tchibo'da bisiklet T-shirt

Mithrelios

Daimi Üye
Tepki
167
forma, şort, eşofman üstü, normal tshirtten ve kilit aldım.

kilidi kötü bir bisikletim var sürekli bir noktada durup araba ile odtü içine giremediğimden kapidan bölüme ulaşim için kullanacağim. yani taşimicam pek, taşinmaz da zaten spor amaçli bisiklete biniliyorsa.

t shirt, eşofman üstü, şort ve forma bana fiyatlarina gore gayet kaliteli geldiler. en ucuz bisiklet formasi 80-90 tl iken bence kaçmaz.

saatin hız göstergesi önceden bilgi girerek değil de gps üzerinden olsa idi kesin alacaktim. şu haliyle benim için gerekli değil.

sele spor amaçli bisikletçilerin almamasi gereken bir sele.

kısacasi bence mallar tükenmeden bir uğrayin. normalde adidas ta nike ta M giyerim bunda da M bedenler oldu bana. fakat bisiklet formasinin kesimi biraz dar gelebilir, ben dar tercih ederdim zaten bol olmasindansa o sebeple bana uydu.

Scudo

Fuat KURT

Aktif Üye
Tepki
78
Bisiklet
KTM
Formayı ben de XL aldım... Fiyat ve kalite karşılaştırıldığında normal...
Fazladan formam olsun diyen herkes alabilir...

B

BF Okuru

Misafir
Ben de bugün forma ile kilitten aldım. Formayı M beden aldım ve gayet de güzel oldu. Her ne kadar üstüne erkek portresi koymuş olsalar da bence kızlara da gayet yakışacak bir forma. Ama minyon hanımlara büyük gelebilir, keza S bedenini bulamadım.

Kilidi de beğendim, en azından şu an kullandığım kilitten daha kaliteli.

@çağatay_çankaya

Metro girişinden gir, ilk merdivenden bir kat yukarı çık, ilerde sağda (Zaten tabeladan da göreceksin) ;).

Bu arada erkekler alışverişe bizden daha meraklıymış. Burada bir kez daha şahit oldum. :)

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
Bugün nabız saatini kürekte ve koşuda kullandım .Şunu söylemeliyimki rahatsızlık verici kayış takma olayı beni endişelendirmesine rağmen,antrenman sırasında kayışı unuttum.Gerçekten hiç rahatsız etmiyor ve sorunsuzca çalışıyor.Saatin görünüşü ve kalitesi gerçekten iyi.
Kilidi arkadaşım almış.Bisikletin sele borusuna takılacak gibi olmasada,çanta içi gayet iyi.Oldukça güven terkin ediyor.Tel kısmı kalın bir örgü şeklinde.
Forma yı Caddebostan Tchibo da inceledim.Fena değil,fiyatı oldukça uygun.Bütçesi kısıtlı olanlara gayet uygun.
Sele oldukça ağır.Konforunu bilemem ama gerçekten ağır.
Valide ye göre,satış gerçekten varmış.Özellikle meraklıları çok gelip alıyor dedi.Bilmiyorum aradınzda Palladium Tchibo ya giden varmı... :D Stoklar yakın zamanda tükenebilirmiş,elinizi çabuk tutun bence.
Hepinize sevgiler , saygılar,iyi akşamlar.
Can

Tepki
1
nabız saati 49 mu? ben eskişehir media markt tan 22 tl ye aldım. Çok kullanışlı ve memnunum. Tchibo'dakit-shirtü bugün inceledim. Ancak bu t-shirt düz kumaştan yapılmış.
Kumaşın microfiber olması ter atması ve ter tutmaması için çok önemli. Bununkisi çok kalın ve maalesef fiyatına göre çok pahalı bence. Bunun 2 katını verin ama bu kumaştan giysi sizi yolda pişman eder.

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
Tchibodan kilit ve forma almaya niyetlendim ama kilidin kalitesi ve formanın bedeni konusunda endişelerim var.Geçenlerde bisikletim çalındığı için bu kilidi düşünüyorum.Eskişehirde keserek çalınma olayları fazla olduğu için bu kilit iş görürmü bilmiyorum(baya kalın ama).Formada ise bedeni konusunda endişem var adidasta m beden biraz bol geliyor bunda s alsam çokmu dar olur deneme kabinleride yokki deneyemiyoruz.

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
Bu arada erkekler alışverişe bizden daha meraklıymış. Burada bir kez daha şahit oldum. :)

Söz konusu bisiklet ise, gerisi teferruattur :D
A.Dalgicoglu

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
@gokdaltercume

Söz konusu bisiklet ise, gerisi teferruattur :D
A.Dalgicoglu
kesinlikle!

NightHawk

Aktif Üye
Tepki
128
Arkadaşların da belirttiği gibi forma'nın kumaşı pek iyi değil ve bence çok terletir. Kilit çok sağlam ama ağır. Nabız saatini göremedim. Sele eski sistem, dağ bisikletlerine uymaz. Saygılar.

Tepki
48
herkese selam geçenlerde bahsi geçen formayı aldım ve dün kullandım o kadarda kötü değil fiyat performans açısından iyi bile sayılır vede çok terlemedim.bence alınabilir

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
Bende nabız saati hakkında değerlendirmede bulunim.

