Telekinezi'ye inanır mısınız? Sizce gerçekte böyle bir şey olabilir mi? (video)

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
@Salih Eroğlu

1 Milyon dolar örneği gerçekten verilecek en son örnek ama sonuç olarak konudaki kişi 1 milyon doları kazanıyor :). Bu işler küçük adımlarla başlayıp büyük adımlarla devam ederek oluyor, kendimde bir çok şeyi hayatıma soktum bu şekilde, size komik gelmesine saygı duyarım insanların çoğu gördüklerine inanır, ancak bütün herşey önce düşüncede ve hayalde başlar, görmeyle sadece %8 lik kısmın farkında oluyosun, geriye kalan koca bir %92 lik boşluk var. Bu tip konulara geniş açıdan bakarsan Mevlana yazılarında ve Kuran da dahi görebilirsin ;).

Bilimin kanıtlayamadığı bir çok şey var, mesela nasa yoga üzerinde ustalaşmış birini inceleme altına alıyor, adam oksijenle beslendiğini idda ediyor, 3 ay sadece suyla beslenerek hayatta kalıyor, koca nasa adamı çözemiyor. Bunun gibi kor üzerinde yürüyenler ve buz küvetine girenlerde örnek olabilir. Bilimin insan bilincini çözebilicek seviyeye gelmesi gerçekten zor.

Scudo

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Ben bi ara öyle bi uğraşmıştım ki millet bana Parapsikoloji hakkında sorular sormaya başladı hoca diyen bile oldu :D Sonra aktif olduğum tek forumdan ban filan yedim bi olaylar oldu :D yavaş yavaş araştırmayı bıraktım. Şimdi bisiklet var işte :) Ama gerçekten çok şey kazandırıyor insana, hislerinize güvenmeyi öğreniyorsunuz. Mesela ben kredi kartıyla bir şey almıştım, cebimden düşmesi kafamda belirdi tam anlatılmıyor o duygu neyse eve gittim bisikleti koyacam kömürlüğe dur şu cebimi kontrol edeyim dedim ana! kart yok! sonra o hissettiğim yere gittim kart orada :) Mesela birinin gözüne baktığınızda yalan söylediğini anlayabiliyorsunuz. Anılarım su üstüne çıktı bak neler hatırladım :) Bende böyle olay çok :)

Ama şu cisim kaldırma, psi wheel vs. gibi şeylerle boşuna uğraşmayın, en az 5 yıl meyvelerini toplamak için :) Şu mum ateşi filan var onunla hobi olarak vs. uğraşabilirsiniz eğlencelidir. :)