Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tek Başıma...

Scudo

Sayın "mdemir" çok isterim beraber gezi yapmayı. Malumunuz yalnızım Erzincan'da. Gezilerimizi daha zevkli yapmak için herşeye hazırım. Sevgiler...

Barbaros Bey çok teşekkürler. Arkadaşlara selamlar. Her hafta başka bir gezide buluşmak dileği ile. Sevgiler...

Doğa için herşeyi yapmaya hazırım. Daha güzel fotoğraflar yayınlıyacam tabiki. Daha sonraki gezilerde buluşmak ümidiyle. Sevgiler...

Sevgili "Serkan TAŞDELEN" gerçektende güzel bir gezi olmuş. Sizi tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim. İYİ YOLCULUKLAR YOLUNUZ AÇIK OLSUN

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

Burak teşekkür ederim. İlerleyen tarihlerde beklerim senide. Birlikte yapalım turlarımızı. Sevgiler...

Gerçektende çok istiyorum beraber tura çıkmamızı ama imkanlar yüzünden çıkamıyoruz.Beraber büyük işler başaracagımızdan eminim ben.

• Beğen
Gerçekden mükemmel bir gezi ve anlatım.Bize örnek olduğunuz için size teşekkür ederim.Gezilerinizin devamı dileğiyle bol pedallar.

• Beğen
merhaba doğacı.
fotolar süper çok keyif aldım. KARATUŞ taki tezek kokusunu almış kadar oldum:D
bu yaz bi anadolu turu yapmak istiyoruz (kısmetse)

• Beğen
gercekten muhtesem yerlere gitmişsin bence oraların degerini bil resimlerin ise sanki national geographic ten cıkmıs gibi .ellerine ve ayaklarına saglık

Merhaba otec. Anadolunun her yeri çok güzel. Karatuş'taki tezek kokusunu aldınız demek. Buda güzel. Anadoluyu birazda yaşayın dedim. Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: otec

Teşekkürler burgazz. Fotoğraflarımı beğendiğin için ise ayrıca teşekkürler.. Bu muhteşem yerlere sizleride bekleriz. Sevgiler...

insallah belkı otec ve kimici ile birlikte bi tur yaparız:eek:

Mayıs'da Erzincan'da yarış var. :)

Back