Koşu türü spor yapanlar için ideal, km hesabı yapıyor, hızınızı gösteriyor, nabızın üst ve alt sınır değerlerini girebiliyorsunuz sesli alarm veriyor. Ben daha alarmı duymadım :) (max 200 girdim - en yüksek 196 ya çıkmışım) Ortalama nabzıda gösteriyor.

Bisiklet içinse ben zamanlı antreman olarak kullanıyorum, bu özellikte de yakılan kalori, % cinsinden yağ miktarı, yine nabız fonksiyonları ve km tabi yanlış:)

göğüs kemerini eşleştirirken bilgisayar, telefon vb. elektronik eşyalardan etkileniyor, uzaklaşıp eşleştirmek iyi oluyor.

Peki sonra etkileniyor mu ?
Denedim. Yanında 1dk.'lık cep telefonu görüşmesi yaptım ve 3 mesaj gönderdim oturarak nabızda etkilenme olmadı.

benim fikrim bu fiyata alınabilecek bir ürün. takdir sizlere kalmış.

civil

Üye
Tepki
85
Forma soldu arkadaşlar. Turdan geldim gelir gelmez, sadece soğuk suyla teri gitsin diye elimde yıkadım ve siyah kısımlardan beyaz kısma doğu renk atmaları oldu. Geri vermeyi düşünüyorum. Başka başına gelen var mı?

• Beğen
Tepkiler: Mösyö-balerin

Levent_K

Forum Bağımlısı
Tepki
2.594
Bisiklet
Trek
Bugün baktım Formaya,
M+ lar için olabilir bir M beden, yanlız göbek olmayacak. :)
Kolları ve beli lastikli, lastiklerinde bedene değen yerlerinde silikon noktalar var.
Bence alınır.

Renk atması....bilemiyorum.

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.295
Bisiklet
Scott
Aldığım günden bu yana 2 kez çamaşır makinesinde 40 derecede yıkadım. Şu an için bir sorun yok. Aşşağıda Polyamid kumaşların ışığa karşı dayanıksız olduklarını söyleyen bir açıklama var. Güneş ve ter'in etkisi sonucu renk atması olmuş olabilir belki.

Polyamid (PA) (Poliamid) (Naylon)

Polyamid % 100 yapay bir elyaftır. Uzun ömürlü ve sağlamdır. Nem tutmaz, dolayısıyla çabuk kurur. Soğuk su ile ve mekanik harekete maruz kalmadan elde yıkanırsa kırışmaz. Kuru temizlemeye de uygundur. Esnek ve dökümlü bir elyaftır. Aşınma dayanımı çok yüksektir. Boncuklanmaya müsait, ışığa karşı dayanıksızdır. Polyamid; yün, rayon ve pamuk gibi liflerle karıştırılarak bu elyafların yıpranmaya karşı direncini arttırır.

@civil

• Beğen
Tepkiler: sertel ve civil

enginayan

Üye
Tepki
132
arkadaşlar başlığı açan biri olarak gidip şu kilidi alayım dedim. kalınlığı baş parmagım kadar artık bisikleti evin içinden apartman sığınağına gönül rahatlığıyla bağlayabilirim.

(link)

Tepki
48
aynı formadan eşimde ve bende var 40 derecede makinada yıkandı kesinlikle renk atması veya boyama yapmadı çok memnunuz deformasyon yok tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: civil

Mithrelios

Daimi Üye
Tepki
167
formayı çiktiğindan beri kullaniyorum. güzel hos renk atmadi ama tek sorunu yavaş kuruması. yani diger spor giysilerim yıkamadan sonra hızla kururken bunun kurumasi ertesi güne kaliyor rahatlikla.

bu da demektir ki teri yeterince hızlı vücuttan uzaklaştırabilen bir kumaş değil kullandıkları. pamuklular kadar olmasa da teri atmıyor emiyor gibi düşünüyorum.

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.295
Bisiklet
Scott
Eşofman Üstü'de oldukça kullanışlı gibi. Özellikle kolların çıkıyor olması güzel bir özellik. Çok ince ve hafif sırt ya da bel çantanıza kolaylıkla sığdırabilirsiniz aniden yakalanılan kötü hava şartlarında iyi bir koruyucu olabilir.

http://img27.imageshack.us/img27/90/resim008small.jpg

Ürün Özellikleri:
Çıkabilen kolları sayesinde yelek olarak da kullanılabilen, genişliği ayarlanabilen kol kenarlarına, reflektörlü şeritlere ve 2 adet fermuarlı cebe sahip eşofman üstü. DryActive Plus sayesinde hava alır ve nemi aktarır, 13 koruması sayesinde su ve kir tutmaz. %100 polyester. 40 derecede yıkanabilir. Açık gri renkte. M, L ve XL beden seçenekleri ile.
İthal Ürün

http://img27.imageshack.us/img27/6844/resim007small.jpg

Tepki
48
evet aynı eşofman üstünden bende aldım çok rahat ,kullanışlı ve şık ama rüzgar konusunda çok korumalı değil