Tayt veya şort önerileri

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ayhancelikk
Keşke deneme fırsatınız olsaydı.Bu biraz da sizin tercihlerinize bağlı.Ben gece gözlük pek kullanmadığımdan cevap veremiyorum.

Scudo
Tepki
12
İsim
Ayhan Çelik
Bisiklet
Giant
@hamlet2006
Keşke olsaydı da malesef. Geceleri ben de optik gözlüğümü takıyorum genelde. O yüzden kapalı/açık havalarda kullanım rahatlığı olsun diye photochomic lensle beraber sipariş ettim ürünü. Beklemedeyiz bakalım ?

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35

Fırat İler

Forum Demirbaşı
Tepki
663
İsim
-
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba. Sora bireysel satisi kapatti mi? Bilen var mi?

alcest

Forum Demirbaşı
Tepki
516
İsim
Ahmet
Bisiklet
Canyon
Sordum.

Merhaba, parakende satış olarak 2019 yılı içinde üretimimiz olmayacaktır. Sosyal medya hesaplarından duyurusunu yapmış olduğumuz Salcano Sakarya BB Pro Team store mağazası ve internet sitelerinden bizim üretmiş olduğumuz ürünler satışa kısa süre sonra başlayacaktır. Minimum 5 adet sipariş ile size özel üretim olarak yardımcı olabiliriz. Websitemiz güncelleme durumundadır. İyi günler dilerim.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.423
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Asıl soru şu geçen yıl ürettiğiniz ürünler bu strode olacak mı?

Fırat İler

Forum Demirbaşı
Tepki
663
İsim
-
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yazik oldu. Mevcut formalari korumak lazim

• Beğen
Tepkiler: ikemath

sonerogul

Aktif Üye
Tepki
342
İsim
Soner Oğul
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
kıymeti bilinmedi. herkese attıkları bir mailde alıcı mail adreslerini gizlemediler diye hem forumda hem instagram hesaplarında hem de aynı maile cevap vermek suretiyle kıyametler koparıldı. sanki kredi kartı bilgileri paylaşıldı. adamlar bir hata yapmış, bunu da kabul etmişler. kim ne yapacak senin çok gizli ve kıymetli mail adresini. şimdi bul bulabilirsen 80 liraya aero forma, 120 liraya kışlık tayt.

• Beğen
Tepkiler: kallone ve ikemath

Gökhan Akkaya

BilgisayarKurdu
Tepki
1.774
İsim
Gökhan
Bisiklet
Nishiki
Evet arkadaşlar bireysel anlamda satış şuan için sunulmuyor. Kaliteli formaları ucuza bulup abuk subuk nedenlerden üste çıkmaya çalışan, firmanın sözünü çarpıtıp algı yaratan tipler var aramızda. Böyle insanlara satış yapıp uğraşmak göründüğünden çok daha yıpratıcı belli ki. Ciddiye almadığında da karalama çabasına girerler; kaldı ki ciddiye alınıp cevap verildiğinde bile sözleri çarpıtılıyor firmanın.

Haydi 50-60TL fiyata kaliteli yazlık formalar bulun. Haydi 70-80TL fiyata uzun kol - yelekler, 90-100TL fiyata rüzgarlıklar bulun.
Bulmasına bulunur da forma demeye kaç şahit gerekir onu da düşünün :)

• Beğen
Tepkiler: kallone ve Triban

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Tepki
2.140
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gerek bisiklette gerekse gündelik kullanımlarda kulllanabileceğimiz,kapşonu olan isteğe bağlı takılıp çıkartılabilen,sıcak tutan,terletmeyecek(nefes alan) bir mont veya kaban önerebilir misiniz?

elric1982

Daimi Üye
Tepki
664
İsim
Murat
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@-Skynet-
fiyat aralığınız nedir?

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Tepki
2.140
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@elric1982
100-250

elric1982

Daimi Üye
Tepki
664
İsim
Murat
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Şehir - Tur
exuma'nın softshell ceketlerine bakabilirsiniz öyleyse.
(link)

• Beğen
Tepkiler: -Skynet-

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Tepki
2.140
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@elric1982
Güzel gözüküyor, bisiklet ceketü üstünede kullanılır dersin?

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.332
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İçi polarlıysa uzak durun derim. Terledikten sonra ıslanan polar durduğunuz anda zangır zangır titremenize sebep oluyor.

elric1982

Daimi Üye
Tepki
664
İsim
Murat
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@-Skynet-
bisiklet ceketi üzerine değil de forma veya içlik üzerine kullanabilirsiniz. bisiklet ceketiyle birlikte kullanılırsa çok kalın olur diye düşünüyorum. tabi iklime göre değişir yine de.
eşime aldım bunun kadın modelinden, gayet memnun.

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Tepki
2.140
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@trainspotting35
Önerdiğiniz,bu fiyat aralığında bir ürün var mıdır?

