan
Merhaba @Dağhan öncelikle arabaya sığmadığı için memnun olmamana üzüldüğümü belirtmeliyim.

Markete düşmemiş henüz ilanın, ne kadara satacaksın acaba mahsuru yoksa (kurallara da aykırı değilse) buraya yazabilir ya da ÖM atabilir misin?

Açıkçası senin pişman olduğun şey benim hedefim şuanda yani 20" üstü (24" veya 26") katlanır bisiklet. :)

Dağhan

Aktif Üye
Tepki
213
Bisiklet
Tern
@hsngrms
Merhaba kardeşim,fiayt olarak 1750 lira yazmıştım,forumda bir arkadaş ile yarın buluşup eğer beğenirsek ondaki 20 inç dahon la takas yapacağız,

Tepki
6
takastan gelen dahonu satmayın çok bi para değil samsung galaxy note 7 3500 liradan ülkemize giriş yaptı ve alan insanları görüyoruz. keyifle sürer zamanla üzernde iyileştirmeler yaparsınız çocuklarınıza kalır

alipasha

Üye
Tepki
66
İsim
Ali Tuzcuoğlu
Bisiklet
Tern
Herkese hayirli haftalar,

Tekrar bi tern buluşması yapsak mı acaba? Şöyle katılımın yüksek olduğu bi buluşma :)

• Beğen
Tepkiler: caglarhuseyin

chizer.adam

SOSYAL ŞEBEKE
Tepki
1.518
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@alipasha Yapıyor muydunuz ki? Eğer yaparsanız hemen gelebilirim. :D

alipasha

Üye
Tepki
66
İsim
Ali Tuzcuoğlu
Bisiklet
Tern
Çok yaptiğimiz söylenemez öyle bi niyetlendik canlandırmak adına 2 kişi buluştuk :) insanlik için küçük bizim için büyük bi adım atmıştık :)

Dağhan

Aktif Üye
Tepki
213
Bisiklet
Tern
Cuma günü aldığım bisikletin kilit mekanizmasındaki kilit tulu çalışmıyor,katlama kolu kilit tuşuna basmadan açılıyor,emniyet kilidiolan yer,iç lastiklerin ikiside patlak çıkmıştı,sorun etmeyip değiştirmiştim ama ,kilit mekanizması canımı sıktı,karton kutusunu atmıştım,yeni ürün isteyeceğim,erdoğanlar bisiklet sıkıntı yapar mı acaba,tüketici kanununda fatura ve malın ayıplı olması yeterli diyor,genelde erdoğanlar müşteri odaklı olduğu yazıyor forumda umarım mağdur etmezler

nonsteril

Forum Demirbaşı
Tepki
786
Bisiklet
Tern
@Dağhan
Karton kutuya cok takildiniz bence. Gidin herhangi bir bisikletciye rica edin yeni kutu verecektir size. Diger konular icin bence bir an once firmayla iletisime geçin.

Dağhan

Aktif Üye
Tepki
213
Bisiklet
Tern
Hocam saolasın ilgili olduğun için özelden yazdım değerli fikirlerini bekliyorum

@nonsteril
Saolasın hocam konumla ilgilendiğin için özelden yazdım,değerli fikirlerini bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: nonsteril

hsngrms

Aktif Üye
Tepki
155
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
@Dağhan kötü olmuş bu durum. İnşallah seni mağdur etmezler de biz de vay be helal olsun deriz bisikletçine. :)

• Beğen
Tepkiler: nonsteril