@elric1982
En altta içlik,üzerinde uzun kollu forma, üzerinde kışlık bisiklet ceketi (btwin). Sürerken hafif üşüdüğünü hissediyorsun,durduğunda ise baya üşüyorsun.Hızı 30km/sa üzerine çıktığında yine üşüyorsun.O yüzden tek bir katman daha eklemek istiyorum.Aslında içeriye bir kaç adet kısa kol tshirt ve eşofman üstü giydiğimde biraz daha iyi oluyor ama ondada kollarım biraz mumya gibi duruyor. :) Diğer yandan sadece bisiklete yönelikte bir şey almak istemiyorum,hayatımız bisiklet üzerinde geçmiyor.O yüzden hem bisiklet,hemde günlük kullanımda işe yarayacak bir şey bakıyorum.

umutcelik

Forum Bağımlısı
Tepki
8.020
Bisiklet
Trek
Merhaba,
Arkadaslar tecrubelerini yazmis, ben de yazayim.

Yilin 6 ayi rezil havalarda bisiklet kullanmak zorunda kaldigimiz icin beraber surus yaptigim ne kadar arkadas varsa colugun cocugun rizkini kislik kiyafete yatiriyor. Yerler kuru, buz tutmadi surece -2, -3 dereceye kadar cikiyoruz suruse. Ruzgarla beraber hissedilen -5'in altina dusuyor rahatlikla, bisiklet uzerinde de 30 km/s uzerine cikinca daha da dusuyordur. Bu sartlarda genelde soyle cikiyorum

Corap: Zamaninda dechatlon'dan aldigim kalin, yunlu kayak coraplari.
Overshoe: Ruzgar gecirmiyor, ici hafif polarli, sagnak yagmurda ise 15-20 dk'dan uzun kaldiktan sonra su almaya basliyor. (link)
Tayt: Benimle ayni tayti kullandigi holde uzerine bacak isiticisi giyen arkadasim var, benim bacaklarda hala yag var sanirim o yuzden koruyordur. Water repellent tabir edilecebilecek urun. Hafif yagmurda su akip gidiyor, sagnak yagmurda hic sansi olmasa da ben cok memnunum. (link)
Iclik: Termal, nefes alabilen iclik 5 derecenin altinda surusler icin sart bence. Sicak tutmasi iyi guzel ama iyi nefes almiyorsa terlemeye basladiktan 15 dk sonra surus iskence haline geliyor. Bu icligi almadan once kisa kollu ince iclik, uzerine forma, onun ustune ceket giyiyordum ama 3 kat olunca rahat edemiyordum, havalandirma da iyi degildi. Sadece iclik ve uzun kollu forma ile -2'de ciktim sorun yasamadim. Bu pazar hissedilen -5 olacakmis, yine ayni setle cikmayi planliyorum (link)
Forma: Ceket giyiyordum onceden yukarida yazdigim gibi ama kollarim su icinde kaliyordu. Surus sonrasi cikartinca koldan ter akiyordu, ben bi turlu rahat edemedim. Termal iclik, uzun kollu formaya gectim. Bu da tayt gibi sagmak yagmur olmadigi surece su gecirmiyor, ruzgar gecirmezligi ise gayet iyi. Boyun bolgesi de yuksek oldugu icin boyunluk takma ihtiyaci da hissetmiyorum.
Bere: Eger ruzgar cok ise mecburen takiyorum. Sacim uzun oldugu icin acip icine sikistiriyorum. Kafayi tamamen sariyor, havalandirmaasi fena degil. Kenarlarinda da silikon bant var, kaskin kaymasini engelliyor. (link)
Eldiven: Ellerim cok terliyor, bu yuzden bir suru eldiven arastirdim, arkadaslarimdan odunc aldim denedim vs. sonunda bunda karar kildim. Gayet ince, her ne kadar %100 waterproof dense de muslugun altinda tutunca bir sure sonra su gecirmeye basliyor. (link)

Bu urunlerin hepsi kendi sitelerinde fantastik fiyatlara satiliyor ama ben hepsini internet uzerinden sezon sonu indirimlerinde neredeyse yari fiyatina topladim yavas yavas.

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Tepki
2.140
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@umutcelik
Bilgi paylaşımın için teşekkür ederim,lakin bu ürünler Türkiye şartlarına kıyasla sadece geliri çok yüksek olan kişilere hitap eden ürünler olur. :)Sadece ayakkabı koruyucu nereden baksan 400TL'ye gelir.:D
1$=5,32TL
1Euro=6,05TL
:hımm:
Bizim içindeki durumumuz:
:D

• Hahaha
Tepkiler: Çağdaş78

umutcelik

Forum Bağımlısı
Tepki
8.020
Bisiklet
Trek
Merhaba,
Bahsettiğim gibi kendi sitelerindeki fiyatlar çok yüksek. Ben indirimleri takip edip daha uygun fiyatlara denk getirdim. Bere kendi sitesinde 30 fakat ben internet üzerinden 6'ya aldım mesela.
Castelli ürünlerini de kendi sitesindeki fiyatlarinin neredeyse yarısına sigmasports sitesi üzerinden aldım.
Yine de haklısınız, malesef euronun şimdiki hali ile yüksek fiyatlar.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Benim bir sıkıntım var.Burunluk kısmı burnumda iz bırakıyor.Bu sorunu çözebilme şansım var mı?Ne yapılabilir?

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35